bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bildiğiniz boş ya da bi önceki gün ağaç dolu olan araziye bir gecede yapılan barınak.
  6 -2 ... kısmetsiz
 2. 2.
  sadece tek katlı olmayıp büyük illerimizde beş katlı olanları dahi vardır. bunlara gece kondu demekten ziyade seçimkondu demek daha doğrudur. belediyeler veya iktidarlar oy kaygısıyla vatandaşa hem kendi toprağını yağmalatmış hem de imarsız arazi üzerine ev yapmasına izin vermiştir. boğazın birçok yeri orman arazisidir ama ev doludur. mesela çengelköydeki yapıların tamamı gecekondudur. şimdi sormak lazım: dünyanın en güzel yerlerini yağmalatan bir devlet yöneticisi vatan haini midir değil midir?
  4 -2 ... palta
 3. 3.
  temelinin sağlam, ömrünün ise uzun olabilmesi için seçim dönemlerine yakın zamanda yapılması gerekli yapı.
  ee her işin bir zamanı var beyaavv.
  4 -1 ... sıçtırtma lamasına
 4. 4.
  ankaragücü taraftar topluluğunun en psikopat olanlarının kendilerine verdiği addır. ayrıca bu güruhun ankara 19 mayıs stadında her maç hazır bulundukları gar tarafındaki kale arkası tribün de gecekondu diye anılır olmuştur
  8 ... unidentified
 5. 5.
  devletin önce yol,su,elektrik vererek kapitalistlerin işçi açığını ucuzdan kapatmak için kullanılan halk kesimidir. gelirleri düşüktür. lakin bulundukları yer değer kazandığı zaman kaçak diye yıkılmaya çalışılmaktadır.! ve akla şu soru gelmektedir neden ilk kurulduğu zaman izin verdiniz su,yol,elektrik,okul yaptırdınız da şimdi yıkıyorsunuz?
  armutlu,sarıyer gibi yerler bunlara örnektir.
  5 ... lock
 6. 6.
  dilimize son yıllarda girmiş en güzel kelimelerden biridir. (nasıl oldu da ingilizce birşey uydurmadılar hala şaşarım. yeni icatlara isim koyma işini ingilizce eğitim almamış türklere bırakmak belki de en doğrusu olacaktı. bina dikmekten daha kolay hallediyorlar. morgıç'a da bişey bulsunlar)

  kafası çalışan ve koltuk bağımlılığı olmadığı için siyaset baskısı da hissetmeyen, işini bilen bazı belediye başkanları bu gecekonduların işgal ettiği alana alt yapısı olan iki yüksek bina dikerek, çevresini de yeşil alan olarak bırakarak çözüm buluyordu. sonra o yüksek binalar da yetmemeye başladı.

  hazine arazisinin etrafını çevirmenin yapılacak en akıllı yatırım olduğunu farkettiler, hemen mafyasını kurdular, e kol bir kaptırıldı mı ya kesip atacaksın ya da çektiği yere gideceksin.

  bir de; büyük hırsızlara kızan insanlar, fakir insanların hırsızlığını neden hoşgörürler ki?
  2 -2 ... caty blake
 7. 7.
  felemenkçede de aynı şekilde yazılan ve okunan kelimedir..
  1 ... intensivecare
 8. 8.
  ankaragücü seyirci grubu.. fanatiklikten de öte bir oluşumdur... her daim kale arkasında yer alırlar... ali imdat adında harbi psikopat bir tribün liderleri vardır...
  4 ... don santino corleone
 9. 9.
  ankaragücü taraftarların en ateşli tribün oluşumudur. kale arkasındakı trıbündür , hatta kale arkası girişi yerine gecekondu giriş yazdığı söylenmektedir.
  4 -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 10. 10.
  ayder yaylasındaki tek beton yapıda a.g gecekondu yazısını görünce beni dumur eden ankaragücü taraftar oluşumlarından biri.

  diğeri: anti-x.
  5 ... kaptanmagraadami