bugün

(bkz: playerunknown s battlegrounds)
Bir rol yapma oyunu.. çok istiyorum kendilerini fakat bilgisayarım indirmek istediğimi anlayıp "abi yapma yüklenme" diye bakış atıyor
Saygılar..

Yeni haritayla birlikte anası sikilmiş oyundur kendileri. Artık iyi bir oyuncu olmanızın önemi kalmamış. Tamamen şans faktörü işin içine girmiş. Oyunda kucak dolusu bug var.
Şahsım adına oyundaki eksikleri sıralayacak olursam, hala düzelmesi gereken buglar var. Kaya dipleri, duvar ile araç arasında kalan boşluklarda meydana gelen buglar, bir mekana inerken paraşütün mekanın olmadık bir yerine takılması ve halatı kes seçeneğinin sizi kanser edene kadar çıkmamasi.... skin fiyatlarının bir yükselip bir düşmesi gibi dalgalı bir profile sahip Battleroyale tarzı multiplayer savaş oyunu...
Hediye olarak kabul edebilirim arkadaşlar aklinizda bulunsun.
Mobilden oynamaya başladım bunu. Takım arkadaşlarınla sesli olarak sohbet edebilme seçeneği olduğu için aşırı keyifli bence. Arkadaşlarla bayağı eğleniyoruz.
69 tele olup mal turnusoludur.
var mı oynayan azcik lose alalım ...
ciddi konsantrasyon gerektiren çok gerçekçi hayatta kalma oyunu. ne kadar bug vs. sorunları da olsa şu ana kadar oynadığım en iyi oyun diyebilirim.
bf4 sonra en iyi oyun diyebilirim.
Hala kimse hediye etmedi bu konuda yazarlara çok kırgınım.
7plus’ta kusursuz çalışıyor şu an ama şarjın ırzına vurup geçiriyor.
1 ay boyunca aralıksız oynayıp sıkıldığım oyun.
Mekanikleri itibariyle alışamayıp bir türlü sevemediğim oyun.
crack ını yapamadığım için oynayamadığım menet.
boktan oyun. 20dk item topla, 5 sn catisma yap.
Oynayamıyorsan pok atma derler.
Dusuk tickrate ile oynan vasat oyun.
https://streamable.com/msiwr

bebeler bilmiyor bu isleri : )
Bana biri şu oyunu öğretsin ya silah toplama alana doğru yerden giriş yapma yer tutma herşeyi öğrendim. Ama 5 snyde ölüyorum.
Heidi gibi dağ bayır gezmek yerine gerçek çatışma isteyenler için önerim standoff 2.
ilk çıktığında alıp aylarca oynadığımız oyun. Bunun yüzünden binlerce lira verip sistemler topladık dört arkadaş. Oyun tam sürüme geçince optimizasyon da bayağı ilerledi. Böylece fakirler de birinci olmaya başladı. Hala optimizasyon diye ağlayanlar görüyorum. Ulan neyle oynuyorsunuz siz?

Seven olur sevmeyen olur fakat erken erişim olarak ulaştığı rekorlar basit bir hype olma felsefesiyle açıklanamaz. Ulen Steam fiyatı hiç değişmedi 20m küsur sattı. Steam de anlık oyuncu sayısı iki milyona ulaşarak benim gibi "dotayı geçemez olm" diyenleri itin münasip yerlerine soktu. Son aylarda çok oyuncu kaybetti. Bu normal bir durum. Zirve noktasına çıkan her şey düşüşe geçer ve sonra kendi seviyesini bulur. Biz bile squad olarak günde 4-5 saat oynardık şimdi azaldı. Bir aydır girmiyorum mesela. Neyse iade zamanaşımını geçmeden deneyin.
Bug mug yok al geç.
Rank sisteminin olmaması sebebi ile kanser eden oyun 100 saati olan adam binlerce saati olan adamlarla nasıl oynasın? nasıl zevk alsin? herkes csi New York dan çıkma . aim adamlarda ses kasma adamlarda. gram zevk alınamayan oyun geç başlandığında.hickimseye onermem şu an baslamasini.
Şahsıma göre oyunculara hakaret eden bir oyundur kendisi.FPS sorunu var yani optimizasyonu leş gibi(işlemci ve ekran kartına anlamsız bir yük bindiriyor)
ayrıca aim (yani hedef alma sistemi) 2000 lerin baslarindaki hatta belki de 90 larin sonlarındaki oyunlardan bile daha kötü bir hikâyesi yok, vuruş hissi yok.insanların bu oyuna neden bu kadar bağlı olduğunu anlayamıyorum. ikinci bir Metin2 hadisedir.
bunu oynayan iki güzide arkadaşım var. biri beşiktaşlı diğeri fenerbahçeli..

şimdi iki kişilik ekip kurup maça giriyorlar.. ben de izliyorum yan taraftan.

neyse bunları vuruyorlar tabi. beşiktaşlı olan çıldırıyor çünkü dağdan tepeden, baya uzaktan kafaya tek yiyor. diyor ki; battle iptal edilsin, sistematik bir savaş var. ya baştan başlayalım ya da bana birinciliği versinler.. tek yemeden önce canı da yüzde 10’larda falan. canı full baştan başlamak ya da birinciliği direk almak istiyor. mahkemeyle falan galiba.

fenerbahçeliyi tarıyorlar.. önce sinirleniyor sonra siniri yatışınca beşiktaşlı arkadaşa dönüp diyor ki; ‘hileli apk mi indirsek ne yapsak. böyle olmuyor ya’..

hahahahah.. kişiliklerine yansımış lan bu ne böyle huuhahah.