bugün

Michael C. Hall dizide döktürüyo olsa bile david fisher rolüyle aklıma kazındığı için straight performansına alışamadığım dizi.
arızalı karakterleri ile oldukça iş yapacak gibi gözüken dizidir. salt maceradan öte, dizinin köşelerine serpiştirilen felsefe ve sıkça sorulan güzel sorular da diğer bir artısı.

(bkz: dizi sarrafı olmak)
oldukça sürükleyici ve değişik bir dizi. ayrıca diğer cnbc e dizileri gibi bolca fuhuş sahnesi içermediğinden anne baba ile rahatlıkla izlenebilir türden.

uzun zaman sonra gelen edit: 3. sezonda bazı sahneleri soft porn tadında.
amerikalı bir ayakkabı üreticisi. navigator modeli adana'da lise okunacaksa olmazsa olmazlardandır. şehir dışında bu ayakkabılarla gezdiğinizde 'adanalı mısın ?' sorusu ile karşılaşmanız an meselesidir.
insanın içindeki psikopat ruhu ortaya çıkaran dizi. parçalanmış insan bedeni, görmek için bir hafta boyunca heyecanla dizi beklenir mi?
ilk sezonunu an itibariyle bitirdiğim dizi 12 bolümünü de bir solukda izlemiş bulunmaktayim kesinlikle kaçırılmaması gereken bir dizi bu arada spoiler yapmayalim da tadini çıkarın.* ayrıca cocuklarınıza ilerki bölümlerden dolayı seyrettirilmemesi tavsiye edilmektedir.
buz kamyonu katilinin ilk kez açık verdiği polisiye dizi.

--spoiler--
dexter yakaladığı bir seri katil çiftten ilişkileri ile ilgili bilgi alır.
--spoiler--
kutusunda "proudly made in usa" * seklinde bir ibare bulunan, koku yapmayan, yuz metre oteden kalitesi anlasilan, verilen parayi hakeden bir ayakkabi markasi.
buz kamyonu katilinin kimliğinin açığa çıktığı dizidir. türk televizyonlarında yayınlanan prison break ile birlikte en heycanlı dizi.
e2nin dirtten sonra en iyi dizisi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.