bugün

saykodelik bir olgu. gelecek için insanı şimdiden heyecanlandırabiliyor.
özel günlerini yakalayabilirseniz davet almadan üye olunabilecek online media player. birçok sanatçı ve albüme erişim mümkün, premium account unuz varsa tadından yenmez. ah bir de arada çıkan reklamlar olmasa...
last fm'e bin basan şukela bir şey. yemeyin de yanında yatın.
Nasıl bu kadar hızlı stream yapar diye ağızları açık bıraktıran saygı duyuları program.
Hani çift tıklarken birlikte başlıyor o derece, bir de sen böyle bir programı bedava kullanıyorsun ba ba ba.
ilahi birşey olduğuna inandığım player.
arkadaşlarınızla ortak playlist hazırlayabileceğiniz, o playlisti birlikte kullanabileceğiniz müzik dinleme programı. *
(bkz: nereye gidersem gideyim playlistim yanımda)
http://www.sharemyplaylists.com/ ekürisidir, şükeladır.
hayal gibi bir oluşum. resul balay ve ajdar dışında ne aradıysam buldum. ışık hızına oldukça yakınsayan da bir hızı var.
deli gibi davetiye aratandır.
11 saat sınırı getirmiştir.
Nerden çıktı bu anlamadım.
bir türlü giriş yapamadığım oluşum.vpn proxy her şeyi yaptım amma velakin giriş yapmak için bilgilerimi yazdığımda login failed diye bir hata alıyorum.
bir seferlik ip değiştirip üyelik alınınca ip yi eski haline döndürdükten sonra bile alınan üyelikle giriş yapılabiliyor.
tunnelbear programı sayesinde facebook hesabınız ile sınırsız (reklamlı) üyesi olabilirsiniz ve istediğiniz arşivi dinleyebilirsiniz.
amerikada üye olup kullandığım muhteşem müzic box oluşumu. ama ne yazıkki ülkemizde desteklenmiyor. zira benim üyeliğimede türkiye ye gelince ulaşamaz oldum.
çok saçma bir müzik şeysi.
düzenli biriyim o yüzden bana ters. neyin nerede olduğu belli değil karmakarışık. kendi platlistimi yapar media playerımdan dinlerim.
beni benden almış müzik programı . winampdan acsam bu kadar hızlı acmaz sanırım . türkiyeye geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum . en premiumunu alıcam sırf teşekkür etme acısından .
yabancı grup ve şarkıcıların çok şikayetçi olduğu program. albüm satışları vs bu gibi programlar yüzünden dibe doğru iniyormuş.
dunyadaki tum muzik ve sarkilara ulasmanizi saglayan, her turlu ortamda kullanima uygunlugu bulunan web muzik oynatici.

su anda Turkiye'de kullanilamiyor. Sahsen yurtdisindaki arkadasimdan benim icin bir hesap acmasini rica ettim ve o sekilde kullaniyorum. macbook'a bir app olarak indi, ordan direk itunes gibi kontrol edebiliyorum, klavyedeki oynat ilerlet tuslari da app'i kontrole edebiliyor.

en guzel ayrintilarindan biri arkadaslarinla ortak listeler olusturabilmek bence. dusunsenize arkadasinizla olusturdugunuz bir sarki listesi ve her yeni sarki eklendigine size haber veriyor.

umarim bi gun turkiye'ye de gelir de adam akilli kullaniriz, cunku kullanmaliyiz, sonucta herifler kahtali mice'nin bile albumunu koymus, bu bosuna degildir herhal...
korsan seven emek hırsızı dümbüklerin bayıldığı site. evet.
türkiye'den de artık üyelik almaya başlayan, artık türkçe müziklerinde bulunduğu güzel zımbırtı.
liste liste yapa yapa kendimi durduramadığım harika program. oha lan, kaç senedir böyle bir program bekliyordum amına koyim, çıktı karşıma, illa küfür ettireceksiniz benim gibi duygusal adama ha, yok böyle bir şey, istediğim her tarzda deli gibi kendi çalma listemi isim koyup ekliyorum, telefonu evden wifi bağlantısı ile açıp, playlisti indir'e tıklayıp indiriyorum ve çevrimdışı dinlemek için bir sürü playlistim oldu an itibari ile...araştırdıkça da hem yeni hem eski bir sürü yabancı/türkçe şarkıları, efsane soundtrack'ları buluyorum. artık gidip youtube'dan link alıp saçma sapan programlarla indirme günleri bitmiş durumda. çok sevindim, gerçekten verin 10 tl parasını ve çevrimdışı takılın.

programı indirdikten sonra, örneğin radyo'ya geçiyorsunuz, şarkıları beğendiğiniz zaman otomatik olarak radyo'dan beğenenler bölümüne atıyor, eğer yok arkadaş ben takıntılı adamım ve böyle isim istemiyorum diyorsanız, yeni playlist açıp ismini değiştirip oradan oraya sürüklüyorsunuz. android telefonlarda da aynen bu şekilde.

albümünüzü oluşturduktan sonra ise, akıllı telefonu alın ve wifi bağlantısı bulup spotify'yi açın ve yaptığınız playlist'i indir'e tıklayın, bekleyin indirsin, eğer hızlı sonuç almak istiyorsanız benim gibi 30, 40'lı şarkılı albümler yapın, ya da direkt albümü indirin, o sizin zevkinize bağlı tabi.

unutmadan çevrımdişi dinle özelliğini masaüstü spotify programında açık tutun ( sadece premium üyelere özel)

sonra akıllı telefonunuzu açın tekrar ve ayarlar kısmından çevrimdışı'yı aktifleştirin ve albümünüzü iş yerinde, sokakta güzel güzel dinleyin.

turkcell'in, avea'nın ve vodafone internet bağlantısı ile bu işi sakına yapmayın, ay sonunda faturanızda şaşırtıcı ücretler görebilirsiniz sonra. ondan hep wifili yerler bulun, indirme işini evde halledin öyle çıkın dışarı. 3g bağlantısı ile olmaz bu işler.

allah sizden gene razı olsun, benim gibi üşengeç adamlar bile telefonun playlistinde durmadan aynı şarkıları metro'da ve sokakta uğraşmayıp dinlediği için, şimdi her gün farklı farklı albümler, şarkılar dinleyecek.

ben android sistemliler için konuştum, olayı çözdüm, yapamayan var ise mesaj atsın yardımcı oluruz.
Tüm müzik meraklılarına duyurulur;
insanı zevkten 4 köşe yapan programdır. ilk 30 günlük bedava deneme sürümünü kullanın daha sonrasında da kredi kartınızdan ayda 10 lira fişekleyin ve sadece "1 sigara parası" eşdeğerinde 1 ay boyunca çılgınlar gibi istediğiniz müziği bulun, dinleyin, arşivleyin. Zevkten ilikleriniz kurusun!
Ha ayrıca şöyle bir şeyde var, tarzınıza uygun müzikleri de arama motorundan taratıp, bilmediğiniz kulağa hoş gelen bir çok parçayı da keşfedebiliyorsunuz.
facebook aleminde kezbanlarımızın gözdesi. iki de bir çıkıyor blabla hede'yi dinledi müthiş hissediyor. hımını siktiklerim.
Türkiyeye gelmeden önce Amerika itunes hesabı açıp beni vpnlerde süründürmüşlüğü olan güzeller güzeli program.hoşgeldi.
reklamları biraz ironik olan müzik servisi. "ne dinleyeceğini sen seçiyorsun" demesini biliyor ama sesi kısınca reklamı duraklatıp sonraki şarkıya geçmeni engelliyor.

aklıma black mirrorın ilk sezon ikinci bölümündeki reklamları getirdi. tü kaka kapitalizme.

not: 10 lira gibi komik bir ücret ile de premium alınıyor ve çok zengin içeriği var. bunu da söyleyelim sadece kötü eleştiri olmasın.