bugün

entry'ler (9501)

imamoğlu nu mu erdoğan ı mı seçersiniz

Açık ara imam.

dolar nasıl düşer

Hukuğun bağımsızlığını sağlayarak,
Üretimi arttırarak,
Faize dini bakış açısıyla yaklaşmayarak.

haziran 2021 benzin fiyatları

Geçen sene bu dönemdeki fiyatlardır.
görsel

roberto mancini vs fatih terim

ikisi de standart üstü hoca. Mancini'nin City şampiyonluğu, son şampiyonada müthiş oyunla italya'yı şampiyon yapması ve tabii ki italyan olması pazarda kendini daha yukarıda tutuyor.

Fatih terim biraz daha yardımcılarını iyi seçip adamcılık yapmasaydı avrupa piyasasında şu an başka seviyelerde olacağını düşünüyorum. Bu imkanlar hep vardı. Yani analizcisini, duran top antrenörünü vs kendini kanıtlamış insanlardan seçebilirdi ama hep "bizim adam" anlayışı bir seviye daha yukarı atlamasına engel oldu. Örnek veriyorum torrent gibi bir herifi rakip analizcisi olarak kullanabilir ve yararlanabilirdi. Ne yazık ki kendisi başarıyı paylaşma konusunda çok cömert değil. Eğer bu dediklerim olsaydı kariyeri mancini'den daha yukarıda olurdu.

kim ak parti yi kötülyorsa türkiye yi hedef alıyor

Tarihte uzun seneler iktidarda kalmış partilerin hepsinin söylediği politik cümle.

4 haziran 2022 türkiye faroe adaları maçı

Ne yazık ki a milli takımın bir planı olmadığını gösteren maç oldu. Halısaha ekibine karşı bireysel performansla kazanılan maç oldu. Ulan bu kadar yeteneksiz takıma karşı savunmayı açmak için kanatlara inmek birinci strateji olur mu? Şu takıma bile merkezden giremiyoruz.

paris saint germain

Hiçbir zaman elit kulüpler kategorisine giremeyecek zengin aç gözlü kulüp. Satın alınmadan önce bir saygım vardı ama artık "benim olacak fıstık" imajından kurtulacağını düşünmüyorum. Çoğu taraftar da aslında içlerinde bulundukları bu imajdan rahatsız.

jorge jesus un kol saati

Duvardan söküp koluna taktığı düşünülen saat.
görsel

axel witsel

Fernando'dan sonra galatasaray'a ilaç olabilecek ortasaha oyuncusu. Maliyet nasıl karşılanır bilmem.

roberto mancini

Eşref'i istememe rağmen eğer kendisini getirecekse destekleyeceğim hoca. Yine de haberlere çok inanası gelmiyor insanın. Son şampiyonadaki muhteşem performansıyla çok rahatlıkla direk CL gruplarındaki bir a+ takıma gidebilecekken geleceği problemli gözüken bize niye gelsin bilemedim.

Kaliteli hoca.

türkler keşke müslüman olmasaydı

"Keşke insanlar inançlarını içlerinde yaşasalar" dedirten cümle.

camide bira içen eylemciler

Niye acaba camii'de bira içiyorlar diye düşündüren eylem. Reverb mü iyi? Ya da bahçede mi içiyorlar içerde mi? Görmek isterim sahi var mı video'su falan bu olayın? Git barda iç sahilde iç neyi güzel oluyor diye merak ettiğim.

sıradan bir hamburgeri 100 tl ye almak

100 lira 6 dolar. Böyle bakınca anormal değil. Lira güç kazanmadıkça 300 de olacak.

erkek memesinin işlevsiz olması

Emen emer.

yetenek mi çok çalışmak mı

Yetenek sadece işleri hızlandırır. Hiçbir şey çok çalışmayı yenemez. Konu tartışmaya bile kapalı.

vücudunu teşhir eden kadın sapıktır

Hayatında meme görmemiş insanların çok takıldığı konudur. Bu kadar önemli şeyler değil memeler götler beyler, kuran kursu kafanızı sikmiş sizin.

dursun özbek vs eşref hamamcıoğlu

Eşref'in, Mustafa başkana omuz attığı görüntü gözümün önünden gitmemesinden ötürü kötünün iyisi Dursun Özbek'i desteklediğim kapışmadır.

rte

Miladını doldurmuş, politikaları demode olmuş, artık ülke yönetme konusunda motivasyonu kalmamış, güç zehirlenmesi ve takım arkadaşlarını doğru seçememesi ile bir dahaki seçimde yerini başkasına devredecek siyasetçinin kısaltılması.

kuran kurslarında tecavüz olaylarının olması

Dinin özgürlüğünü yansıtamayan eğitmenlerin (!) çocukların psikolojisini bozmasıyla yaşanan pis olaylar. Sonra o çocuklar hoca oluyor döngü devam ediyor. Ha bu katoliklerde de vardır mesela. Avradı sikilesiler.

ümraniye de ulu orta seks yapılması

iktidarın suçudur. Şaka değil. Ha bir de laik'liği sokaklarda düzüşme sanan amelelerin tek korkusu yarın anaları, kızları, karıları, kız arkadaşları da böyle şeyler yapar diye korkmaları. 31 bile çekemeyen osmanlı götçülerinin zihnini bulandıran eylem. Yapanlar cezasını çekmeli.