bugün

entry'ler (5374)

sahafistan

3 yıldır instagram üzerinden kitap satışı yapan bir platform. genelde piyasada zor bulunan nadir kitaplar çıkıyor. temiz, güvenilir ve iyi iletişim kuran bir arkadaş bakıyor.

instagram: https://www.instagram.com/sahafistann/

ayrıca youtube üzerinden her pazar saat 14.00 te online kitap müzayedesi yapıyor. muhteşem enerjik. kesinlikle tavsiye ediyorum. kanal için;

https://www.youtube.com/c...VBxhnWVij48-Gy_A?reload=9

penis boyuyla övünen erkek

maldır. et parçası ile övünülmez ki lan, kırarlar onu, incitirler... küsersin mazallah!

sınıfta one direction propagandası yapan kızlar

5. sınıfta olanlar için normal bir hadisedir.

(bkz: zayn müslüman bi kere tamam mı)

pazar görünümlü perşembe

gün itibariyle var olandır. allahtan bir gün sonrası cuma görünümlü cumadır.

galatasaray taraftarının sevilmeme sebebi

sadece takımı kazandığı vakit ortaya çıkmaları. geçmişlerinden haberleri olmamaları. varsa yoksa "uefa kupasını biz aldık" tripleri. futbol konuşulmayacak düzeyde cahil olmaları. kendi takımının maçlarını iyi takip etmemeleri ve kulüplerinin lisanslı ürünlerini satın almaya yanaşmamaları.

tabiki bunlar tüm galatasaray taraftarını bağlamaz. içlerinde über adamlar da mevcuttur. ben bu tür asalakları kastettim.

ermeni kızları

bildiğin yurdum kızından pek de farkları yoktur. bu coğrafyanın insanıdır, ne bekliyorsunuz yani?

afyon kocatepe üniversitesi tanıtım filmi

bence hiç de fena olmayan filmdir. şehir biraz patates ama üniversite kendisini çok geliştirdi ve ben afyon kocatepe mezunu ceo gördüm. daha da bir şey demem.

arda turan ın kulübede kırmızı kart görmesi

cimbom'a göz kırpmıştır kendisi bu hareketiyle...

futbolda en iyi oyun sistemi

futbolun içeriği gereği henüz oynanmamış olan oyun sistemidir. daha bakirdir.

umreye gittim ama yazmayın

bir gandi çıkışı... yazmayın demesinin sebebi chp parti tabanının umre gibi bir islami faaliyeti kabullenmesinin mümkün olmayışıdır. yoksa halkın dini duygularını sömürme değil.

11 eylül 2001 de yazarların yaptıkları

lisede öğrenciydim. okuldan gelmiştim ve internet kafede oturuyordum. bir anda uçaklar kulelere girmişti.

liverpool fc

zenit ile oynadığı uefa mücadelesinde maçı uzatmaya taşıma şansı olmayan takımdır. zira ilk maç 2-0 zenit üstünlüğü ile bitmişti. bu maçta 4. golü atarlarsa turu geçecekler, eğer gol gelmezse elenecekler.

türkiye iş bankası şube kodları

4600'ün kütahya merkez şubesine ait olduğu kodlardır.

yedi sekiz dokuz sekiz

moğollar'ın gelmiş geçmiş en kral ezgilerinden birisi. 1975 yılında yapılmış bu ezgide cahit berkay curası ile şova kaçan hareketler sergilemeyi ihmal etmemiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=hPmAzXEg664

ezgi ismini ritminden almaktadır. ezginin girişi 7/8'lik, devamı ise 9/8'lik olması münasebeti ile çok keyiflidir.

raul meireles

kendisine en okkalısından ceza gelecek futbolcudur. en az 8 maç yemesini bekliyorum. fiziki müdahale felan olsaydı 11'i bulabilirdi.

hamit altıntop

gün itibariyle tek yaptığı olumlu iş direkten dönen şutu olan topçudur. henüz bir faydasını göremedik.

ben bu yazıyı kendime yazdım

çok güçlü olacağım allah'ın izniyle. fakat daha önce çok sağlıklı olmam gerekiyor.

para için öğretmenlik yapan tip

(bkz: hobi olsun diye bakkal olan tip)

uyumadan önce artık dua etmiyor olmak

ne kadar tesadüfen yaşadığımızın göstergesidir. meleklerin korumasından muafsın. ağlanacak haline gülüyorsun. acırım tiynetine...

en itici kız isimleri

ezgi'dir. anlamıyorum iticiliği ismin güvenilirliğinin hemen hemen yerlerde oluşundan kaynaklı olabilir mi acaba? ben hiç uslu-puslu görmedim, ne kadar ezgi varsa alayı mı hafif meşrep?