1. 1.
  kutuda satilan, digerlerine nazaran daha pahali cips. ince ve hepsi ayni boyutta cipsler uretiyorlar. ama harika tadi var. bir de bir ara star gazetesi promosyon olarak vermisti. o gun aldigim star gazeteleriyle bir bayi acardim heralde.
  36 ... laz pacino
 2. 2.
  ilk alınca cok cabuk bitecekmis gibi gorunup yedikce insanın canını sıkan sonra da bitirilemeyen ama herseye ragmen guzel cips , ustundeki kafa figuru ne alakadır anlamam
  15 -1 ... kıvırcıkoğlan
 3. 3.
  fırat boruyla anlaşmış olma ihtimaliyle beni çelişkilere düşüren, tatilden alarak 50 ykr kazık yediğim ama buna değdiğini düşündüğüm hoş güzel cipstir, kuruyemiştir.. sembolü de bıyıklı, garip saçlı bir beyefendidir.

  (bkz: pringles original)
  14 ... eldaina
 4. 4.
  3 kutudan sonra kusacagınız cips
  5 -4 ... insan
 5. 5.
  tek başına yendiğinde keyfi çıkmayan, arkadaş ortamında ise vazgeçilmez olan cips.
  9 -2 ... fewzi1907
 6. 6.
  Kutularca yiyecek kadar sevdiğim, dünyanın en güzel cipsi.
  17 ... cemmm
 7. 7.
  özellikle ekşi kremalı, soğanlı olan yeşil kutudakine kendinizi kaptırdığınız vakit, uyandığınızda son birkaç kalanı yediğinizi farkedersiniz.
  12 ... krmyrdsn
 8. 8.
  bir kere de bir kaç tane birden cipsin üstüste rahatlıkla ısırılarak yendiği cipstir.
  3 ... 220voltyiyenadam
 9. 9.
  (bkz: martin pringles)
  2 ... legend of the stranger
 10. 10.
  cheesems diye bir cesidi vardı bir zamanlar,nedense kaldırıldı simdi yerini tutmasa da paprikası severek yenilir.acaip güzeldir,lezzetlidir.star gazetesi bedava dağıttığı zaman annem ve bir arkadası sabahın köründe kalkıp bütün gazete bayiilerini dolasmıslardı. bir de,nedense pringles yenen evlerde boş kutular bile buzdolabının vs. üstünde tutulur belki aylarca göstermelik saklanırdı.
  6 ... deli prenses
 11. pringles Başlığındaki Önemli Entry'ler