bugün

mudavimlerine fatso denir.
Bir zamanlar sadece antalyada bulunduğunu düşündüğüm yiyecek markası. buz gibi ekmeğe 3 tl verilebileceği gibi 4 tl ye de hunharca karın doyurulabilir.
entry'leri okudukça acaba ben mi bilmiyorum bu kadar övülen bir yiyeceği diye düşünmeme sebep olmuştur. oysa bildiğin ekmek arası patates kızartmasıdır. her şeye konulan ketçap ve mayonezin patateslere sıkılması da çok matah bir şeymiş gibi ballandıra ballandıra anlatılmış. enteresan.
Aksami kurtaran yiyecek. Adama sosisli patso dedim. Mumkunu olsa patates bile koymayacakti pezeveng.
tadına doyum olmayan tam bir fakir yiyeceği.
geçen seneki yurt gecelerinde açlığımı bastıran ucuz ve etkili yiyecek. gecenin 2sinde başımızda duran ablayı uykusundan kaldırıp patso yaptırmışlığım vardır.
altunizadeden üsküdara dogru sallanırken hep yenir, zevkle yenir. Zenginsende yenir, fakirsende...
en az 20 yıldır ülke tarihinde bulunan gıda ürünüdür. yumuşak ekmek arasına bolca patates tercihen peynir ve ya amerikan rus her neyse onun salatasından konulur.*
sandviç ekmeğinin arasına patates, sosis, kaşar konularak yapılır. isteğe göre ketçap, mayonez ve biber eklenebilir.
ucuz ve doyurucu bir yiyecektir.
lisede öğlen yemeklerinin vazgeçilmezidir. bir de gizli saklı duvar arkalarında patsonun üstüne sigara içilirdi.
ekmek arası patates kızartmasıdır,öğrenci dostu olarak bilinir pratiktir.
(bkz: uykusuz patso) değirmenaltına iniyorsan uğramazsak ayip olur
müthiş lezzetli ve doyurucudur. hele 2 tane üstüste cila gibi olur yanına da çay oh mis.
en son ortaokulda yemiştim çok severim fakat kalori hesaplamaları hayatıma girdi gireli bu tarz yemeklere mesafeliyim.
Bol ketçap ve mayonez ile iyi gider.
en hasının kadıköy'de bulunduğu sandviç türü. zamanında dershaneden çıkıp az yememiştim bunu. başka yerde de yenilesi değil.

tercih edilecekse de kadıköy'de yenmesini öneririm.
buna para veren enayidir. ulan ekmek arası patates kızartması nedir ? bir de bunu bu mallara 5 tl ye kitlerler. iki patates kızartmak 5 tl mi ?
balon bir yiyecek. çok da abartarak anlatmaya gerek yok.
(bkz: kusucam glb) atmışım varsay.
fenx7'ye ithafen, limp pattis diyorum..

öte yandan, ekmek arası patates..

yaani?

fevrıt liseli besin kaynağı..

dahası limp bizkit mecbur hissettim açıklama çekmeye..

damn it!
bir insanın canı neden gecenin 12'sinde patso çeker?
Üsküdar doğancılar parkının karşısında istanbul'un en eski patsocusunda yerseniz şayet bu meredi tadına varirsiniz.
Canim istedi ama bizim buralarda hic yok. Kendim yaparim belki.
Kızartma sağlıksız ama meret çok güzel oluyor. Öğrenci yemeği.
Ortaokul lise zamanlarında sağlam yerdik. O kadar sağlıksız kalorili şey yiyip kilo almazdık şimdi 1 hafta dikkat etmesen göbek selam vermeye başlıyor.