bugün

entry'ler (738)

barney stinson

marshall'ın öğretmeninden çeşitli enerji içeceklerini kasayla tüketerek ve belinin çıkması sonucunda ancak b+ alabilmiştir.

satanist olmasin sosyalist olsun

bir arkadaşımın (bkz: bir arkadaşım ekolü) siyah giyinmesi sebebiyle dayısının ona biraz da alkollüyken söylediği, trajikomik bir cümle.
(trajikomik olumsuz manada kullanılmamıştır.)

aşık olunan anime karakterleri

rikku *
bu animesi
görsel

bu da bir ton gerçeğimsiden birisi
http://pr4y.free.fr/images/rikku-ffx.jpg

ankara da sular artik kesilmeyecek

emin çölaşan'ın hürriyetten ayrılmasının sevinciyle ne yapacağını şaşırmış simcity 3000 oyuncusu repliği.

balçiçek ilter

patlıcan gibi bir burna sahip gazeteci. hatta bunu kendisinde takıntı yaptığına eminim zira eskiden elleriyle burnunu kapatıyordu köşesindeki resimde.

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

herkesin ve herşeyin sizi kandırmak için ortaya koyulmuş büyük bir piyes olduğunu sanmak. yolda gördüğünüz birinin köşeyi dönmesiyle beraber hayatınızdan ve dolayısıyla piyesten çıkmış olduğunu düşünmek. bir de insanların etrafta çocuklar gezdiği için giyinik dolaştığını sanmak. sanki çocuklar olmasa herkes çıplak gezecek. gezer aslında niye gezmesin.

goth

gothic kişilere verilen ünvan.

göt

(bkz: goth)

336 bin ytl klip cezasi

böyle bir haber olduğu varsayılarak girilmiş entry ama ne ceza verilen kanal hakkında verilen bir bilgi ne de haber ver ortalıkta. sonuç olarak bir ceza varsa bile belgesini gören yok.

bütün solcu kızların çirkin olması

bütün metalci hatunları veriyor zanneden tipin başka bir hezeyanı.

akp yi yobaz zannetmek

çok alakasız yerlere bile kıdemliğine göre işin imam hatip veya ilahiyat mezunu kadrolaşmasını da akp değil babam yaptı zaten. yobazlıkla alakası olmayan seçimlerde 22 "terörist"(kime göre neye göre) sokan milletin iradesi akpye daha doğrusu rte'ye %47 oy verdi. onu veren bunuda veriyor efendim engelleyemiyoruz.

okey oynarken verilen ayarlar

(bkz: ayar verilmez alınır)

kavgada dayağı yedikten sonra söylenen sözler

söylenmesi mümkün olmayan laflardır. zira siz kazanmadan kavga bitmez.

zeytinli rock fest 2007

içeriye bileklik olunmadan alınmıyor ama bileklik almak için upuzun bir kuyruk beklemek lazımdır. benim gibi adamlarda ne lan bu kuyruk diyip karıdan kızdan geçip rock'ı seçip kuzu kuzu sıcakta kuyrukta bekliyeceklerine arabalarına atlayıp sakin olan yazlıklara giderler. oh be ne teenager var ne kuyruk,rockta yok ama eksik kalıversin açarız winamptan.

salca

kendisini tanımam etmem fakat bugün moderator olup hangi ara 3500 entry silipte en azimli moderator olarak istatistiklere girdi çözemedim.

(bkz: orası bir muallak)

22 temmuz un hesabi sorulacak

bugünkü hürriyetin ilk sayfasında latif demirci'nin çizdiği karikatürden bir pankart. bu pankartı nişantaşlı beyaz türkler taşımaktadır.

büyüyünce yapılmak istenen meslekler

(bkz: düz adam)

birinin haberi olmadan günlüğünü okumak

blogların genel sorunu olan durum. lan günlük niyetine yazıyoruz ama okuyor herkes böyle iş mi olur ?

gaffur un avrupa yakasi ndan ayrilmasi

diziye girdiğinde elinde bıçakla dolaşıp,insanları tehdit edip üstüne donla pijamayla gezenleri başta mine g kırıkkanat olmakla beraber tüm aydınlar kınıyoruz zaten. bir dizide gerizekalı karakter oynatılacak diye bir şart yok bildiğim kadarıyla onun yerine dizilerde oynatılan karakterlerin minumum iq seviyeleri 140'a çıkarılmalıdır ki günlük konuşma dillerinde kullandıkları kelimeler 20'yi geçsin. 3-5 cümleyle nereye kadar ? Nitekim hayırlısı olmuştur. gaffur ayrılsın onun yerine bir bölümde canlandırdığı sabahları gazeteci akşamları seri katil olan peker açıkalın tiplemesi gelsin, dexter tadı yaşayalım. nasıl olsa avrupa yakası dediğimiz şey yaratıcılıktan uzak ordan burdan aparma bir şey. dexter da aparılsın yani nedir ki ?

uludağ sözlük felsefi siyasi yazarlar e muhtırası

bu sıcakta okunamayacak uzunlukta olan bir muhtıradır. felsefik,siyasik gibi şeyler kısa olur. hem bunu ayrıca belirtmenin gereği nedir katolik gay taş fırın ustası olan yazarlar ayrı bir muhtıra metni mi hazırlamak zorunda kalır ? onların fikirleri çok mu farklıdır bu felsefik ve siyasik insanlardan. başkalarını yazılı metinlerle uyarmadan önce kendinizi elit rütbesine terfi ettirip fikirlerinize katılmayanları bunlar ne anlar felsefeden siyasetten gibi gudik bir damga vurmuş olmuyor musunuz istemeden veya isteyerek.

ayrıca imzalar çok şık olmuş yalnız sayfayı taşırmadan atınız imzalarınızı.