1. 1.
    "dünyanın müziği, anında, basit ve ücretsiz" sloganıyla çıkan harika program, site yada ne derseniz...

http://www.spotify.com adresinden alınan ücretsiz bir üyelik ve indirilecek programla istediğiniz müziği anında dinleme şansınız oluyor. yalnız türkiye'den henüz üye alımı yok. ne demeye başlık açtın demeyin, bir proxy kullanarak siteye girerseniz üyelik alabilirsiniz. posta kodlarını internette bulabilirsiniz. bu azimle yola çıkarsanız bu keyfi siz de yaşayabilirsiniz.

durun bir dakika, az kalsın unutuyordum, bir de davetiyeye ihtiyacınız var. donanımhabere bakın, orda bulabilirsiniz...
    8 -2 ... aoms
    #4592687 :)
  2. 2.
    saykodelik bir olgu. gelecek için insanı şimdiden heyecanlandırabiliyor.
    2 -1 ... trexxxxx
    #5145622 :)
  3. 3.
    özel günlerini yakalayabilirseniz davet almadan üye olunabilecek online media player. birçok sanatçı ve albüme erişim mümkün, premium account unuz varsa tadından yenmez. ah bir de arada çıkan reklamlar olmasa...
    1 ... mustasem
    #5290230 :)
  4. 4.
    last fm'e bin basan şukela bir şey. yemeyin de yanında yatın.
    ... zuvvar
    #5663145 :)
  5. 5.
    Nasıl bu kadar hızlı stream yapar diye ağızları açık bıraktıran saygı duyuları program.
    Hani çift tıklarken birlikte başlıyor o derece, bir de sen böyle bir programı bedava kullanıyorsun ba ba ba.
    3 ... zayi
    #6165651 :)
  6. 6.
    ilahi birşey olduğuna inandığım player.
    ... trexxxxx
    #6559390 :)
  7. 7.
    arkadaşlarınızla ortak playlist hazırlayabileceğiniz, o playlisti birlikte kullanabileceğiniz müzik dinleme programı. *
    (bkz: nereye gidersem gideyim playlistim yanımda)
    2 ... uberstitious
    #6954068 :)
  8. 8.
    http://www.sharemyplaylists.com/ ekürisidir, şükeladır.
    1 ... votkamla erigimi getirin ulan
    #7158194 :)
  9. 9.
    hayal gibi bir oluşum. resul balay ve ajdar dışında ne aradıysam buldum. ışık hızına oldukça yakınsayan da bir hızı var.
    1 ... mark corrigan
    #7579670 :)
  10. 10.
    deli gibi davetiye aratandır.
    ... geforce fx 5200
    #7957513 :)