bugün

entry'ler (1060)

makina elektrika

Yıllar sonra 90 lı yılların havasını yaşatan oldların muhteşem albümü... yeni neslin pek anlamayacağı tarda. 43 selam çaktı

ümit yılbar

Uzun saçlıydı... hatta satanistti şehidim... Nur içinde yat..

ümit yılbar

Ne ismin ne cismin...şehidim.

yakamoz s 245 dizisi

Türk askerinin bu kadar aşağılandığı bir yapım görmedim , yunanlı olsa anca bu kadar olurdu ... Türk askerinin itibarsızlaştırma çabasını araya sokmuşlar.

yaşlı yazarlar

42 nasıl gençler.

ümit yılbar

Kanatlanıp uçan şehit ...nicesinden milliyetçi nicesinden dindar ama kendisine satanist denmiş şahit . Ruhu rahat elbette.

ümit yılbar

Kanatlanıp uçan şehit ...nicesinden milliyetçi nicesinden dindar ama kendisine satanist denmiş şahit . Ruhu rahat elbette.

btc türk

Saatlerdir ulaşamayan hede . Sanırım yeni bir çocuğumuz oldu.

aşıkların dostu delilerdir

Erkin Arslan parçasında gecen bir cümledir
Kara komik serisinde özkan uğurlu filmin sonunda bu cümleyi kullanır . Temelde basit gelen bu cümle filmin tamamını izleyince aslında çok anlam ifade eden bir hale gelir. Deliler ve aşıklar birer sembolüdür. Şimdi akıllılar düşünsün.

2040

Muhtemelen hayatta olmayacağım tarih.

özlem tekin

Tanım : Rock tanrıçası.
Şimdi gelelim şahsi düşüncelerime , ulan allahsız 42 yaşına gelmiş yazar bünye hala özlüyor seni . Kendisi ülkeme 50 yıl önce geldiği için yazık olmuştur. Benzeri kapasitede solisti Madonna vs olmuş bizimki timing hatası yapıp muhtar olmuş. Çok özledim inan 90 sonlarını . Milastaymış şimdilerde 30 dönüm bir arazide organik yaşıyormuş . Gözümden 1 damla aktı

aysun kayacı

Kadının hakkını yedik senelerce...programın tamamını izlemeden gömdük... Kadın çok haklı çıktı çıkmaya devam edecek.

eti gumus

Parasını alamayan onca insanın vebali üstünde olan firma. Evlere ırak ç

eti gumus

Parasını alamayan onca insanın vebali üstünde olan firma. Evlere ırak ç

ab ı verd

En son entari 2010 ... bugüne bu geceye özel bir enerji... ramadan mübarek ola

aşk çıplak

Burak malçok neyzen kardeşimizin çok sevgili (bkz: Hayrullah Ersöz) pirimle nefesleri ateşe veren parçası. Hu de hu yak şu kuru nefesi be neyzen

hayrullah ersöz

Köyceğizden sesiyle kelamıyla yüreğiyle uzaya birilerinin bulması için sürekli mesaj yollayan pir.

alef

Hayrullah ersöz pirimizin şiiri miiiyle kıymete binmiş ... Ah aşk aş

2021

12 sene önce silinmiş mahlasımla açtığım başlık... şimdi bakıyorum geçen zamana neler neler yaşamışım... malım virüs abimiz en basit tecrübe olmuş aslında... bakalım 2021 nasıl olacak.

anadolu mühendislik

Helezon konveyör ve bilimum kaynaklı imalatlar için çözüm ortağı olabilen spesifik imalatlar için yardim alabileceğiniz firma
Kurucusu ismail akınlardır. 0 224 524 71 57