bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir şampuan markasıdır. hatta saçı yumuşatması, bakım yapması ve kokusu bakımından en güzel şampuandır.
  ... melek
 2. 2.
  pro v diye bi ürün çeşidi de mevcut olan procter&gamble firmasının ürettiği şampuan markası.
  ... engineer
 3. 3.
  kısa zaman önce arkadaşımın tavsiyesiyle bıraktığım şampuandır. kokusu dışında pek işime yaramadığını düşündüğüm şampuan.
  ... mry88
 4. 4.
  kokusu muhtesem olan sac bakim markasi. Özellikle kivircik saclar icin yapilmis olan sac köpügü inanilmaz güzellestirir kivircik saclari ve kokusu saatler sonra halen gecmez.
  3 ... nili84
 5. 5.
  (bkz: pantene krem 7 24)
  ... halitkin
 6. 6.
  pantene 700gr şampuanlarının toplam olarak 17 ayrı çeşidi bulunmaktadır.bunun yanında 350gr lık paketlerinde ise toplam 15 çeşit şampuan satılmaktadır.
  1 ... wump r
 7. 7.
  şampuanı iyidir hoştur ama şampuanın yanında saçlarım ipek gibi kokum bebek gibi olsun mantığıyla hareket edilerek kremi de kullanılırsa 12 saatte yağlanan saçlara sahip olunacaktır. kullandıktan sonra kendimden iğrendim .
  ... swertpon
 8. 8.
  reklamlarındaki hatunları gördükçe daha da soğuduğum şampuan. ha diyeceksin ki şimdi 'ne bekliyorsun bir şampuan markasından?'. haklısın, pek bir beklentim yok zaten ama yine de eski birer rejoice kızı görmek sıktı beni ve mahalleden üç arkadaşı daha. topluca protesto ediyoruz yılın belli bir gününde. o kadar.
  ... ceres
 9. 9.
  saçlarımın ipeksi dokunuş türünden başka hiçbir şampuanı kabul etmemesi nedeniyle ortadan kalkacak diye ödüm kopmaktadır.*
  2 ... elisya
 10. 10.
  deli gibi saçları elektriklendirendir.
  1 -1 ... garfieldelif