bugün

entry'ler (304)

citizen erased

sahalara geri dönme planları yapan üçüncü nesil yazar.

9gag com

Post ettiğiniz görselin, gifin vs. fresh sayfasında kaybolması çok muhtemel olan site. Eğlencelidir, bağımlılık yapar.

jeff buckley

14 sene önce bugün keşke başka bi' yerde başka bi zamanda olsaydı diye düşlediğim kadife sesli adam.. kelimelerle ifade etmekte güçlük çektiğim insanüstü..

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

jeff buckley-lilac wine

kürk mantolu madonna

Dünyada bir tek insana inanmıştım. O kadar inanmıştım ki, bunda aldanmış olmak, bende artık inanmak kudreti bırakmamıştı. Ona kızgın değildim. ona kızmama, darılmama, onun aleyhinde düşünmeme imkân olmadığını hissediyordum. Ama bir kere kırılmıştım. hayatta en güvendiğim insana duyduğum bu kırgınlık, adeta bütün insanlara dağılmıştı; çünkü o benim için bütün insanlığın timsaliydi. Sonra, aradan seneler geçtiği halde, nasıl hâlâ ona bağlı olduğumu gördükçe, ruhumda daha büyük bir infial duyuyordum.

Sabahattin Ali / Kürk Mantolu Madonna

mide bulantısı

kremalı kahveden sonra sigara içmek.

the tudors

siyaset öğrencilerinin izlemesi gereken dizi. zira çok güzel diplomasi öğrenirsiniz.

le petit prince

Bütün tavuklar birbirine benzer. Bütün insanlar da öyle. Bu yüzden biraz sıkılıyorum. Ama beni evcilleştirirsen eğer, yaşamıma bir güneş doğmuş olacak. Senin ayak seslerin benim için diğerlerinden farklı olacak. Ayak sesi duyduğum zaman hemen saklanırım. Ama seninkiler, bir müzik sesi gibi beni gizlendiğim yerden çıkaracaklar. Şu ekin tarlalarını görüyor musun? Ben ekmek yemem. Buğday benim hiçbir işime yaramaz. Bu yüzden de bu tarlalar bana hiçbir şey hatırlatmazlar. Buna üzülüyorum. Ama sen beni evcilleştirseydin, bu harika olurdu. Altın renkli saçların var senin. Ben de altın renkli başakları görünce seni hatırlardım. Ve rüzgarda çıkardıkları sesi severdim.
Sustu tilki ve uzun bir süre küçük prensi izledi.
'Senden rica ediyorum. Lütfen beni evcilleştir!' dedi.

le petit prince

'Senin yaşadığın yerdeki insanlar,' dedi küçük prens, 'bir bahçenin içinde binlerce gül yetiştiriyorlar ve yine de aradıklarını bulamıyorlar.'
'Doğru, bulamıyorlar' dedim.
'Ve aslında aradıkları şeyi tek bir gülde, ya da bir avuç suda bulabilirlerdi.'
'Evet, haklısın' dedim.
'Ama gözler göremez. insanın kalbiyle bakması gerekir.'

formspring

ne sorarlarsa cool cevap vermece.

etkileyici kitap sözleri

Dünyada bir tek insana inanmıştım. O kadar inanmıştım ki, bunda aldanmış olmak, bende artık inanmak kudreti bırakmamıştı. Ona kızgın değildim. ona kızmama, darılmama, onun aleyhinde düşünmeme imkân olmadığını hissediyordum. Ama bir kere kırılmıştım. hayatta en güvendiğim insana duyduğum bu kırgınlık, adeta bütün insanlara dağılmıştı; çünkü o benim için bütün insanlığın timsaliydi. Sonra, aradan seneler geçtiği halde, nasıl hâlâ ona bağlı olduğumu gördükçe, ruhumda daha büyük bir infial duyuyordum.

kürk mantolu madonna

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

(bkz: jeopardize)

(bkz: what goes around comes around)

ben değilim

Hayır... ben değilim ben olamam yanındaki
Hayır... ben değilim yanıbaşındaki
Böylesine dopdoluyken bugün gözlerim
Nasıl da gülmüşüm şu resimlerdeki gibi

iç burkan cinsten bir ilhan irem şarkısı. nasıl da gülmüşüm şu resimlerdeki gibi...

500 days of summer

expectations vs reality bölümünde çalan şarkı bambaşkadır. regina spector-hero

I'm the hero of the story
Don't need to be saved
Don't need to be saved
Don't need to be saved
Don't need to be saved
...............

sözlük yazarlarının sinemada ilk izlediği film