1. 1.
  edirne 'de dj'lik yaparken fazıl say tarafından farkedilmiştir. kimler geldi kimler geçti 'yi bi çok insan söyledi, söyler de ama ben onun gibisini duymadım, tavsiye edilir.
  35 -5 ... olric
 2. 2.
  ses tellerinin verdigi avantajla sesinin oktav aralıgı fazla olan sarkıları cok guzel olan "ben bu sarkıyı sana yazdım" isimli album ve sarkısıyla cıkıs yapan sahsiyet.
  16 ... dopdop
 3. 3.
  uzmanlara göre bu oktavda ses kapasitesi olan bir insan dünyaya bin yılda bir gelirmiş. Çağımızın bay mükemmelidir. En kalın ses aralığından en ince ses aralığına kadar ses tellerini kullanabilmekte olan yaşayan orkestra olarak anılmaktadır. Şu anda Fazıl Say' ın da girişimiyle bilkent üniversitesi konservatuvar bölümünde özel öğrenci olarak öğrenimini sürdürmektedir.
  27 ... meyve
 4. 4.
  yuuhhh be kardeşim oLurda bu kadar olmaz dediğim...summer time'ı söyLediği zaman sen nesin dediğim...ve onun üzerine bir çok şaşırma cümLesi kurduğum...fakat "ben bu şarkıyı sana yazdım" şarkısı iLe beni güLme krizLerine sokan *...dünya üzerindeki en kraL ses...böyLe ses Türkiyeden çıktığı için mutLuyuz , gururLuyuz , sevinçten ağLıyoruz...
  18 -2 ... tucimania
 5. 5.
  konservatuardaki özel öğrenci statüsünü artık taşımamaktadır, zira okulda göründüğü bile yoktur. ancak doğal bir yetenek olduğu reddedilemez. aynı zamanda hoşsohbet ve kafa bir insandır.

  sesine gelince: kafa sesi dediğimiz sesi çok güçlü ve temiz bir şekilde çıkartmaktadır. zaten mikrofonla söylemektedir ki hiçbir opera sanatçısı mikrofon kullanmaz. nerdeyse sürekli hasta gezmesi ve kendine iyi bakmamasıyla geleceğini tehlikeye atmaktadır.

  her şeye rağmen iyi bi müzisyendir. nota bilmez etmez ama çok çabuk ezberleyen bir kulağı vardır. bu adamla beraber doğaçlama yapmak çok zevklidir. son karşılaştığımızda yeni albüm için stüdyoya giriceğini söylemişti ne kadar doğrudur bilemem.

  edit: kendisiyle iki gün önce karşılaştım bilkentte. albüm kaydını bitirdiğini ve sadece masteringin kaldığını söledi. bu arada tehlikeli bahar havasına rağmen kendisini hasta görmemek beni sevindirdi. sesinin kaç oktav olduğu muabbetini yaptık haliyle. 4-5 arası bişeyi kesin olarak söleyebilirim size, zira albüm kayıtlarında 4 oktav gibi bi registerda gezinmektedir sesi sölediği şarkılarda. ama canlı olarak daha fazlasını gözümün önünde yapmıştır o yüzden yuvarlayıp 5 diyelim. bu konuda aynen şöle demiştir. "fazıl'ın eli ayağına dolandı yaw o akşam beni tanıtırken, ağzından 7 die çıktı ben sahne arkasında sıçtık dedim içimden. sora da can dündar yazınca iyiden iyiye sıçtık. fazıl'ı yalancı çıkarmamaya çalışıyorum ama bi allahın kulu da kalkıp 7 oktav ses olmaz diyemedi ya en komik kısmı o."

  sempatik tavrından hiçbişi kaybetmemiş, piyasa onu bozmamış bunlar çok güzel şeyler. bir de ilk albümünün kayıtlarıyla ilgili bişi söledi. ekşide çok feci şekilde eleştiriliyomuş kayıtlar kötü vs die. internetten indiren anlayamaz,albümün içinde onların benim demo kayıtlarım olduğu yazıyo dedi. cidden de demo kaydıdır bilirim, stüdyoya parçaları kaydetmek için girmedi bile. demoları verdi ve 2 parça yamulmuyorsam bilkentteki konserden canlı kayıttır.

  kendisi hakkındaki son gelişmeler bunlar. bi gelişme olursa ana haber merkezimize bağlanacağız.
  58 -7 ... shyer
 6. 6.
  (bkz: ben bu sarkiyi sana yazdim)
  4 ... haniglurn albernest
 7. 7.
  edirne'de bir radyoda gece fanzini programını yapmıştır.
  bir dönem de falcılık yapıyormuş.maşallah ses var tip var kahinlik var on parmağında on marifettir bu adam,ancak zayıf rivayetlere göre de gaydir.
  3 -2 ... mozambik tavsani
 8. 8.
  gecen gece arkadasimin dinlettigi ve ulan bu benim yapmak istedigim sey gibi, seyler dememi saglamis bir yetenek.biraz fransiz havasi var, hafif camille benziyor. ozgun tarzda muzik yapabilen birilerini gormek oldukca guzel.
  4 ... beter bocek
 9. 9.
  ismi anıldıgında hep Rockynin karısı Adrianı hatırlamamı saglayan cok yasayası insan
  5 -1 ... dolmakalem
 10. 10.
  (bkz: harbe giden sarı saçlı çocuk)
  1 ... laulu
 11. cem adrian Başlığındaki Önemli Entry'ler