1. 1.
  bjklı eski futbolcu, eski menajer, yorumcu, seda sayanın eski eşler güruhundan biri, oğulcan enginin babasıdır. komik adamdır, penguen adamı hatırlatır bana hep.
  2 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  bütün kulup başkanlarıyla arası iyi olan ve futbolla ilgili daha oynanmamış yada ortada bir transfer haberi yokken "bak abi olacak görürsün""ben söyleyimde" gibi iddalı cümleleri oldukça fazla kullanan eski bir beşiktaşlı futbolcu.
  1 ... berbay
 3. 16777215.
  menfaatperest kişi..
  3 ... siyahbeyazkizil
 4. 0.
  3.devre ve uefa kupası maclarında ilker yasin baltasının ekuriliğini yapmaya başlayan beşiktaş'ın imparatoru.

  (bkz: severek izliyoruz)
  1 ... oumar
 5. 1.
  an itibariyle beşiktaşın başına teknik direktör olarak gelinmesi teklifi sunulan futbol kişisi. onun da tiganya da öğretiriz bu işi diye babacan bir tavırla yaklaşması olayın ilginçliğini arttırıyor bir hayli.
  1 ... s o t
 6. 2.
  19 ekim 2006 bjk-tottenham maçındaki derin ( ! ) yorumlarıyla, jean tigana'nın yerine talibim mesajı veren insandır . birkaç yorum yazalım da tam olsun :

  1- yani, beşiktaş'ın temel sorunu iyi defans, toplu hücum yapamamasıdır ! (maç bitiminde yenilgiyi de buna bağlamıştır )

  2- stoper ve libero dediğin önündeki adamları döndürmeyecek yani ...

  3-oyun ortada sıkışıyorsa, kanatları kullanacaksın yani ...

  4-yani, tigana'nın görmesi lazım ! (neyi olduğu anlaşılamamıştır )
  2 ... ozican
 7. 3.
  2 kasım 2006 dinamo bükreş beşiktaş maçı'nda her şuttan sonra konsantre olmak lazım diyip diyip durmuştur. sanırsın ki bizim topçularda jedi güç*ü var ama ipneligine konsantre olup topa yön vermiyorlar. vuruyorlar işte allah ne verdiyse top kaleye girmiyor bir türlü, zaten evde sinirliyiz birde dakika başı konsantre olmak lazım diyip duruyorsun...
  1 ... th0r
 8. 4.
  (bkz: kel)
  1 ... aksak tirtil
 9. 5.
  yerinde ve tutarlı yorumlar yapan kişi. derin futbol bilgisi ve maçı iyi okuması nedeniyle dinlemekten keyif aldığım az sayıdaki yorumculardan biri.
  1 -1 ... gmail notifier
 10. 6.
  bugün *yıldırım demirörenle görüşmüş ve eski görevine* getirileceği açıklanmış olan kişidir. *
  1 ... osiris
 11. sinan engin Başlığındaki Önemli Entry'ler