lever'in gıda bölümü.
ingiltere ve hollanda merkezli lever şirketlerinin birleşmesi ile aldığı isimdir. avrupalıdır.
türkiye'deki tüm şirketler arasında çalışanlarına en yüksek maaş ortalamasının zirvesindeki şirkettir.Burada stajyerlik yapmak için bile yaklaşık 4 görüşmeye girmeniz gerekir.plazası istanbul kozyatagı'ndadır.Burnu havada çalışanlarıyla uğraşmak çok zordur.
Algida, Becel, Knorr, Komili, Lipton, Sana, CiF, DOMESTOS, RiNSO, dove, elidor, yumoş, clear, rexona gibi markaların bünyesinde bulunduran dünya devidir.
türkiye'de * pepsi'yle ortak olarak ice tea olayını yürüten firma.
ice tea'den tutun da sabuna kadar türkiyeye mal satan yahudi şirketi.
aylar sonra edit: eksileyen arkadaşa burdan aduketler savururum, saygılar...
çok ta$aklı markaları bünyesinde barındırır.
1953 yılında türkiyede yağ fabrikasını kuran firmadır.
iŞ BAŞVURUNUZ OLUMSUZ iSE SiZE MAiL iLE BiLDiREN FiRMA.. NE KADAR iNCE DÜŞÜNCELi iNSANLAR ALLAHIM BAZILARI BAŞVURU YAPTIĞINI DAHi HATIRLAMIYOR MNSKYM!
Sana Yağı,Rama,Calve ketçap üreticisi firma olup,ürünlerini mümkün oldugu kadar almıyorum...
ümraniye'deki yeni binasına taşınmıştır.
ailemdeki bireylerin çalıştığı firma.
bkz: ingiltereye gidip 3 ay dönmüyorlar yahu.
okul neyin de yaptırır, iyidir.

(bkz: unilever iş ilköğretim okulu)
Firma sahibleri hollandaile ingiltere kraliyet ailesine ayittir, hollanda mayonezi icad edince unilver satmaya baslar ve ortak olurlar.

bazi unilever markalari

Axe
Dove
Ciff
Knorr
Algida
Ben jerrys

ve tabikide has mason kurulusu bakiniz.

http://static.guim.co.uk/...-building-Embankm-001.jpg
(bkz: bizztrip2unilever5)
(bkz: ideatrophy)
senaryo, yönetmen ve kurgusunu ö.lütfi akad' ın yapmış olduğu 1964 yapımı belgesel.
stajyerlerinden çok fazla şey bekleyen ve bekledikleri karşısında da çok fazla şey veren firma. hızlı tüketim devi.
(bkz: tekelleşme)
Boykot sebebidir.
Yakın zamanda deneyimli Türkiye CEO'su izzet Karaca'yı emekli edip, Mehmet Altınok'u CEO olarak atayan firmadır.
Reklamları tv de sıkça dönen şirket.
dünyanın 1 numaralı (suni) tohum üreiticisidir. ama herkes sadece gıda ve temizlik ürünleri ürettiğini zanneder.
mezun olduğumda çalışmak istediğim yerdir.

harika vizyon, misyon ve projeleriyle herkesin çalışmak isteyeceği, hızlı tüketim ürünleri üreten firmadır.

(bkz: inovasyon)
(bkz: sürdürülebilirlik)

bugün katıldığım seminerde, konya'da dünyanın en yüksek teknolojili fabrikasının yapım aşamasında olduğunu söylediler. ayrıca türkiye pazarında güzel yatırımları var.
becelin damar tıkanıklığına sebeb olduğunu sanmıyorum olsa bizim ailede sağlık sorunu olurdu daha stent takılmış değil.
bilemiyorum damar tıkanıklığı genetik olsa gerek. hayatım boyunca sana ve becel tükettik. anneannem bile 90 yaşında yaşlılıktan vefat etti. damar tıkanıklığı yada kalple ilgili problemi yoktu.