bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iki aklıevvel bacanak bir olup bir mum ve sabun imalathanesi kurmuşlar,aradan 150 yıl geçince dünya devi olmuşlar.80 ülkede operasyon halindedir şu an,140 ülkede de ürünleri satılmaktadır.sadece boğaziçi,odtü,itü gibi üniversite mezunlarını tercih ederler türkiye ofisinde,çalışanlarına güzel maaş verirler.lakin o kadar ince eleyip sık dokuyarak eleman alırlar ki bir kere p&g'ye giren kendini kokain almış gibi,ne bileyim lord gibi kont gibi birşey zannetmeye başlar ki bunun etkisi de geçmez.marketing mevzuuna aşırı önem verirler,türkiye'de marketing kavramının oturmasında büyük payları vardır,lakin bütçelemede pek cömert davranmamaktadırlar.işe eleman alırken sadece süper ingilizce testimizi geçsin,mezun olduğu üniversite iyi olsun yeter diye bakarlarsa böyle olur tabii.küçük de olsa gerizekalı bir azınlık mezun olabilir süper bir okuldan.*
  3 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  (bkz: ace)
  (bkz: alldays)
  (bkz: alo)
  (bkz: ariel)
  (bkz: blendax)
  (bkz: discreet)
  (bkz: herbal essences)
  (bkz: ipana)
  (bkz: maxfactor)
  (bkz: mintax)
  (bkz: orkid)
  (bkz: pantene)
  (bkz: prima)
  (bkz: pringles)
  (bkz: rejoice)
  (bkz: vicks)
  1 ... trinfr
 3. 3.
  dünyadaki pazar payları microsoft'tan düşüktür ama pazar büyüklükleri microsoft'tan büyüktür.
  2 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  sadece odtü,boğaziçi,sabancı ve koç üniversitelerinden stajyer alan şirket...
  1 -2 ... alem
 5. 5.
  israil devleti'nin gayriresmi ana sponsoru
  5 ... hunlu
 6. 6.
  Sektördeki bilumum ortamlarda pii cii olarak anılır bir de muadillerinden iyi maaş verir.
  1 ... farkindayim janim olanlarin
 7. 7.
  bostancıdaki kosifler center'ın üst katlarını işgal etmiş olan şirkettir. marketing devlerinden olduğu için özellikle bu departmana stajyer ya da çalışan olarak girmek pek güç. bir benzeri için:

  (bkz: henkel)
  1 ... alas
 8. 8.
  gillette'i de bünyesine katan ve tüm öğrencilerin hayalindeki firma.
  1 ... pammuk
 9. 9.
  stajyerlerine verdigi maaslar ile bir cok stajyerini okul bitmeden araba sahibi yapan sirkettir. Sirketin bir buyuk ozelligi (turkiye icin) sirket bulundugu her kategoride pazar lideridir. OZellikle son 1 yil icerisinde omo nun kirlenmek guzeldir kampanyasi ile ariel in elinde bulunan pazar liderligi cok ufak oynamalarla olsa dahi omo ya kaptirmistir. Ancak total market goz onune alindiginda premium kategorisinde alo ve ariel in pazar paylari toplami hala en yakin rakibi omo ya gore en az 10 puan yukarida oldugu icin pazar lideridir. soyle denebilir ki ariel price leader, omo challenger ve persil follower.
  1 ... gmp
 10. 10.
  hayatımı çok yakın bir zamanda ya karartacak ya da düzeltecek firma.
  -1 ... diaspora