1. 1.
  üsküdar'da iki adet dükkanı bulunan, ayrıca piyasada taklidi her geçen gün artan, patatesle harikalar yaratan işletmedir.
  ... trinfr
 2. 2.
  üsküdar fıstık ağacında, çağrı marketin karşısında bulunur bir şubesi. burada patsolar ayakta yenir, oturma yeri mevcut değildir. büfe tarzıdır.
  bir diğeri ise bundan 30 metre yukarıda kolaylıkla bulunabilir. burası iki kattan oluşmaktadır. üst katında veya alt katında rahatça oturabilirsiniz, sosisli veya sade patsonuzun tadını çıkarabilirsiniz.
  ayrıca 24 saat açık olma özelliğini gösterir.
  özellikle sahur vakitlerinin vazgeçilmezidir üsküdarlılar için
  ... trinfr
 3. 3.
  üsküdar şubesinde geleneksel üsküdar zirveleri 2 nin gerçekleştirildiği mekan.
  ... fth
 4. 4.
  bir adet sosıslı ekmegının ıcıne alabıldıgınden daha fazla kızarmıs patates konulan ve bu patateslerıon ıcıne sıkılmıs olan ketcap ve mayonez ıcınde yuzdugu,ulan'bu kadar da fast fazla be' dedirten ultra mega fast food.
  1 ... jakuzi
 5. 5.
  atan alır spor'un elinden çıkan patates kızartmalarını görse gözleri yaşaracak işletme.
  ... trinfr
 6. 6.
  mazisi on sene evveline dayanir.. sahibi mehmet abinin ucsuz bucaksiz patates tarlalarina sahip oldugu rivayet edilir hep.. son derece pis bir mekan olmasina ragmen sagindaki solundaki diger temiz mekanlardan oldukca lezzetli patateslere sahiptir.. parayi vurduktan sonra bos durmamis, cumhuriyet lisesi futbol takimina sponsor olmustur..
  ... burnununaltindanopenadam
 7. 7.
  güzeldir adeta yetenek fışkırır yiyecekten ekmeğin içinin dolması eyleminin son raddesinde olan bi fast foodcudur polise ucuz genelde beleş verir polisi sever bu dükkanın sahibi mehmet abi
  ... kroleybus
 8. 8.
  lise zamanımızda her daim uğradığımız, patatesli yi en güzel yapan yerdir. çalışanları biraz gıcık gibidir o ayrı. doyurur.
  ... paradigma
 9. 9.
  bu dükkan 90'ların ortalarında kır pidesi satardı.sonradan keşfetti patsoyu ve sahibini ihya etti.komsu dukkanları rekabet edemeyip iflas ettirmekle meshurdur.son zamanlarda kalitesi dustu ki herhalde komsu dükkanları el değiştirmiyor.
  ... esteban
 10. 10.
  sahibinin patates tarlalarının olmadığı ve patatesi nevşehir civarından üreticiden satın aldığı zira sahibinin rizeli olduğu mekandır.öğrencilik zmanlarımızın vazgecilmez durağı olan özellikle gece vakitlerinde ilk yerinde (çağrı marketin karşısında) yenildiğinde tadına doyulmayan cafe.
  ... mahoni