bugün

entry'ler (1310)

hanimaga

efsane geri döndü diye sevinen yazardır....

artık domalma zamanı

rte'nin cumhurbaşkanlığını kazandıktan sonra muhalefete ilk sözüdür.

büyük risk

4 aralık ve 5 aralık günlerinde katıldığım yarışma.benim için çok güzel bir tecrübe olmuştur.

ahmed hulusi

cemile kamer'in eşidir.
cemile kim mi? 1970'li senelerde benim kumburgaz'dan arkadaşım, cihan kamer'in suya bu dediği zamanlar. haaa şimdi ne mana diyeceksin..şu ki cemile bu adamla evlenecek bir kız değildi yahu, gayet hoş, gayet modern ve gayet de civelek bir kızdı valla ne diyim.

taner tolga tarlacı

nihat'ın yaptığı edepsizlikten sonra ödüle götürmek zorunda kalan yarışmacı.

nihat doğan

adamlığı işte bu kadar olan sefil
edit: terbiyesiz herif, hem cangır cangır kavga yapıyor taner'le ben seni götürmüştüm diye. hem de artistlik yapıyor ben kazansaydım bir kızı bırakmazdım adada tek başına diye....heeee biz de yedik, sen bittin oluuuum bittin.
edit2: acun'un şimdiye kadarki yaptığı en güzel iş nihat'ın cazgırlaştığı görüntüleri göstermesi olmuştur. ben olsam tek başına bırakmazdım dediğine göre nihat efendi de bilmiyordu.

akp seçim otobüsünün önüne kızların atlaması

kız mı? kadın mı? diye sorgulanması gereken hareket.
edit: jinekolog herhalde.

yemuş

doğuştan suçlu bir kadın..hem ermeni kökenli hem hıristiyan vay be.

kemal kılıçdaroğlu

karşısına çıkan beş adet gazeteci müsveddesini
başarı ile püskürten beyefendi.
lan ayıp ayıp terbiyesiz herifler beşi bir ağızdan konuşuyor, götünüz yiyorsa başbakan efendiye de böyle davransanıza.
hem bu arada ağzınızı silin , salyalarınız akıyor.

nihat doğan

banu alkan'ın erkek versiyonu olan adam.
lan bi adam bu kadar mı kıl olur yahu. hele konuşmaları, lakin, ammavelakin, cetvel metvel. çakal seda sayan'ın kloş eteği olmasa seni kim bilirdi.

survivor nihat doğan pascal nouma kavgası

umarım dövmüştür, birinin bu densize haddini bildirmesi lazım. geç bile kaldı bence. dangalak olur olmaz cümleler yumurtlayarak kendini bir şey sanıyor lakinmiş pehhh.
edit: ben olsam çoktan dalmıştım.

ben bu yazıyı anneme yazdım

nurlar içinde yat anacığım.

sevak balıkçı

dün batman'da güya arkadaşı ile şakalaşırken vurulup ölen ve kimle şakalaştığı belli olmayan asker.
beş yaşından beri tanıdığım karagözlüm, arkadaşımın oğlu. söyleyecek sözlerim çok ama sustum sustum.

zeynep tunuslu

survivor adasında ne kadar kötü kalpli ve sorunlu biri olduğunu gösteren kadın.
tamam sorunlu olduğunu anlıyordum ama bu kadarı hiç aklıma gelmemişti, kadın bildiğin manyak.

okan bayülgen in seksle kafayı bozması

temel'e sormuşlar seks hayatın nasıl?
ev çopeği gibi demiş, ne demek yahu diye tekrar sormuşlar.
dışardakine havlar evdekine susar demiş..o misal.

murat dokur

doktorluğundan önce muhteşem bir insan olan psikiyatr.
yirmi sene önce tanışmıştım kendisi ile ve benim hayata sıkı sıkı tutunmama neden olmuştur.

nedim şener

korku imparatorluğunun toz bulutları üstüne çöken çok değerli gazeteci. şimdi sıra yılmaz özdil'de mi acaba?
edit: bizim sözlükte yeterli tepkiyi görememiş tutuklama, yazık.

galatasaray taraftarı

helal olsun sana helal olsun.
yılların fenerlisi olarak sevgiyle yazdım bunu.

yaşsız kadınlar

kaç yaşında olursa olsun, hayata dair umutları hiç tükenmeyen kadınlardır.
edit: hala üniversite sınavlarına girip ahçılık bölümüne gitmek istemekteyim. zamanında.. 1974'de hukuk kazanmıştım ama babam yollamamıştı. haaa bağnazlığından değil elbette, olaylara karışırım diye.

yemekteyiz

an itibariyle tekrarını bile zevkle izlediğim program. elinize sağlık şeflerim, ayrıca katılanlarla inceden dalga geçmeleri muhteşem.