1. 1.
  zincirlikuyu'da yer alan alisveris, konut ve is merkezi. alisveris merkezi alabildigine buyuk ve pahalidir. konutlarin fiyatina hic girmiyorum zaten, iki bucuk milyon dolara kadar ev satiyorlar. ulan oyle ev alsam, icine girmeye korkarim be, kapisinda yatarim.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  arada kalmış bir alışveriş merkezi. o çevrede akmerkez, profilo ve son olarak da cevahir varken potansiyeli düşük kalmakta ama nisbeten derli toplu görünmektedir.
  1 ... steve
 3. 3.
  bünyesinde bulundurduğu bir çok mağazayla alış veriş için iyi bir mekandır. diğer alış veriş merkezlerine göre daha gezilebilir ölçülerde olduğu için neyin nerde olduğu rahatlıkla bulunmaktadır mimariside karışık değildir. mağazalardaki fiyatlar sanıldığı kadar pahalı değildir dışardaki normal bir mağazayla eş değerdir. sadece içinde bulunan mağazalar normalde de pahalı yerlerdir zaten. **
  ... spectracef
 4. 4.
  bünyesinde 1 yıl kadar calıstıgım,müsteri potansiyeli olarak bircok alısveris merkezinden daha kaliteli olan,cokca kalabalık insan seline rastlanmadıgı,akmerkez profilo gibi sadece icinde gezmek icin gelen parazitsel insanların bulunmadıgı,az ama öz müsteri kitlesine sahip alısveris merkezi.
  1 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  hemen yanıbasında Kanyon'un acılmasıyla birlikte bence %70lere varan oranlarda müsterilerini kaybedeceklrini düşündügüm mühendislik harikası alısveris ve yaşam merkezi..
  ... clasura
 6. 6.
  içinde **essporto health&fitness club gibi, dünyanın en büyük dördüncü spor merkezi ve sosyal klübünü barındıran alışveriş merkezidir. istanbullu uyanıkların suistimaline dayanamayıp otoparkını paralı yapmıştır.
  ... pipisipis
 7. 7.
  konut kulelerinde mezarlık manzaralı 4+1 dairelerin kiraları 5000$, aylık aidatı ise 1300ytl olan mekan. satın alma fiytları ise 1.2 milyon dolar dolaylarındadır.
  ... kereste
 8. 8.
  ne mimari olarak ne de restoranlarının yeterliliği açısından tatmin etmeyen, ne işe yaradığı konusunda pek bi fikrimin olmadığı, kanyon bana lüks geliyor diyen insanların 3 dakika ileriye yürüyerek gezindiği mekan.
  ... zookeeper
 9. 9.
  orta seviyeye hitap ettiği büyük bir yanılgıdır. gayet elit bir kitlesi bulunur. yemek katı, yerleşim olarak ve sunduğu seçenekler açısından şahanedir.
  1 ... cornelia
 10. 10.
  ofis bloklarinda üst katlara cikmak icin 30 dakika asansör sirasi beklenen modern! kölelik abidesi.
  ... berkedede