bugün

entry'ler (1758)

türkiye yüzünü rusya ya dönmelidir

türkiye yüzünümü bilmem ama bir taraflarını rusya'ya dönmüş zaten. pek tartışılacak bir şey yok ortada.

ülker çubuk kraker

bir kırınkıl değil.

kızların soyisim takıntısı

bence çok büyütülmemesi gereken bir konu, evlilik başvurusunda sorulsun; eşinin soy ismini almak istiyor musun? istemiyorsa kendi ailesinden gelen soy ismi kullansın. gerçekten çift soy isim kullanmayın.

şuayip birinci

sağlık bakanı fahrettin koca'nın bakan yardımcılarındandır. gelin Rize doğumlu olup bakan yardımcısının kariyerine şöyle bir bakalım;

1973 yılında Rize’de doğdu. ilk ve orta öğrenimini Rize ve Trabzon illerinde tamamladı. 1998 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Rize’de meslek hayatına başladı ve 2001 yılına kadar Sağlık Ocağı, 112 Acil ve Rize Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. 2001 yılında istanbul'da çeşitli kamu kuruluşlarında hekimlik yaptı. 2005 ve 2009 yılları arasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı, 2009 ve 2012 yılları arasında istanbul il Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Kasım 2012 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu istanbul Anadolu Kuzey Bölgesi Genel Sekreteri olarak göreve başladı. Mayıs 2014 tarihinden beri Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevini yürüten Dr. Birinci, Ağustos 2018 itibariyle Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanmıştır. Dr. Birinci, 2010 yılında Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi yüksek lisans programını, 2013 yılında Liderlik ve Küresel Girişimcilik Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. 2013 yılında başladığı Sağlık Kurumları Yönetimi doktora programına halen devam etmektedir.

Dr. Birinci, bölgesel ve ulusal bazda çok sayıda kamu e-sağlık projesi (e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi, Teletıp Sistemi, Mekansal iş Zekası Uygulaması (MiZ), Sağlıkta istatistik ve Nedensel Analizler Projesi (SiNA), Entegre Kurumsal işlem Platformu (EKiP) Halk Sağlığı Yönetim Sistemi (HSYS), Filyasyon ve izolasyon Takip Sistemi (FiTAS), Hayat Eve Sığar Uygulaması, Sağlık Pano Uygulaması, AŞILA, Hastalık Yönetim Platformu (HYP), Korona Önlem Uygulaması vb.) kurgulamış ve başarıyla hizmete alınmasına liderlik etmiştir.

https://www.saglik.gov.tr...59/dr-suayip-birinci.html

norveç de futbolcuların statta grup seks yapması

Bunu al, yeni gönder (brr)
Kardeşim helikopter (pat, pat)
"Yat yere", dedi amca
Mekânda kişi başı dört karı, anca rüyanda.

38 000 tl depozito istenen apartman dairesi

ilandaki emlakçının fotosuna bakınca gayet normaldir istenen para. fotodaki emlakçının kiralayacağı ilk ev olabilir.

16 blocks taki zencinin atiba yı andırması

evet kanka zaten tüm siyahiler birbirlerine benziyor. mesela bak micheal jordan aynı nicholas anelka.

solcuların hiçbir milli özelliğinin olmaması

buradan hokometimize çağrımdır, milli uçak falan bırakın bunları en önce yerli ve milli solcular üretin yetiştirin... lütfen camiler ahır olsun istemiyoruz. kindar nesiller istiyoruz.

götte kıl yaratan tanrının amacı

oğlum o zaman kafada niye var? soğuktan koruması için mi? göttekini merak ediyosunda kafadakini neden merak etmiyosun?

kartal anadolu imam hatip lisesi

kartal imam hatip business school olarak adı değiştirilmeli bence son 20 yılda kamu ve özel kuruluşlara en fazla yönetici yetiştiren okuldur.

devlet bahçeli nin kurduğu efsane cümle

şu dayı vardı ya siyah boyalı saçlı doktor, acilen sigarayı bırakmalısın diyen. o şey falan dese acilen siyaseti bırakmalısın kankito.

meme cinsel bir organ değildir

pardon cinsellikten önce ne dediniz?

yazarların okuduğu üniversite

missisipipisi university open education faculty.

çirkin ama zeki erkek

şey değil mi o ya, cem var ya komik olan... heh cem yılmaz ama onun bir de paraso var artı olarak.

çaykur un zarar etmesi

gılıçdar'a sorun o batırmıştır çaykur'u. sgk'yı da o batırdı zaten. gerçi sgk'nın şimdiki zararı gılıçdar'ın bıraktığının 10-15 katı ama olsun.

selçuk bayraktar

(bkz: hayırlı damat)

duştan yeni çıkmış kız çekiciliği

O rus bu rus mu?

arkasında oflu yazan araba

Bir de plakasi 61ofxxx ise tadindan yenmez.

deniz kuvvetleri kapatılsın

Niye lan? La oglum bu denizciler zaten denizde nasil darbe yapacaklar?

göbek açık gezme modası

bayanlarda böbrek taşı diyare gibi hastalıkların artmasına sebep olabilir aman dikkat diyim. bu goronada falan hastaneye de gidilmez anasını satayım.