bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir sozluk yazari.*
  2 ... munny
 2. 2.
  britanyalilar "yami yami" de derler, "ellerine saglik teyzecim, pek guzel olmus" yerine.**
  3 ... child
 3. 3.
  yıllar sonra ortaya çıkan ilginç nikli yazar.
  1 ... pilotmont
 4. 4.
  yazarlar hakkında görüş bildirme vakti gelmiş yazar. yani vakitsiz ötmüyor kendisi; ötme vakti gelmiş. e o zaman kafasının kesilmesine de gerek yok; bırakınız ötsün değil mi? hem ben pek merak ediyorum bu gözlemlerin sonucunu. bunca zaman konuştuğum koklaştığım kişiler için belki birileri farklı bir perspektif ortaya koyar da ben de "vay be demek böyleymiş bu vay anasını" derim. ama sanırım bana diyecek pek bir şeyi yoktur kendisinin; sözlükten benim neyimi görmüş olsun ki bana bir şeyler desin ki?? içim rahat altım kuru keyfim yerinde bir biçimde kendisinin gözlemlerini beklemekteyimdir...
  2 ... schenardi
 5. 5.
  bana sıradan bir yazar demiş, birinci nesil olan ve sadece 20 entry girmiş yazar*.
  -2 ... arude50
 6. 6.
  1 yıllık gözlemleri sonucu yazarlar hakkında edindiği fikirleri açıklayacak olması sebebiyle bu gecenin kendisi için uzun olacağını düşündüğüm yazar. kolay gelsin.
  ... little black dress
 7. 7.
  bu da kim yazarı. komik çocuk, şaka gibi, beni okurken sıkılırmış, inan bende sen oku diye yazıyordum çocuk..
  2 -3 ... bohemian rhapsody
 8. 8.
  altına entry girdiklerinin hemen "ay yavrı beni beğenmezmiş hıııh, tuzliiim de koklaa" mealli cevap verme çabalarına giriştiklerini gördüğüm bir kişi. halbuki böyle bir yazara cevap vermek, sizin jargonunuzla ayar vermeye çalışmak beyhude bir çabadır, zira bu account kendisini kabul ettirmiş bir kimlik değildir. görevini yerine getirip yok olacaktır. sevdim ben.

  siz yoksa karşınızda bombasını patlatmakta olan bir canlı bombaya "ay gerizekalıya bak beni öldürecekmiş, salaaaak, git kendini öldür önceee" mi dersiniz?
  10 -1 ... laz pacino
 9. 9.
  herkesin egosunu ortaya koymasına vesile olmuş bir yazardır. kimisi fake'dir der kimisi x'in fake'idir der kimisi modun teki tashak kebabı yapıyor der; sanki doğru tahmini yapana kurdele takacaklarmış gibi... delicious'un biri kuyuya bir taş atmış kırk tane akıllu uuser çıkaramamış; bunların kırkı da kulbu kırık küplermiş zaten. böyle adamlar da olsa neyle uğraşıp ego tatmini yapacaktınız çok merak ediyorum. ulan adam sizin yazdıklarınıza bok attı diye siz bu isyanı gösteriyorsunuz; bakınız beni aklı başında bulmuş kıçım tavana mı vursun bu durumda napayım siz söyleyin... hepinize bir passiflora lazım evet belki sakinleşirsiniz o sayede...
  kısa tanım: passiflora ise ekime başkaca bir kişinin fake i ise dikime kadar olan yazar...
  10 ... schenardi
 10. 10.
  (bkz: hmm disgusting) *
  7 -1 ... kopush