1. 1.
  merkezi Düsseldorf, Almanya'da bulunmaktadır.
  Dünya çapında 75'ten fazla ülkede, yaklaşık 50.000 çalışanıyla Henkel, başta Almanya olmak üzere birçok değişik ülkede ulusal çalışma gücünün önemli bir çoğunluğunu oluşturmaktadır.
  sloganı "A Brand like a Friend", Arkadaş Gibi Marka'dır.
  ürünleri genel olarak Deterjanlar ve Temizleyiciler, Vücut Bakım Ürünleri ve Tüketici yapıştırıcıları olmak üzere 3 ana başlığa ayrılır.
  http://www.henkel.com
  http://www.henkel.com.tr
  3 ... trinfr
 2. 2.
  türkiye'de türk henkel adıyla faliyet veren şirket. kozyatağı carrefour'un hemen yanında bir plazadadır. ışıklı tabelasıyla her daim gözünüzü alır ve giremediğiniz için sinirlerinizi bozar.

  torpilsiz olarak herhangi bir departmanına stajyer veya çalışan olarak girmeniz pek güçtür. özellikle marketing alanında çok başarılı oldukları için, yine en zor girilen departman burasıdır. ayrıca bu departmana sadece 1 stajyer alıyorlar. sanırım girmek için her açıdan * oldukça donanımlı olmak lazım.
  3 ... alas
 3. 3.
  henkel

  Şirketten çok 'aile' gibi sizi kabullenen, eğiten, öğreten, bünyesine alan firma. iş dışında gerçekleştirdiği pek çok şirkete özel faaliyetle, sadece müşteri memnuniyetini değil çalışanlara da aynı derecede rahatlık ve maksimum hizmeti sunmayı hedef almıştır.
  2 ... a plomb
 4. 4.
  (bkz: a brand like a friend)
  1 ... pablo escobar
 5. 5.
  pril in deterjan,parlatıcı ve tuzdan oluşan üçlü ekonomik paketinde, deterjanın boyunu olduğundan uzun göstermek için karton yükseltici kullanıp tüketiciyi kandıran firma.
  ... siyahnefte
 6. 6.
  illegal bir durumun dışında kesinlikle isten cıkartmayan alman firması. hümanist duruşunun yanı sıra ticari pazarlaması da oldukca iyi calışır.
  ... deklan
 7. 7.
  vakti zamanında turyağ adlı firması üzerinden tursil markasını piyasaya süren grup.
  -1 ... usualsuspects
 8. 8.
  poliüretan reçineler ile ilgili bizleri heyecanlandıran ama sonra daha çıkmadıki ama yeeeaaaaa diye pişkin pişkin sırıtan mühendisleri vardır.

  o zaman sorarım ben bu mühendislere, ulan ne diye amerikada piyasaya çıkardık diye artistlik yapıyorsunuz?

  tamam sakinim.
  ... ayranlisoda
 9. 9.
  burada staj yapmak çok istediğim firmadır.
  ... gannicus
 10. 10.
  tutkal markasıdır.
  ... ismene