bugün

entry'ler (1633)

2014

Dünya var olduğundan beri en mutlu dönemini 2014 de yaşamıştır, bir de bugün yaşadıklarımıza bak.

hayat ne zaman normale dönecek sorunsalı

Artık hayat hiç bir zaman normale dönmeyecek, yeni dünya da insanlar izole yaşayacaklar, sadece bir birine referans olan insanlar bir araya gelecek, suç dünyası güçlenecek, elitler ulaşılmaz yerlerde yaşayacaklar. iş hayatı dijitalleşecek, daha sonrası matrix.

atatürk ün sevdiği yemekler

Rakı ile gidebilecek her türlü yemeği seven, genellikle yemek seçmeyen bir adammış rahmetli.

zenginler ne ile motive oluyor sorunsalı

evde dolar nakitimiz, hiç kimseye borcumuzun olmaması, ailemizle birlikte sağlıklı bir şekilde vakit geçirmek ve yaz bitmeden virüsün bitmesi için dua etmek.

cengiz aytmatov

toprak ana, 20 yıl önce okuduğum ve hala etkisinden çıkamadığım mükemmel bir baş yapıttır.

tengri biz menemen

orijinali tengri biz menen olan olan eski bir göktürkçe sözdür, tanrı bizimledir veya tanrı bizi korusun anlamlarına gelir, eskiden mağara piçleri bu yazıyı koluna asan asker veya özel harekatçı gördü mü korkusundan anasının fistanını giyerdi, şimdi anasının amına bile girse bulunup hak ettiği ceza veriliyor.

ekşi sözlük

ekşi sözlük aleni bir şekilde pkk ya hizmet eden, insanları maniple ederek terör propagandası yapan bir oluşumdur. bir düşünün hiç bir pkk semtizanının bu sözlük kadar başka bir yerde bu kadar organize yazı yazabildiği başka bir platform var mı?

kolunda atatürk dövmesi olan genci döven kürtler

kürtler öyle bir şey yapar mı hiç? kesin yalan haberdir, avrupa da 50 tane kürt piçi arabanın içinde bir kızı döverler ama kolunda atatürk dövmesi olan çocuğu dözmezler, çarşı izninde karısının yanında askerin kafasına sıkarlar ama bunu yapmazlar, yola mayın, hendek döşerler, eyp ile insan patlatırlar, canlı bomba ile ankarada istanbulda katliam yaparlar ama kolunda atatürk dövmesi olan çocuğu dövmezler, bunlar böyle kanını dinini siktiğimin şerefli insanlardır, her türlü kahpeliği yaparlar bunu yapmazlar.

26 mayıs 2016 murat karayılan ın ölümü

paralelhaber.com un algı operasyonlarından birisi daha, oropu çocuğu yine yapmış orospu çocukluğunu

litvanyalı kızlar

ingilizce bilenler para avcısıdır, dinleri imanları paradır, eğer böyle birine aşık olduysanız ve ekonomik gücünü varsa küçük küçük yemleyerek gururunuzu ayaklar altına alabilirsiniz. zira siz onu o sizin paranızı seviyor.

ben bu yazıyı ona yazdım

allah var çok sevdim seni, beni unut bunu unutma!

hz muhammed in misafir sevmemesi

karısının çok olmasından mütevelli, özel hayatına zaman ayıramayan insanların sevmedikleri bir eylemdir. peygamberde sevmiyormuş gayet doğal.

occupy chp

ülkenin geleceği için çok önemli bir oluşumdur. destek verilmesi gerekmektedir.

Bilgisayar başında ahkam kesen bünyelere uygun değildir.

cehennem tanrisi

çok dostluklar gördüm, sabun köpüğü gibiydiler...

çok düşmanlarım vardı benim, gölgesinden korkan

çok emek verdiğim ilişkilerim...

çok üzüldüğüm ayrılıklar...

17.06.2008 den hiç birinizi özlemedim.

ben cehennem tanrisi

altı yıl önce terk ettiğim evime geri döndüm

hiç de hoş bulmadım.

ismail yk klibinde oynayan kiz

muhteşemlikleri ile her erkeğin aklında olan kızdır, sanatmış, dansmış, beni alakadar etmez, taş gibi mi? tamam.

uretim cini

bu sözlüğün en derin yazarıdır kendisi, manita olduğunu anladığım an sarkmaya başladım inceden inceye, ilk önce baktım ne tarz şeyler yazıyor diye, sonra dedim ki bu manita dövmeli erkeklerden hoşlanır, yazmaya başladım, işte şöle dövmem var böyle dövmeci tanıdıklarım var filan, msn adresini nasıl istediğimi söylemiyorum, meslek sırrı.

neyse abicim sonradan biz bu cocukla baya samimi olduk, msn den sürekli sohbet ettik, kırmadığımız lafın beli kalmadı, her ne kadar benim paranoyak düşüncelerim msn de aynı anda benden başkası ile görüştüğü yönünde kabarsa da, her sorduğumda 'ay yemin ederim sadece seninle konuşuyorum! diyordu.

sonra baktım ki, bu kızdan bize iş çıkmaz, memleketler uzak, gitsen gidilmez çağırsan gelemez, arkadaşlığımız baki ama yengeniz olamadı.

yukarıda yanlış bir şey var mı?

şimdi kardeşim bakıyorum herkesin ayrı ayrı tarzı var, kimi canım cicim ayaklarına, diğeri söverek, yererek samimi olma gayretinde, yalnız bir şey fark ettim, birisi demiş ki yazdıklarının hiç bir edebi yanı yok! aşırı dandik başlıklarıyla bayan olmanın verdiği filan filan...

sevgili gençler...

birisini eleştirirken mümkün olduğu kadar eleştirinin ucu size gelmesin diye mantıklı eleştireceksin, bir insana kötü yazar diyorsan, kendin iyi yazar olacaksın, eğer bir insan inanarak ve benimsiyerek kendine ben yazarım diyorsa, ben o insanın yazarlığına sokayım abi, dandik sözlüklerde iki cümleyi yanyana getirip, sağdan soldan duyduğu yeni kelimelerle süslemekse yazarlık, veya iki satır yazıyı yazmaksa, yazarlık ayaga düşmüş demektir, yazarlık fahişelik kadar ayaga düşmüş demektir.

ey inananlar...

karı kız düşürmenin yolu güvene bağlıdır, ya çok güven verici olacaksınız, yada çok gizemli, hiç bir manitayı aşırı dandik başlıklar açıyor diye tavlamaya kalkmayın, ömrünüz onun bunun başlığına akıl vermekle geçer, olan sağ elinizin derisine olur.

ayrıca bu yazar, benim bu sözlükte gözümle gördüğüm en taş hatunlardan biridir, yazdıklarından bana ne.

doritos alaturka üç beş

salak bir benzin istasyonu market görevlisinin fiyatını 3,5 ytl sandığı cips. kardeşim o cipsin adı diyorum, hayır fiyatı diyor.

bluevelve

bir insanın dinlere olan düşmanlığını anlarım, sevmez sevmez kardeşim, saygı duyarım, ama inananlara hakaret etmek, inananları sevmemek, ne demek anlamıyorum? yemin ederim şu yazıyı başkasına yazıyor olsaydım derdim ki, popüler olmak isteyen zıbıdının biri, ama değil, 18 ay öncesinden biliyorum bunu, başlığım dolsun, insanlar beni bi bok sansıncılardan değil, kaç sefer özel mesaj attım, kaç sefer neden diye sordum, bana saçma saçma nedenler söyledi, güzel kardeşim, seni bir kere iyi bilmişiz, seni bir kere ne bileyim sempati beslemişiz, yapma, eskine dön, adam gibi aslan gibi olduğun o eskine dön, bak durduk yere nickini gördüm yazasım geldi, yazarı.

viva la fidel

aslında olmayan...

uretim cini

kendisinden üç tane daha olsa bu dünyanın asla çekilmeyeceğini düşündüğüm yazar, iyi ki bir tane, seviyoruz ulan.