bugün

entry'ler (1039)

sivilcelerden kurtulmanın en kesin yolu

Aynalara uzun uzun bakabilmeyi, gün ışığında keyfiniz kaçmadan makyaj yapabilmeyi mı özlediniz? O zaman hemen bioxinin sebum dengeleyici serum ve nemlendiricisini kullanın arkadaşlar ve geri dönüp bu yorumumu beğenin. Bir ay gibi kısa bir sürede her türlü miyop, astigmat gözle bile görülebilecek toparlanma yaşadım.

sivilceden kurtulma yolları

Bioxcin acnium serisi hem hamilelik dönemimde artan sivilcelere ve sonrasında kalan iz ve kızarıklıklara cok iyi geldi hem de hamilelik sonrasında da adet döneminin tekrar başlamasıyla çıkan sivilcelerimi yatıştırdı. Herkes gibi ben de hamileyken kullandıgım ürünlere aşırı dikkat ediyordum ve bu ürünün de içeriğini adım soyadım gibi ögrendikten sonra kullanmaya başladım özellikle sebum dengeleyici çay agacı yağı zencefil karnabahar brokoli ekstresi ve termal suyuyla cildiniz bebek gibi oluyor. Ben yatmadan önce kullanıyordum ve kendi yüzümü öpmek istiyordum sürekli * Doğal içeriği sayesinde hamileyken de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz benim çok memnum kaldıgım bir ürün

playsports com tr

nike new balance konusunda uzman site.

galatasaray

hiç tatava yapmaya gerek yok beceriksiz adamların elinde kötü yönetilen kulüptür galatasaray. sene başında ibrahimoviç dedikoduları çıktığında kendi kendime 5 adet forma alacağıma yemin etmiştim, şimdi ise sabrili umutlu kadrosuna bakıp benim paralarım bu adamlara gidecekse 1 lira mı bile vermem diyorum. başkanı ve teknik direktörü azıcık adam olsa faturayı hiç oynamayan koray ile tarık'a kesmez oynayamayan sabri ve umuta keser ki zaten adam olsalar hiç oynamayacak olan jem karacan'ı bu takıma almazlardı.
özet: üzüm üzüme baka baka göl olur.

sözlükte onlarca pkk sempatizanı olması

deneme 1-2 öhm öhm...

tüm pkk destekçileri, sempatizanları ve sevicileri hepiniz orospu çocuğusunuz.

evet şimdi gelen eksileri sayıyoruz ve sözlükte kaç tane orospu çocuğu var öğreniyoruz.

vurulup yerde yatan iki gence üzülmeyen insan

Konu terör olunca kimin ne düşündüğü afedersiniz sikimde bile değil. O yerde yatanların da, onlara üzülen terörist sevici orospu çocuklarının da cehennemin dibiene kadar yolu var. Kimse gelip burda hümanistlik yapmasın ve elinde keleşle şehrin ortasında ateş eden orospu çocuklarını savunmasın...

galatasaraylı kızların iyi seviştiği gerçeği

elini siken ergen söylemi.

pkk lı olduğu halde sevgilisi olan erkek

sen öşek diye bişey duymadın mı hewal ?

kanuni sultan süleyman

Vicdan sahini olanlarımızın bodrum kıyılarına vuran masum çocuk bedenlerine ağladığı şu günlerde aklıma düşen tarihi şahsiyettir.
Malum tarihi şahsiyetimiz onun bunun lafına itibar edip 2 oğlunu ve onlardan olma torunlarını boğdurtmuştur. Bir insanın inancı başarıları ve başarısızlıkları bir yana vicdanı bir yanadır çok merak ediyorum iki gündür başka bir babanın düştüğü hala ağlamaktan kıpkırmızı olan gözlerimle acaba geceleri rahat uyuyabildi mi ya da cariyelerine her sarıldığında ölüm emirelerini verdiği oğullarını mı yoksa onların geldiği yeri mi düşündü.

tilki

(bkz: yapma wistonbox daha kadroları saymadım)

türkiye laikse neden diyanet işleri var

yanlış olan diyanet işlerinin olması ve devletin din işlerine bütçe ayırması değil nüfüs yoğunluğuna göre tüm din ve mezhep guruplarına ödenek ayırmamasıdır.
laiklik dinsizlik değil din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır.

ölü kadınla seks hakkı

(bkz: ölüden göt istemek)

27 ağustos 2014 ak parti olağanüstü kongresi

benim için lise müsameresinden farkı yoktur. Roller belli, senaryo belli, oylama belli, sonucu belli...

evlenme hayallerine sürekli kısmet diyen sevgili

(bkz: thank you mario but princess is in another castle)

27 mart 2014 türkiye nin suriye ye saldırması

savaş Çıkması durumunda ak genÇliğin ön saflardan savaşa sürülmesi taraftarıyım hem hazır kefenleri üzerinde hemde ülkemin evladının canına geleceğine mala gelsin.

türk kızlarının güzel sevişemediği gerçeği

sevişme eylemi tek kişiyle yapılamadığı için ve ülke genelinin heteroseksüel olduğunu var sayarsak türk erkeklerinin de güzel sevişemediği gerçeğini ortaya çıkarır.

herhangi bir kahveye girip ananızı sikerim demek

kahveye girip ananız kim ? demekle aynı sonuçları doğurabilir.

rusça

bir dönem video kasetlerden almanca öğrenen neslin çocuklarının internette yasaklı siteler vasıtasıyla öğrenmeye çalıştıkları dil.

güven bana

2 tane dangalağın 'eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır' sözüne tepki olarak çağırıldığını düşündüğüm program.
ulan sorsak sizden büyük atatürkçü olmaz bik bik ötersiniz ama ne atanın doğum tarihini ne cumhuriyet bayramını hatırlayamadınız yazıklar olsun size.

16 ekim 2012 macaristan türkiye maçı

maÇtan sıkılanlar iÇin kanal 7'de 'katma değer şaban' var.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.