bugün

sol framenin bir futbol macı takip edilir gibi takibini saglayan yazar. helal olsun dedim bu gece. uyutmayacak kimseyi.
-başkası olsa soldan engellerdeniz ama?!- ahaha

tanım: hakkında sürekli entry girilen yazar..
42 entry 42 nick altı entry.
(bkz: güzel numaraymış bundan bir tanede ben alayım) *
edit 34'e düşmüş *
gecenin bu saatinde, hakkında bu kadar entry girilince, -rastgele- son girdiği 10-15 entrysini okuduğum ve bazı yazarlar hakkında 10 numara tespitler yaptığını gördüğüm yazar... zall kendisine yazarları araştırma görevi vermiş zannımca... o da layıkıyla yerine getirmiş... ayrıca, mit müsteşarı emre taner kendisinden randevu talep etmiş ancak kendisi hala cevap vermemiş bu talebe...

(bkz: sen benim geceleri uyuduğumu mu sanıyorsun memati)
bir çeşit armağan çağlayan olsa gerek.
ingilizce dersinde geçen bir replik. Zaten ekonometride geçicek hali yok.
kendisini nick altı entry girmeye adamış çocuk. çocuk işte oynasın kendi kafasına göre. birde yazarları kendilerine anlatmaya adamış kendini. başka işi gücü yok günah be bırakın azıcık daha eğlensin haspam.
ingilizce derslerinde, ingilizceyi kıvırabileceklerle kıvıramayacakları bir çırpıda ayıklayan replik. 'hmm deelişıs' diyen adamla 'hmm dıliişıs' diyen adamın farkı çok büyüktür.
sevdim ben bu yazarı. açık açık görüşlerini belli etmiş yazar. aynen devam hocam.
o kadar düşünüp hakkımda anca 1 cümle yazabilen üstün zeka yazardır. benim üzerimden popüler olma çabasındadır, ama yanlış kayaya toslamıştır.*
böyle etliye sütlüye karışmak hiç adetim değildir baştan diyim ama bünyemde söyleme ihtiyacı duydum, teşekkür edilmesi gereken yazardır.

hayatta karşılaştığımız hemen her insan samimiyetten uzak bir şekilde "şöyle iyisin, böyle güzelsin, aslında yakışıklısın, en iyisini hakediyosun" gibi bir sürü zırva sıkar. biz de hemen gaza geliveririz, "ben neymişim lan" oluruz. sonra, ikili ilişkilerde yaşadığımız en ufak bir hayal kırıklığında intiharın eşiğinde hissederiz kendimizi. bırakalım da hakkımızda objektif olarak ne düşündüğünü söyleyen birisi olsun. gerçek hayatta böyle bir şans bulmak imkansız.

not: küfretse bile kabulümdür. objektif birisi bu, anladım çünkü.
kesssinlikle flyaway'in üstünden popüler olmaya çalışan yazardır. biz bunu daha önce neden düşünemedik. evet dünden beri entry giren hmm dılişıs kendisini flyaway'e kadar saklamış ve altın vuruşunu yaparak onun üstünden popüler olmuştur. zaten flyaway'e entry girene kadar biz de henüz kendisinin farkında değildik. ama ne olduysa flyaway'e entry girdikten sonra oldu. aman allahım kim bu flyaway'e entry giren aman tanrım aauu dedik ve bir anda popüler oldu. flyaway o kadar popüler ki antarktika'da bile okurları hayranları var, ben yeni duydum ama olsun. sonuç olarak flyaway bu gece süperkahraman elbiselerini giyerek bizi hmm dılişistan kurtaracak. kurtar bizi flayeweyim.
kaç bölüm kaldığını bilemiyorum açıkçası ama eğlenceli bir o kadar da sürükleyici yani ıssız adaya düşsem don lastiğinden sonra alacağım ikinci şeydir. don lastiği demeyin zira çok işe yarıyor bu meret, bir kere donunu tutuyor akabinde taş kombinasyonu yapıp sapan olarak da kullanabilir kuş, tavşan vb mahlukatları avlayabilirsin. haddinden fazla uzadığı ve sağlam elastik yapısı sayesinde basit, ucuz iplerden daha kullanışlı çadır dikersin bunla acayip herşeyi tutar yani öyle böyle değil..sal falan yaparsın sonra gelgitler yüzünden vazgeçersin dönersin kıyıya fiyuuu fiyuuuu diye havada döndürürsün hatta tutuşturdun mu alevli falan fiyu fiyuuu çok güzel görünür lan..
"ortam eğlencesi."
umurunda mı bilmem de, yazdıkları bir yerlerime kadar... eğlensin çocuklar.
polemik yaratan bir yazar değildir. herkesin içinde olanları dile getirmektedir.

kanımca iyi bir aynadır. sözlük yazarlarının yüzüne tutulan sadece gördüğünü yansıtan bir ayna. bu yazarın entrylerine verilen iyi oylar sizlerin içidir. aslında "lan bu karının götü çok büyük" deyip de, ay şekerimdir, kuskusumdur dediğiniz sizlerin içidir. hıyar herif, tam bir lavuk diye iç geçirip de "kanka naber ya, sevdiğim can dostumdur" dediğiniz sizlerin içidir.

sözüm tüm "siz"lere değil, bu yazara sinirlenen sizleredir. hakkınızda yazılan yalanlarla dolu şipşirin entryler size kim olduğunuzu unutturur. bir anda farklı birisi olduğunuzu hayal edersiniz. işte bu nick size aslında ne olduğunuzu, insanların sizin hakkında ne düşündüğünü ortaya koydu. bence silinmeden değerini bilin ve bir kez olsun yarı dürüst bir şekilde yazı yazan bu adama köpeksel içgüdünüzle linç harekete başlatmayın. bırakın eserini bitirsin.
bu sözlükte bu yazardan başka dürüst yazar yoktur, zira (#1606735) e bakılınca bu yazar harici bütün yazarlar, yalancı ve iki yüzlü şerefsizler olarak nitelendirilmiştir. iyiki geldin diyelim o zaman.
tanim: sözlügün ilk acildigi zamanlarinda aldigi fake hesapla bize bizi anlatmaya calisan, aramizdan biri.

peki bu adam bunu niye yapiyor olabilir? bir düsünelim.. popüler olma cabasi desek, zaten 5-10 entrysi var popüler olsa kac yazar 2 hafta sonra unutulur gider. ego tatmini desek, herkese laf atardi o zaman, arada övdükleri de var. -ilginc- olsa olsa bu adam cok bunalmis 1 yildir yemeden icmeden sözlügü takip etmekten, cok dolmus, bi' bosaliyim demis, icini akitmis. ha bir de su ihtimal de var, entry girilsin, polemik olsun, her denilene cevap verilsin, acilan baslik artsin vs vs gibi kaygilari da olabilir bazilarinin, bunu bilemeyiz, ama olabilir.. kisacasi bu kisi ne yapip edip bir sekilde istedigini yapiyor, formata uygun, hakaret icermeyen ve silinemeyecek entryler giriyor, moderasyonun elini kolunu bagliyor, e nick alti zaten yeterince serbest durumda, adam savuruyor tazmanya canavari misali "bleeee böeeee" diye. tamam kardesim sen bu kadar iyi niyetlisin, bu kadar iyi bir gözlemcisin madem de, niye bu muhtesem yorumlarini olay cikarmadan millete göstermeye, dikkat cekmeye calismadan, özel mesajla iletmiyorsun? söyle yapabilirdin mesela, "selam x, iste sen böyle böyle yapiyorsun su sekilde yaziyorsun bence pek hos bir sey degil, sana tavsiyem su." adam da ne yapardi? ha bak bu iyi niyetliymis der "peki sagol göz önünde bulunduracagim" derdi. ama sen kalkip "böööö iyyyyyy senin nickin ne biciiiim ne kadar salaksinnn daha yaratici bir nick bulamadin mi" tarzinda entryler girersen ve bunu üstü kapali yapip bi bok yedigini sanarsan, iste o zaman komik duruma düsen sen olursun ve aslinda seni tinlamayan yüzlerce kisi sirf hobi olsun "ben de bir sey yazayim, eksik kalmayayim" diye nick altini doldurur. ha senin bunu oturup okuyacagini bile sanmiyorum ama, olsun. ben de senin gibi icimi döktüm.

tanim 2: bir sarki armagan etmek istedigim yazar.

110 - bitti mi

bitti mi söyleyeceklerin?
yillarca biriktirdiklerin?
burusuk kagitlar gibisin,
sen ve gereksiz cümlelerin.
şu anda kendisi ile ilgili girilen entry leri okuyup

"-ehehe nası geçirdim hepinize, kıvranıyosunuz meraktan dimi ipneler" diyen yazardır.

kendi haline bırakın, ilgilenmeyin hevesi içinde kalsın, kıçında patlasın ne bileyim bi şeyler olur herhalde.
(#1606780)

lafın götten anlanmaması için açık konuşmak gerekirse, bu dilışıs denen yazarın, dürüst olmayan yazarları oldukları gibi yazdığı gözükmektedir. yoksa devedikeni'ne olumlu bir entry yazmış, başka bir kaç örneği daha var. ama tabi kulaklar yerine göt lafı anlamaya meyilli olunca sanki ben bu yazardan başka dürüst yazar yok demişim gibi algılanıyor. halbuki yalan adres vererek hedef yanıltan, kolpa hayatlar yazan çizen insanlar da gördük biz burada.
fake yazar olduğundan şüphe duyulmayacak yazar.
zira 1. nesildir ama nedense an itibariyle toplamda 45 entry'si olan ve geçen hafta 0 entry sayısına sahip olan yazar. *
sözlükte çok fazla entry girmeyenlere konser izlemeye gelmiş yakıştırması yapmış olan, peki 1. nesilsen bugüne kadar sen ne yaptın diye sorulası yazar.
(bkz: fake yazar)
(bkz: fake nick)
bakalım bana ne yakıştırmalar yapacak.
eğlendir bizi hmm delicious, komik oluyor seni okumak.
klasik bana laf sokulmasın ama çevremdekilere kim ne derse desin sendromunun ürünüdür. entrylerine şukela oy yağdıranlar kendilerine laf sokulunca ne yapacaklar merakla bekliyoruz.
ayrıca görevini bitirdikten sonra tarihin karanlık sayfalarına gömülecek olan yazardır. çünkü bu kadar insanı karşısına alarak sözlükte kalması saçma ve imkansızdır. * *
bana, kaos teorisi icin verilen en bilindik örnek olan kelebek etkisi' ni anımsatan, fake çıkarsa "ciddi ciddi" üzüleceğim yazardır.
uçması için kanat takılmaya çalışılan yazar. oysa ki hayat bayram değil canlarım, zuzucuklarım..
bir nevi gizli numaradan rahatsız eden telefon sapığı. *
hakkında bu kadar entry girilince * gitti sandığ... yok gitmemiş ybsgde rahatlayalım demek istediğim birinci nesil yazar .