bugün

entry'ler (18)

kolay yemekler

çalışanlar için hem kolay , hem de çabuk hazırlanması gereken yemeklerdir. Yoksa insanın gözünün yemeksepeti'ne kayması 10 saniyeyi bulmayabilir. Bazı örnekleri için ;

http://sakizlikahve.blogs...icin-cabuk-hazrlanan.html

çekirdek değil zekirdek

çekirdek değil çiğdem denesi laf bütünü

kıskanan kadın tepkileri

kavga çıkarmak
bağırıp çağırmak
adamdan nefret etmek
ağlamak
kendini çirkin, yetersiz, zavallı hissetmek
bir paranoyak olduğuna inandırılmak,

ve bazen de,

sinsice hiçbirşey yapmadan beklemek olarak listelenebilir

is yerinde patrona uyuz olmak

Para uğruna heba ettiğiniz herbir güzide işgününde boş bakışları ve yapmacık tavırları ile patron kişisini her karşınızda görüşünüzde hissettiğiniz kaşınma hissidir. Adam bi halttan anlamaz, adam hiç bi şeyi takdir etmez, adam kendi paçasını kurtarmaktan başka bi şeyi önemsemez. E dolayısıyla bu adama uyuz olunup tüm gün suratına bön bön bakılır

adolf hitler

bir ruh ve bir bedenin kontrolünü kaybetmiş, kötülük terimine tam vücud bulmuş hali. Korkarım o çeşit bıyıklı kimi görsem hafifçe titreyerek

kahvaltida kola icen insan

içimizin dışımızın artifical olmaya doğru yol almasıdır, sırada iftarı vitamin hapları ve soyalı maydonoz salatası ile açmak var

le petit prince

küçük bir dünyaya sığabilecek nice hayalin masalıdır. Prens küçüktür, gezegeni küçüktür, yazılmış bu roman çağlar üstü büyüktür

zeynep

sözlük anlamı nadir bulunan değerli mücevher demektir. Nadirlik kısmı her 5 kızdan birinin adının zeynep olması ile ağır bir darbe yemiş görünmektedir

procter and gamble

Sektördeki bilumum ortamlarda pii cii olarak anılır bir de muadillerinden iyi maaş verir.

bulasigina ihale oynamak

zamanında bir üniversite de bir hocanın sorduğu rivayet edilen meşhuur "Risk nedir?" sorusuna verilebilecek alternatif bir cevaptır kanaatimce.büyük risktir..

ev islerinin zorlugu

bekar evlerinde yapılması mütemadiyen ihmal edildiğinde; çekilmeyi bekleyen diştir, vicdan azabıdır, çekilecek dava değildir, eyyyhhh be ne pis adamım ben diyerek cinnet geçirtebilendir.

genç kızları çıtır olarak gören erkekler

kendilerinin hemcinslerinden belli bir güruh tarafından çıtır olarak görülebilme ihtimali yüzünden geceleri uykuları kaçan, korkuyla titreyen erkeklerdir

milli piyango

en parlak hayallerin, en cafcaflı sanal heyecanların daimi sponsorudur. Eee az veren candan çok veren yalandan oluyor tabi genelde ama olsundur, bir de nedense büyük ikramiye çıkanların başına gelen felaketlerden bahsedilir arada bir , insan tırsar elinde olmadan.

gözlüklü insanlar

amerikan gençliğinin patır patır öldüğü korku filmlerinde zekidirler, takıntılıdırlar, ürkektirler, bazı bazı esas kızı kaparlar ( gözlüğü çıkarıp imaj yaparak), bazı bazı zeka meka dinlemeyen odun testereli katil tarafından ilk sırada budanırlar. Ha bu tespitlerin realitede yeri nedir, şaibelidir.

ilk entry

bir kısım medya tarafından izleniyor olma duygusudur, tedirginliktir, camdan bakıp maç yapan mahallenin piçlerine "beni de alın ulan aranıza" yakarışıdır

kulağını japon yapıştırıcısıyla yapıştıran manken

nası yani japonla yapıştırmış bu manken arkadaşımız, örneğin bir çinli, bir ukraynalı veyahut bir afrikalıyla olmayacak bir iş midir ki bu? ( bu entry tamamen yalakalık ve ruhani yardım amaçlı girilmiştir)

izmirli kızlar

ortak küme oluşturulursa, güzelliklerinden daha çok şehvetli ve ihtiraslı oldukları, ege denizinin tüm kıpırtıların adamın yüreğinde hissettirmeleri ve deee hep bırakıp gitmeleri ortak özellikleridir. (bana deil ben ona kardeşiiim)

paranın satın alamayacağı şeyler

"yollarımız burada ayrılıyor" diyen sevgiliyi geri döndürme gücü ve onun arkasından akan gözyaşlarını durdurma gücü de eklenebilir pek tabii paranın satın alamadıkları listesine...