1. 2612.
    havasından mıdır suyundan mıdır bilmiyorum ama ülkede ne kadar manyak varsa buradan çıkıyor.. yada anahaber bültenlerinin adana'ya karşı bir garezi var bilemedim.
    2 -8 ... true
  2. 2613.
    dün yakalanan bir dolandırıcı "80 yaşında kadının tüm parasını aldınız. hiç acımadınız mı" sorusuna "ben anama babama acımıyorum. ona mı acıyayım? bende vicdan yok" diye cevap verdi.

bu arkadaş viyanalı değil adanalı.

edit: misafirperversinizdir. adım gibi eminim. adanadan böyle bahsedilince kızıyor olmanızı da anlıyorum ama size şu kadar söyleyim. benim birlikte çalıştığım, melek gibi etliye sütlüye karışmayan saf bir arkadaşım adanada üniversite okumuş. 4 yıllık okulu 6 senede zor bitirmiş. "olum sen o kadar salak değilsin niye bu kadar uzadı" dedim. "abi orası adana, sokakta kavga etmediğin gün yok ki. yolda yürürken kaldırıma baktığım halde niye bana baktın lan diye dalıyorlardı her allahın günü dayak yemekten okuyamadık" dedi.

keşke bu çocuk her allah'ın günü dayak yerken de aynı misafirperverliği gösterseydiniz o zaman samimiyetinize inanırdım. ben adanayı show tv'den değil, kullanıcı yorumlarından takip ediyorum. bilinçli tüketiciyim.
    5 -3 ... serdarsl06
  3. 2614.
    An itibari ile Hava cıncık gibi. Kırlarda mangal yapmalık cinsten hem de .

Edit : gecenin 2 sinde yere boş boş bakan adana derdin ne diye kaçınız sorardınız lan ? Sigara uzatıp gel bize gidelim az ısınırsın diyerek eve getirip bir şeyler yedirip çay içirirsiniz. Bırak geceyi gündüz bile yapmazsınız. Bunu yaptım vicdansız mıyız biz ? Sapına kadar adanalıyım, doğdum büyüdüm ve yaşıyorum. Bunu neden anlattım ? Duyar kasmak için mi ? Hayır. Ama lafı eveleyip geveleyip burayı show tv haberinden ibaret sandığınız için.

Ağzınızı açıp laf ederken lafın sonunu bilin. Bu arkadaş adanalıymış ben ıspartalı mıyım ?
    3 -2 ... kalahari dogumlu kutup ayisi
  4. 2615.
    bugün havası cidden yazdan kalma olan memleketim.

abuk sabuk haberlere, çeşitli karalama kampanyalarına itibar etmeyiniz.
    çiçek gibi memlekettir.
    4 -2 ... kahvekompostosu
  5. 2616.
    Arkadaşım yine söylüyorum. Adana'da gördüğünüz o tuhaf suçları Adana'nın yerlileri değil 80'lerde göçmüş kürtler işliyor. Bir düşünün amk Şiyar diye Türk adı mı olur lan ??
    Adana kürtlerden önce izmir ve Eskişehir'den bile süperdi.
    3 -4 ... dorandoran
  6. 2617.
    burada adres sorduğunuz kişi yolu tarif etmez, durdurur o civara giden minübüsü "kaptan bunları gideceği yere götür bak misafirlerdir ha ona göre" der işine bakar.
    1 ... ekmek arasi eti cin
  7. 2618.
    ben ortaokuldayken, okulumuza yeni bir ingilizce öğretmeni gelmişti. bizden önceki görev yeri adana'ymış. bize adana'yla ilgili şunu demişti '' adana öyle bir yer ki, camiden çıkıp allaha küfür eden insanları gördüm'' demişti. ne zaman haberlerde adana haberi görsem, o aklıma geliyor *
    3 ... bedreddin
  8. 2619.
    karakızkent. beyazlara hasret gideceğiz burada.
    1 -1 ... teflon
  9. 2620.
    bu kadar çok övüldüğüne göre burnuna kadar boka batmış demektir.

sorsan tertemiz amk.

çingenler sizi.
    1 -4 ... ooo memintolar da tombiktoymus
  10. 2621.
    Bu ne ya her gün adana adana bok gibi şehir işte neyseki bir kaç ay sonra kurtulucam mk şehrinden.
    -3 ... tatardoktor