1. 1.
  üsküdarda bulunan patso burger tarafından keşfedilmiş, sandviç ekmeğinin arasına kızarmış patateslerin koyulmasıyla hazırlanan, ketçap ve mayonezle süslenen, istek doğrultusunda sosisin de koyulabileceği en güzel hazır yiyecek türüdür.

  pat : patates
  +
  so : sosis

  (bkz: hadi be)
  (bkz: yaaaa)
  6 ... trinfr
 2. 2.
  her kadıkoye gidildiğinde mutlaka yenilir.Aşırı doyurur ve cokda lezzetlidir.Sonra ustune birde cay içilir hararet alınır.*
  2 ... hendrix
 3. 3.
  açlığı, kişinin fizyolojik özelliklerine göre azaltma ya da bitirme opsiyonuna sahip, ücret açısından en iyi performansa sahip olan fast food çeşidi.
  1 ... eqin
 4. 4.
  Merkezinin üsküdar olduğu kesindir.Kadıkoydede genellikle tercih edilen fast food cesididir... (bkz: öğrenci yemekleri)
  2 ... haznedaroğlu
 5. 5.
  24 saat açık olan üsküdar'daki merkezinde gece 4'te bile gitseniz sıra bekleyeceğiniz bir hazır yiyecek çeşidi.
  3 ... kara
 6. 6.
  Sipariş vermek için gerekli sayıyı bulmak için arkadaşların gecenin bi yarısı uğruna oda oda dolaştığı patatesli fast food türü.
  2 -1 ... rvani_cantona
 7. 7.
  sadece üsküdar'da yenildiğinde güzel olan,sağlıksız fakat bir o kadar da lezzetli besin.fiyat performans olarak değerlendirildiğinde en üst sırada yer alacaktır.
  2 ... vertigo
 8. 8.
  bağlarbaşında ilk patatesi aldığınız zaman ulan ben 2 tane daha yerim dediğiniz;fakat 1 taneyi yedikten sonra 2.yi yemenin bile çok kastığı mükemmel yiyecek.sonunda da arkadaşların "hani 2 tane yiyecektin olum,bak 1 taneyi zor bitirdin." geyiği kalır.
  1 -1 ... extra
 9. 9.
  kktc de gazimagosa kentinde, dogu akdeniz universitesi'nin bankamatikler girisinde bulunan kafenin ismi. nargilesi asla bir tophane nargilesi gibi olamayacaktir, ama taktir edilesidir.
  3 ... markasiz
 10. 10.
  üsküdar cumhiriyet lisesi karşısında bulunan hesaplı ve kaliteli türk üsülü fast food.kolpaları mantar gibi çoğalmaktadır.
  2 ... skaradag99