1. 1.
  (bkz: playerunknown s battlegrounds)
  ... ergota mine
 2. 2.
  Bir rol yapma oyunu.. çok istiyorum kendilerini fakat bilgisayarım indirmek istediğimi anlayıp "abi yapma yüklenme" diye bakış atıyor
  2 ... alnitak
 3. 3.
  Saygılar..

  Yeni haritayla birlikte anası sikilmiş oyundur kendileri. Artık iyi bir oyuncu olmanızın önemi kalmamış. Tamamen şans faktörü işin içine girmiş. Oyunda kucak dolusu bug var.
  1 ... plastic dreams
 4. 4.
  Şahsım adına oyundaki eksikleri sıralayacak olursam, hala düzelmesi gereken buglar var. Kaya dipleri, duvar ile araç arasında kalan boşluklarda meydana gelen buglar, bir mekana inerken paraşütün mekanın olmadık bir yerine takılması ve halatı kes seçeneğinin sizi kanser edene kadar çıkmamasi.... skin fiyatlarının bir yükselip bir düşmesi gibi dalgalı bir profile sahip Battleroyale tarzı multiplayer savaş oyunu...
  1 ... eregion hollin
 5. 5.
  Sevgilimizi elimizden alan oyun. isyan ediyorum!
  4 -4 ... kubrick degil kubrickstra
 6. 6.
  Hediye olarak kabul edebilirim arkadaşlar aklinizda bulunsun.
  2 ... tinuviel luthien
 7. 7.
  Çöbg.Mobilden oynuyorum ama çok şarj yiyor.
  3 -2 ... aylak kadin
 8. 8.
  base42 adlı youtube kanalında adını ilk kez duyduğum oyun.
  çoğunlukla bu oyun üzerinden espri yapıyorlar.
  merak etmiyor değilim ama bilgisayar oyunlarında asla strese gelemeyip sadece sims oynayan biri olarak oynayamayıp bırakacağım oyunlardan biri olur herhalde denesem.
  7 ... fibonaccinumbers
 9. 9.
  Mobilden oynamaya başladım bunu. Takım arkadaşlarınla sesli olarak sohbet edebilme seçeneği olduğu için aşırı keyifli bence. Arkadaşlarla bayağı eğleniyoruz.
  1 ... lm3allemm
 10. 10.
  69 tele olup mal turnusoludur.
  1 -4 ... n dakota