1. 1.
  harry potter'da oynayan güzel, sevimli kız. 90 doğumlu...
  8 -3 ... elma
 2. 2.
  artık 16 yaşında olmuş, gittikçe serpilmiş, bir iki seneye artık tamamen olgunlaşıp dillere destan bir kız olacağının sinyallerini veren aktrist.
  14 -1 ... devedikeni
 3. 3.
  antipatik bir gülüşü olan kız.
  6 -4 ... selmagezinir
 4. 4.
  Natalie Portman, Kristen Dunst'in yolunda ilerleyen ama bence ikisini de katlıyacak hem güzel hem sevimli aktrist...
  4 -1 ... slartibartfast
 5. 5.
  (bkz: hermione granger)
  5 ... painkiller
 6. 6.
  insanın yaşına inanası gelmediği, yaşından inanılmaz büyük görünen ve büyüdükçe güzelleşen, harry potter filmlerinin hermione granger'ı.
  3 ... shyer
 7. 7.
  yok efendim bu daniel*i seviyormuş da, rupert* de bunu seviyormuş da diye hakkında aşk üçgenleri kurulan, ten rengine hayran olduğum* aktrist
  5 ... 6.4.r.1.$.h
 8. 8.
  Çan eğrisi şeklinde bir güzelliği ve başarısı olduğuna inandığım kız. Zira gittikçe güzelleşirken birden yeni bir iki fotoğrafını gördüğümde itici gelmeye başladı. Oyunculuk yeteneği de günden güne düşmekte. Ayrıca henüz 16 yaşında olmasına rağmen yaşıyla orantısız kıyafetler giymektedir.Elindeki bira şişseyile çekilen fotoğrafları hiç hoş değildir. Kendini fazla kaptırmıştır.
  6 -2 ... ruhi
 9. 9.
  Anne babsı ayrı olan film yıldızıdır. garip *bir gülümsemeye sahiptir
  3 -2 ... ruhi
 10. 10.
  kendini şöhrete fazla kaptırmıştır.google images teki(özellikle adını unuttuğum bir latin amerika sitesindeki)fotoları abartılıdır.boş bira şişeleri elinde çektirdiği fotolar oha dedirtecek cinstendir.
  3 -1 ... anil teknik