bugün

entry'ler (4206)

secretcode

Sözlüğü bırakması sözlük için büyük bir kayıp olan, görüşlerini beğendiğim sözlük yazarı.

delikanlimuhendis

Şu anda askerde olan sevdiğimiz sözlük yazarı.

palta

Her zaman sözlükte birçok konuda yanımda olmuş, görüşlerini beğenmemin yanında bazen iki yüzlü sözlük yalakalarının etkisinde kalabilen sözlük yazarı. Yine de kimlerin ne bok olduğunu bildiğine eminim.

imitasyonn

Çok kısa süre içerisinde kendisini tanıma fırsatı bulduğum, entrylerinden ve sohbetinden anladığım kadarıyla sözlük için gerekli bir yazar.

grand ekinoks

Politika ve siyaset konusunda gerçekten adam gibi düşünen, bilgili birkaç yazardan biri olup sevdiğim bir arkadaştır.

sincap

Sözlükte düşünce ve gıcık insanları kıl etme konusnda birçok ortak noktamızın olduğunu farkettiğim, görüşlerini beğendiğim ve kimin iyi kimin kötü olduğunu iyi bildiğini düşündüğüm, sevdiğim sözlük yazarı.

laz pacino

Sözlük camiasında oldukça tanınan hem sevilen, hem de çekemeyeni çok olan, kendi tarzını oluşturmuş sevdiğim sözlük yazarı.

allah adamı

Harbi adamdır.

loser

(bkz: luuser)

yapılmış en aptalca dalgınlık

Dalış yaparken oksijen tüpü yerine karbondioksit tüpü takmak.

kacak kelebek

Sataşılacak yeni. kişi doymadınız mı? Sıra kaçak kelebek'e mi geldi?

başarılı bulunan entry ler

Milletin çirkefliklerini övme yeri olduğunu görünce sözlüğün kalitesinin neden düştüğünü çok iyi anlamaıza neden olan başlık olmuştur.

turkiye de kolaya ilk yasak

Tebrik edilecek davranıştır. Ülkemizde böyle cesaretli insanlar oldukça "işini iyi yapan insanlar" varmış diye düşünmemize neden olan durum.
Coca Cola gökten zembille mi indi ki formülünü açıklamıyor. Kanunen açıklaması şart. Çifte standart'ın böylesi görülmedi. Ticari sır diye formülünü açıklamazken biz de onun zehirli kaynamış otunu mu içicez. Zaten açıklasa da içilmemesi gerekn Amerikan zıkkımı.

17 eylul 2006 galatasaray besiktas maci

Efsane geri döndü!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Galatasarımız maçı almıştır. Helal sana Galatasaray. Güçlü rakibini yenerek beraberlik serisine son vermiştir.

(bkz: show must go on)

tmr tr

Sözlükte polemikle işi olmayan, konuşmalarımdan anladığım kadarıyla benzer düşüncelerimiz olduğunu gördüğüm sevdiğimiz sözlük yazarı ve dj.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

Kop da gel.

gammazlar

Bazen de gamsız yazarlardır. Çünkü ispitler ispitler bir bakmıştır ki entry halen duruyor. Bırakır gider gammaz mammaz hikaye diye.

ramazan da yayinlanan coca cola reklamlari

Sazan avı. Bilinçsiz Türk milletini bu şekilde kandırmaya çalışmak. Hala Coca Cola gibi israil'e açık destek veren bir şirketin zıkkımını içmek ahmakça bir davranıştır. Ne yazık ki kimse bilinçli değil.
Bu reklamları biz daha önce de gördük. Her ramazanda olduğu gibi. Gören Coca cola'yı muhafazakar grupların bir şirketi sanacak. Dini duyguları sömürmekte çok başarılı bir reklam olmuş.

diğeri için (bkz: colgate misvak)

liberal demokrasi

Şu anda Türkiye için en ideal demokrasidir.

habertürk

Asparagas haber dalında yılın ödülünü almaya layık hangi kesimin uşaklığı yaptığı belli olamayan "haber-sıçar" ajans.