bugün

harry potter'da oynayan güzel, sevimli kız. 90 doğumlu...
artık 16 yaşında olmuş, gittikçe serpilmiş, bir iki seneye artık tamamen olgunlaşıp dillere destan bir kız olacağının sinyallerini veren aktrist.
antipatik bir gülüşü olan kız.
Natalie Portman, Kristen Dunst'in yolunda ilerleyen ama bence ikisini de katlıyacak hem güzel hem sevimli aktrist...
(bkz: hermione granger)
insanın yaşına inanası gelmediği, yaşından inanılmaz büyük görünen ve büyüdükçe güzelleşen, harry potter filmlerinin hermione granger'ı.
yok efendim bu daniel*i seviyormuş da, rupert* de bunu seviyormuş da diye hakkında aşk üçgenleri kurulan, ten rengine hayran olduğum* aktrist
Çan eğrisi şeklinde bir güzelliği ve başarısı olduğuna inandığım kız. Zira gittikçe güzelleşirken birden yeni bir iki fotoğrafını gördüğümde itici gelmeye başladı. Oyunculuk yeteneği de günden güne düşmekte. Ayrıca henüz 16 yaşında olmasına rağmen yaşıyla orantısız kıyafetler giymektedir.Elindeki bira şişseyile çekilen fotoğrafları hiç hoş değildir. Kendini fazla kaptırmıştır.
Anne babsı ayrı olan film yıldızıdır. garip *bir gülümsemeye sahiptir
kendini şöhrete fazla kaptırmıştır.google images teki(özellikle adını unuttuğum bir latin amerika sitesindeki)fotoları abartılıdır.boş bira şişeleri elinde çektirdiği fotolar oha dedirtecek cinstendir.
tam adı Emma Charlotte Duerre Watson.

bazı resimlerindeki masum bakışıyla insanı gerçekten etkilerken

http://www.osobnosti.cz/img/userpics/1/11758.jpg
http://www.pottermania.jp...n_TimeOnline2005Jun_5.jpg

bazılarında ise naptın hacı sen dedirten çocuk.

http://gfx.download-by.ne...ma-watson-screensaver.jpg
http://digilander.libero.it/Camy88/emma%20watson.bmp

şöylede bir fan sitesi bulunmakta sanırsam

http://www.emma-watson.net/
kucukken gayet guzel oyunculugu ve guzelligi ile harry potter serisinde parlamayi basarmissa da bana gore ozguveni az, yapmacik bir insan evladidir. cunku bir gun siradan bir amerikan kizi rolunde bir genclik komedisinde oynamak istedigini belirtmesi, ozentidir, dallamaliktir.
Her bakımdan süper...
harry potterin son filmini iple çekmemize neden olan kız.
asıl adı emma charlotte duerre watson. oxfordshire doğumlu. 15 nisan 1990 doğumlu. burcu koç, sağ elini kullanıyor,annesi ve babası boşanmış ve ikisi de avukat, alex isminde bir erkek kardeşi var, 2 kedi besliyor.atletik bir kız; tenis, hokey ve beyzbol oynuyor. kendini 3 kelimeyle anlatıyor: neşeli, kararlı ve her konuda en iyiyi isteyen..eğer büyülü bir yeteneği olsa bunun uçmak olmasını istermiş. harry potter galası onun ilk amerika ziyareti olmuş.brad pitt'in gelecek filmlerin birinde oynamasını istiyor ve prens william'a tutkun..
15 nisan 1990 fransa doğumlu, şuanki yaşadığı yer oxford olan oyuncu. burcu koç, hobileri; spor yapmak ve şarkı sölemek. bir kaç dil konuşabilen erkeklere bayılıyor, yakın gelecek için planıysa üniversite okumak. oyunnculuğa kesinlikle devam etmeyi planlıyor.
kendisinin hayranı olmaktan öte aşığıyım, hatta ultra aşığıyım. o nasıl bir gülüştür, o mimikler nasıldır, o kaşlar, gözler, herbir şey aman yarabbim... onu yakından görebilmek için neler vermezdim? gerçekten allah'ın özenerek yarattığı kul bu olsa gerek. ilginç bir şey bu diğerlerine benzemiyor, güzel desen tam olarak değil; seksi desen alakası yok. ama karşıma koysanız bıkmadan yıllarca izlerim heralde.

son olarak; yaradılışının, dünyadaki tüm kadınlara haksızlık olduğunu düşündüğüm muhteşem gülüşlü kişi.
(bkz: dr watson)
(bkz: bir içim su)*
90doğumlu biri için sinemanın en seksi 100yıldızından biri deniyor. büyümüş de seksi olmuş da sinemanın en seksi 100ünden 1i olmuş. aman da aman.*****

(bkz: http://kelebekgaleri.hurr...617&p=75&rid=2369)
dünyanın en tatlı görünüşlü insanıdır kendisi, kesinlikle aşığım, filmi izlerken "allahım bu kulunu yaratırken hiç mi işin yoktu da bu kadar özendin?" diye haykırdığım insan. *
inanılmaz masum bir yüz ifadesi ve tatlı gülüşü olan oyuncudur, hani biblo gibi yüzü olan insanlardan. Ancak büyüdükçe o masum yüz ifadesi yok oluyor, sıradanlaşıyor haliyle.
(bkz: emma watson bu dünya)
büyüdükçe açılmış güzel.
(bkz: bir kilo makyaj ile guzel olan kiz)

Edit: O eksi oyları makyaj malzemesi diye emma'ya sürün e mi?
Edit2: Seri eksi oy veren sübyancı dadandı..
güncel Önemli Başlıklar