bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye çapında en çok şubesi olan kargo şirketlerinden birisidir. yurtici kargoya göre 3 kat daha fazla şubeye sahiptir. o nedenle büyük ilçelerde genellikle şubesi bulunan tek kargo şirketidir. yurtiçi kargo bunu takip eder.
    6 -7 ... zall
  2. 2.
    önceleri amele usulü çalışan daha sonra ki kalite politikasıyla düzelen kargo firması.

(bkz: ben çalıştım ordan biliyorum)
    5 ... kurabiyecanavari
  3. 3.
    2004-2005 sezonunda fenerbahçe erkek basketbol takımı sponsoru-ydu.
    1 ... vernon sullivan
  4. 4.
    sahibinin fenerbahçeli olması dolayısıyla birçok insanın da kendisini kullanmasını sağlayan kargo şirketi.
    -1 ... buss
  5. 5.
    il ve ilçelere göre size en yakın olan şubeyi gösteren bir web hizmeti olan kargo şirketi.

http://www.arascargo.com/en_yakin_sube.asp
    3 -2 ... salca
  6. 6.
    kargonuz bulunduğunuz ile ulaştığında, sizi faturalı bir cep telefonundan arayıp, alo ben aras kargo, beni bu numaradan ara deyip, telefonu yüzünüze kapatan kargo. ve nedense hiçbir zaman paketin üzerindeki adresi bulamamaktadır.
    13 ... darkwingsoul
  7. 7.
    oldukça kötü bir hizmet anlayışı ile kuryesinden,sekreterine kadar; asık suratla karşılayın ve parasıyla rezil edin ilkesini esas almış kargo-kurye hizmetleri veren firma
    6 ... ruhadam
  8. 8.
    bir annenin üniversite ögrencisi olan yavrusuna,yavrucugunun talebi üzerine ıspanak yemegi yapıp yolladıgı kargo sirketidir.. bazen kutunun boyutuna bazen de kilosuna bakarak ücretlendirme yapılması da anneyi sinirlendiren bir mevzudur.
    1 ... blossom
  9. 9.
    verilen kargoyu kaybedip daha sonra tazmini için yaklaşık 4 ay ugrastıran, hizmet anlayışı ve müsteriye saygısı olmayan firma.
    3 ... kadavra
  10. 10.
    kargo şirketlerinin hiç birine itabar edilmemesini sağlayan en büyük rezilliğin,terbiyesizliğin,kepazeliğin yaşandığı kargo şirketi.neden benim hayatımda küfürü hakedecek birisi yok diyorsanız ufakta olsa bi kargo verin bu şirkete.*
    3 ... bergusad