bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  üsküdarda bulunan patso burger tarafından keşfedilmiş, sandviç ekmeğinin arasına kızarmış patateslerin koyulmasıyla hazırlanan, ketçap ve mayonezle süslenen, istek doğrultusunda sosisin de koyulabileceği en güzel hazır yiyecek türüdür.

  pat : patates
  +
  so : sosis

  (bkz: hadi be)
  (bkz: yaaaa)
  6 ... trinfr
 2. 2.
  her kadıkoye gidildiğinde mutlaka yenilir.Aşırı doyurur ve cokda lezzetlidir.Sonra ustune birde cay içilir hararet alınır.*
  2 ... hendrix
 3. 3.
  açlığı, kişinin fizyolojik özelliklerine göre azaltma ya da bitirme opsiyonuna sahip, ücret açısından en iyi performansa sahip olan fast food çeşidi.
  1 ... eqin
 4. 4.
  Merkezinin üsküdar olduğu kesindir.Kadıkoydede genellikle tercih edilen fast food cesididir... (bkz: öğrenci yemekleri)
  2 ... haznedaroğlu
 5. 5.
  24 saat açık olan üsküdar'daki merkezinde gece 4'te bile gitseniz sıra bekleyeceğiniz bir hazır yiyecek çeşidi.
  3 ... kara
 6. 6.
  Sipariş vermek için gerekli sayıyı bulmak için arkadaşların gecenin bi yarısı uğruna oda oda dolaştığı patatesli fast food türü.
  1 -1 ... rvani_cantona
 7. 7.
  sadece üsküdar'da yenildiğinde güzel olan,sağlıksız fakat bir o kadar da lezzetli besin.fiyat performans olarak değerlendirildiğinde en üst sırada yer alacaktır.
  2 ... vertigo
 8. 8.
  bağlarbaşında ilk patatesi aldığınız zaman ulan ben 2 tane daha yerim dediğiniz;fakat 1 taneyi yedikten sonra 2.yi yemenin bile çok kastığı mükemmel yiyecek.sonunda da arkadaşların "hani 2 tane yiyecektin olum,bak 1 taneyi zor bitirdin." geyiği kalır.
  1 -1 ... extra
 9. 9.
  kktc de gazimagosa kentinde, dogu akdeniz universitesi'nin bankamatikler girisinde bulunan kafenin ismi. nargilesi asla bir tophane nargilesi gibi olamayacaktir, ama taktir edilesidir.
  3 ... markasiz
 10. 10.
  üsküdar cumhiriyet lisesi karşısında bulunan hesaplı ve kaliteli türk üsülü fast food.kolpaları mantar gibi çoğalmaktadır.
  2 ... skaradag99