1. 1.
  en başarılı türk polisiye yazarlarından biri olan ahmet ümit'in yeni kitabının adı.
  4 -1 ... robert langdon
 2. 2.
  muhteşem bir kitap. polisiye/gerilim türünü seven herkesin mutlaka okuması gereken kitap. konusu kısaca şöyle: Kabzasında bir haç olan bıçakla öldürülmüş bir adam.Üstelik yanı başında bir Kutsal Kitap açık bırakılmış, satırlardan birinin altı adamın kanıyla çizilmiş ve kitabın kenarına bir azizin adı düşülmüş. Kavim de olaylar böyle başlıyor işte.
  4 ... worldlike
 3. 3.
  Aralarında töre,dil ve kültür ortaklığı bulunan,boy ve soy bakımından da birbirine bağlı insan topluluğu,budun.
  3 ... italiano
 4. 4.
  son dönemlerde dan brown tarzına (gerek hristiyan tarikatlar gerekse bilmeceler) olan ilgiden dolayı rating kaygısıyla buna benzer yapılmış hissine kapıldığım, kurgunun fena olmadığı ancak sonlara doğru artık katilin kim olduğunun anlaşıldığı,bir amerikan romanından farklı olarak daha geniş psikolojik tahliller bulunan bir ahmet ümit romanı.
  2 ... fdngnr
 5. 5.
  ahmet ümit in, polisiye roman severler için okumaya değer bir kitabı.türü için oldukça başarılı.
  1 ... internettin
 6. 6.
  korsanlara en çok para kazandıran kitapların başında gelen eserdir. okunmasını şiddetle tavsiye ediyorum. aralara sıkıştırılmış mükemmel betimlemeler var.
  ... fewzi1907
 7. 7.
  bir ahmet ümit klasiğidir.okuduğum en iyi türk polisiye romanıdır.
  ... qb1903
 8. 8.
  polisiye olmasına rağmen kitabın kurulu olduğu tema "hayatın anlamı"dır. herkes bir şekilde yorumlar hayatı. kimi hoyratça, kimi acımasızca
  ... goliath
 9. 9.
  ahmet umit in mutlaka okunmasi gereken kitaplarindan biri
  ... bilmem
 10. 10.
  okuduğum ilk polisiye romandır ve gerçekten iyi bi secim olduğunu düşünüyorum. cünkü kitap gerçekten çok başarılı bir şekilde kaleme alınmış ve bir solukta okunacak bir eserdir. herkese tavsiye ederim.
  ... polen