1. 1.
  istanbul'un varoşlarından biridir,burada oturan biri gültepe'de oturduğunu gizler genellikle Levent'te oturuyorum der.Bütün çakal takımı burada yetişmiştir mesela alaattin çakıcı.
  5 -3 ... hanimaga
 2. 2.
  aynı zamanda kocaeli'deki varoşlardır. semtin ortasından koskoca tem de bulunan gültepe viyadüğünün kolonları geçer.

  sokakları dardır ve iğrençtir. Ancak umuttepe kampüsünden merkeze inen en kısa yol burdan aşağı iner.
  1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  kötü bir semttir.. genellikle varoşların * yasadıgı, her tür pisliğin oldugu levent in karsı tarafında kalan bayağı semt. ama orasıda pahalanır yakında

  (bkz: kanyon)
  (bkz: metrocity)
  1 ... meleklerde aglar
 4. 4.
  zamanında babamın kurtardığı bir izmir semti.
  1 -1 ... jusenas
 5. 5.
  Varoş diye adlandırılmayacak kadar gelişmiştir. aşırı kalabalıktır kağıthanenin en büyük semtlerindendir. Bir yanı boklu dereye bir yanı levent'e yaslanmıştır.
  5 ... fatal
 6. 6.
  1955 senesinde istanbuldaki büyük istimlak hareketi sırasında evleri yıkılan gariban vatandaşlara tazminat olarak dağıtılan arazilerin üzerine kurulan , istanbul un taşlıtarla dan sonraki ikinci gecekondu semti. üzerinde bulunduğu alan osmanlı zamanında taşocağı olarak kullanılmış olup bazı bölgelerinde domuz ahırları bulunmaktaydı. ismi semtin kağıthane deresi tarafında bulunan ve o zaman istanbul un çiçek ihtiyacını karşılayan çiçek seralarından gelir. semtin bir ilginç tarafı da yahya kemal kısmının 55 yılında istanbul daki istimlak hareketi sırasında yıkılan tüm tarihi eserlerin enkaz ve molozlarının döküldüğü alan olmasıdır.
  1 ... imhotep
 7. 7.
  sağ-sol çatışmaları dönemin de sokakların da leblebiçekirdek gibi adam öldürülen, istanbulun teksası diye tabir edilen semt.
  3 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  kayseride bir park.
  1 ... ates
 9. 9.
  izmir de muhteşem izmir manzaralı ve oldukça geniş bir alana yayılmış olan gecekondu mahallesidir..
  3 ... merpinn
 10. 10.
  sinan engin ve alaattin çakıcı'nın büyüyüp gençliklerini kanki kanki geçirdikleri semt. *
  2 ... fatal