tavsiye

sabah

benim gibi sabah akşam internette gezinen , Sürekli Sosyal medya ile haşır neşir olanlar için Önerebileceğim tek internet hizmeti Türknet Gigafiber'de mevcut.
Mahallenizde, sokağınızda fiber altyapı varsa düşünmeden bağlatın.

kıskanmak

Hayatım boyunca nadiren başka insanları kıskanmışımdır. Hani çok güzel gözleri vardır ne bileyim çok zengindir. Ama bu duyguları da çok nadir yaşadım. Genellikle kimsenin hiçbir şeyi umrumda olmadı. Sanırım Oğlumun sınıf arkadaşlarından birinin annesini kıskandım. Kadın kendi annesi ile yakın oturuyor ve kaynanasıyla da biraz mesafe var arasında. işte tam istediğim yaşantı. Ne vardı benim annem de yakınımda olsaydı. Okul çıkışı oğlumu alıp evine gitseydik ya da oğlumu okuldan almaya annemle gitseydik. Çünkü onlar öyle yapıyor. Çok özeniyorum. Umarım nazarım değmez. Maalesef kıskançlık duygusu bu! Bunu kendime itiraf etmem gerekliydi.

yavuz sultan selim alevi katletti diye zırlamak

isyancı alevileri kestiği doğrudur, Dersim'dekinin ayınısı. Allah rahmet eylesin Yavuz ata'ya. Biz ondan razıyız.

kilo vermenin durması

Durmuyor aslında. Niyeyse doktorlarda duraklama diyor adına. bence o kaybedilen su vücuda geri dönerken verilen kilo kadar yağ kaybediliyor o arada. kilo aynı kalıyor evet ama yağ yakmaya devam ediyorsunuz. O yüzden kimse demoralize olmasın bu dönemlerde.

1 ekim 2022 frank lucas ın girdiği ilginç entry

yuzgec ogretmek.)))

yuzgec ogretme dersimizi bir ornekle devam ettiriyoruz.Aha size yuzgec :

görsel

metamfetamin

Allah bunu üreteni, dağıtanı, satanı kahretsin! Bu bütün uyuşturucu maddeler için geçerli ama metamfetamin gerçekten çok berbat bir tür.

Türkiye ve Azerbaycan'ın başında halihazırda en büyük belalardan biri bu. Bizde keko jargonunda "metin amca" deniyormuş. Azerbaycan'da ise "patı" deniyor buna. Maalesef her iki Türk ülkesinde de kullananların sayısı artıyor. Özellikle iran üzerinden bu maddenin sokulduğu biliniyor. Metamfetamin kullanan birinin ne hale geldiğini görmek için annesinin başını kesen yaratığa bakmak yeterli. Ayrıca Palu ailesi olayında Tuncer denen cani ve karısı Emine Ustael de büyük olasılıkla bu maddeyi kullanıyordu. Emine'nin dişleri, teni, hareketleri korkunçtu. Bu madde insanı insanlıktan çıkarır. Devletin bu konuda çok ciddi bir mücadele yürütmesi ve kamu spotları hazırlaması gerekiyor.

ülkede artan afrikalı nüfusu

100 binlik evler şu an 2 trilyon olduysa bu sikik (bkz: olsun onlarda gelsin) anlayışından dolayıdır. kendi vatandaşına 1 trilyona üstelik enflasyon farkını da koyarak konut hayali satanlar insanların fahiş kira fiyatlarını görmez.

fazladan acırsan acınacak hale düşersin. ve düştük!

üç pitbullun kedi bakım evine girmesi

antalya'da yaşanan olay.
sonuç 12 ölü kedi.

--spoiler--
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde belediyeye ait Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne tel örgüleri aşıp giren pitbull cinsi 3 köpek, buradaki 12 kediyi öldürdü. Köpeklerin sahibi hakkında şikayetçi olup, suç duyurusunda bulunan belediye, merkezde görevli özel güvenlik personellerini de açığa aldı.
--spoiler--

https://www.dha.com.tr/gu...12-kediyi-oldurdu-2138969

bu orospu çocuğu hayvanı savunan var bi de. düşünün.

üç pitbullun kedi bakım evine girmesi

antalya'da yaşanan olay.
sonuç 12 ölü kedi.

--spoiler--
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde belediyeye ait Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne tel örgüleri aşıp giren pitbull cinsi 3 köpek, buradaki 12 kediyi öldürdü. Köpeklerin sahibi hakkında şikayetçi olup, suç duyurusunda bulunan belediye, merkezde görevli özel güvenlik personellerini de açığa aldı.
--spoiler--

https://www.dha.com.tr/gu...12-kediyi-oldurdu-2138969

bu orospu çocuğu hayvanı savunan var bi de. düşünün.

arkadaş kalalım diyen eski sevgili

Ya zerre kadar şerefi yoktur, ya da zerre kadar aklı... Söylemek istediği şey şudur:

"Bu ilişki boka sardı. Ama aklımın bir köşesinde varsın. O nedenle ben biraz etrafa bakıp senden iyisini arayacağım/halihazırda görüştüğüm biri var. Eğer olmazsa sana dönerim. Seni gavat yerine koymuş olacağım ama sen de bu arada başkasıyla deneyebilirsin. Evet, ben de gavatım. Genişliğim Konya ovası kadar."

Gerçekten seven biri, eski sevgilisiyle arkadaş kalmak istemez. Onu hayatından tamamen çıkarır. illa kötü ayrılmak zorunda değilsiniz ama eski sevgiliden arkadaş olmaz.