mimist

153.
  • Ailesine baş sağlığı diliyorum, okumayacaklar ama olsun, ruhu şad olsun.

Sözlüğe girdiğimde çok rastgele şekilde birinin girilerine bakarken vefat ettiğini anladım. Mimist kimdi ya, nick çok tanıdık geliyor derken derken girilerine bakınca hatırladım.

Çok üzüldüm. Acayip kötü bir duygu, daha 22 gün önce entry girmiş ve şimdi toprak altında.

Ölüm bir gerçek ama bu kadar ani, genç yaşta ve benim asla sahip olmadığım kadar hayat enerjisi Yüksek birinin vefatı içimi parçaladı.

Kim bilir ailesi ne durumdadır, sabır diliyorum. hayatı ertelemeyin yazmış bir girisinde.
    Umarım hayatı ertelemediği bir yaşam sürmüştür..
    14 0 ...
  • tam teşkilat anında götürüyorlar acıma yok .(sonra yoksul kürt bedava elektrik kullandı diye suçlama )

''Gebze’de seçim standı kuran AKP, elektriğini Çoban Mustafa Paşa Camii’nden çekti. Stant elektriğini bile camiden alan AKP’ye vatandaşlar tepki gösterdi.
    Her türlü devlet ve belediye imkanlarını seçim çalışmalarına alet ettiği için sık sık eleştirilere konu olan AKP'nin, Gebze’de açtığı seçim standının elektriğini camiden çekmesi tartışma yarattı.
    iftardan sonra pek çok ampulle aydınlatılan AKP seçim standı ışıl ışıl parladı. Kullanılan elektriğe AKP teşkilatları tarafından para ödenip ödenmediği ise bilinmiyor...'' haber ; oda tv. haber portalı )

bu haber dindar ve kindar basında yok ..........!!!!

zamanında camiye yardım ayağına sahte makbuzla para toplamaktan camiden elektrik çalmaya uzanan ''namaz kılıyor ,oruç tutuyor '' ama hırsız'da ,olsun. b,izden olsun camiden çalsın.

eyyyy putperest diyanet sesin yine çıkmayacak biliyoruz haramdan beslendiğini ama bu kadarına pes.

noT; olay müslümanlık falan değil akp -akput dini.

götürrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    12 8 ...
  • beşiktaş

19913.
  • Bu sene liderlik için eline 2-3 kere fırsat geçmişken 4. Olmakla yetinen takımım. Canları saolsun.

Ancak;

Takımda devamlı transfer hareketliliği ümraniye yi yordu diyebilirim. Son dakika transferleri, ocak ayında cenk tosun un everton a transferi, sonrasın da o geldi bu gitti derken love un takıma transferi, lens in bonservisinin alınması gene ocak ayında kiralık giden oyuncular...

Böyle olmaz. Çalıştığınız yeri düşünün. Bu kadar çok personel gelmesi, gitmesi huzursuzluk yaratır.

Ha bir de talisca var. Ha geliyor, ha gidiyor.

Hakemlerden, federasyondan önce kendi ipini kendin keseceksin. Galatasaray ı ve başakşehir i yeneceksin. 2+2=4.

Mutlaka dersler alınmıştır. Şenol hoca da dahil. 1-2 hafta tatilden sonra çalışmaya başlaması gerekiyor.

q7, negredo, oğuzhan, atiba, gökhan gönül, love, lens bugünden tezi yok transfer çalışmaları hızlandırılmalı.

Sağ bek, 10 numara ve bir sağ açık transferi acilen yapılmalıdır.

Aldırma kartal, bu seneki avrupa daki başarın ve ziraat türkiye kupasındaki tavrın bize yeter.
    5 3 ...
  • beşiktaş

19906.
  • Sezonu kupasız kapatması taraftarını çok üzmemiştir.
    Federasyonun desteğiyle şampiyon oluyorsunuz diyenler bu sene çok algı operasyonu yaptı, birileri çokça etkilendi ve şampiyon yapmadılar.
    Diyebilirdik ama diyemeyiz, çünkü avrupa maçlarının olduğu dönemde aldığımız saçma beraberlikler yüzünden şampiyon olamadık, 3 maçtan galip ayrılmış olsak şampiyon olabilirdik.
    Kısmet değilmiş, şampiyon olamadık diye takımı bırakmıycaz, kulüp de kepenk kapatmıycak.
    Yine her sene şampiyonluk için sahaya çıkıcaz.
    Bir gün değil her gün beşiktaş, her an beşiktaş.
    5 0 ...
  • Yetişkin Bir chpli ortalama 4 yılda bir seçim kazanabileceğine inanabilmekte ve iddia edebilmektedir.

Sonuç: isyeeeaaaaaaannnn... bu halk bidon kafalı yeaa, aziz nesin az söylemiş ühüüüüü. Zaten seçimde hile var. Yoksa aslında chp %40, akp %10 alırdı, ühühüüüüeeeaaaaa...

Komikler sizi...
    5 4 ...
  • sen git kendini riske at ben sarayımda keyif çatayım sen olduda başardın meyvesini ben yiyeyim başaramadın seni tanımayayım tamam mı kerizim diye içinden konuşarak göndermiş demek.
    2 0 ...
  • Askere geldiğim vakit en çok annemin benim için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Anaya duyulan Özlem, hasret çok fena koyuyor adama.
    2 1 ...
  • insanın uyurken en az şekilde giyili olması gerekmektedir. Hele ki uyurken cinsel organlar ve lenf nodüllerinin etrafını sarıp sarmalamak tamamen zararlıdır. Çünkü bu yapılacak olursa uyku için gerekli ısı düşüşü sağlanamaz. Ek olarak vücut bu soğuma ile erişeceği kaliteli uykuya ulaşamaz. Kendinizi sarıp sarmalamadan yatarsanız, Beden kendisini daha özgür hissedeceğinden zırt pırt dönmek zorunda da kalmazsınız. Doğal yollardan havalanacak olan vücudunuz nefes alır ve enfeksiyonlara karşı da direnç Kazanır. Çünkü sıcakta yaşayan ve terli bölgelerinizde bulunan mantar bulaşmalarına karşı bu temiz hava işe yarar.
    Son olarak, açık seçik uyumak ile stres hormonu da dengeye oturur, yüksekliği önlenir. Sebebi de biraz yukarıda bahsedildiği gibi bedenin kendisini rahat hissetmesidir. Bu da sizin daha verimli bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlar. Hatta bunun haricinde, kas yıkımı, kadınlarda infertilite, unutkanlık gibi birçok hastalığı da engeller.
    Neyse. Uzatmaya gerek yok.

Biri de yazmış, çıplak olunca şehvet uyanırmış. Yahu kendi g*tüne bakıp kuduruyorsan o da senin problemin arkadaşım. Gerçi sizler battaniyeye kabaran tiplerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Doğrudur.
    6 1 ...
  • şampiyon olduysan nevizade'de, mecidiyeköy'de, florya'da kutlayacaksın şampiyonluğunu. adam gs bayrağıyla bağdat caddesi'nden marşlarla geçiyor. hayır ne olmasını bekliyorsunuz ki? ki sizin taraftarınız tek başına yüzlerce gs taraftarının olduğu metroya binen bir fenerbahçe taraftarının yüzüne baka baka söven bir taraftar. bu yüzden bize gelip hümanistlik dersi vermeyin. kadıköy'de gs şampiyonluğu kutlamak isteyen adamın niyeti bellidir. sonuçlarına da katlanacak. atam'dan öğrendik biz denize atmayı *
    6 3 ...
  • şampiyon olduysan nevizade'de, mecidiyeköy'de, florya'da kutlayacaksın şampiyonluğunu. adam gs bayrağıyla bağdat caddesi'nden marşlarla geçiyor. hayır ne olmasını bekliyorsunuz ki? ki sizin taraftarınız tek başına yüzlerce gs taraftarının olduğu metroya binen bir fenerbahçe taraftarının yüzüne baka baka söven bir taraftar. bu yüzden bize gelip hümanistlik dersi vermeyin. kadıköy'de gs şampiyonluğu kutlamak isteyen adamın niyeti bellidir. sonuçlarına da katlanacak. atam'dan öğrendik biz denize atmayı *
    6 3 ...