bugün

Sansasyonel olmasına rağmen arada sırada tutturduğu şarkıları ile dinlediğim şarkıcı.Her kasedinden önce bir olayı patlak veriyor.

(bkz: Ama hangimiz kurtlu değiliz)
(bkz: olsa da olur olmasa da olur)
sedat peker gibi bir şahsın arkadaşı, son derece itici ucuz pop şarkıcısı
jet ski ile yurdum sularında kaybolabilen zat-ı şahane !!
ilginc bir yasam formu. extreme sport tutkunu.
(bkz: jet-ski)
bulunduğu her ortamda karşılaştığı her kıza, her erkeğe, her nesneye sanki klip çekermiş gibi şuh bakışlar atan komik popçu.
not:komik olan kendi değil bakışlarıdır.
samantha fox a yazanlardan biridir.. kıl bi adamdır.
(bkz: benim için naapardın)
sol framede aynı anda görmemle ezik şarkıcı altuğa benzetmekten kendimi alıkoyamadığım şarkıcı. *
yıllar önce best tv ve best fm'de yaptığı programlarla gerçekten "olcak bu, olcak" dediğim, ama yıllar geçtikce artan eğimle azalan kalitesinin birkaç sene sonra yerlerde olacağını düşündüğüm şarkıcıdır. her şeye rağmen piyasamızın ortalamasının üzerindedir.
bugün anadolu hisarı'nda yol kenarında gördüğüm şahıstır kendisi.
sanırım bir dizi çekimi için toplanılmıştı. biz oradan arabayla geçerken mola vermiş olacaklardı ki, bir şey yapmıyordu.
yanından geçerken kısa bir süreliğine göz göze geldik, ben ona bazı mesajlar vermeye çalıştım, o da bana "anladım" der gibi bir bakış fırlattı.. *
bakalım ilerleyen günlerde göreceğiz anlamış mı, anlamamış mı..
yaptıgı acıklamada ugurlu rakamının 20 *oldugunu soyleyen sarkıcı..
bircok kez reklam icin kaybolduguna yada hapse girdigine dair sacma haberler uydurulan dmc sarkicisi.genelikle her yaz bir album cikarir .tabi albumden once ilk olarak televizyonlarda bir skandali patlar sonra da albumu cikar o kadar skandal ve reklamdan sonra bile o * albumlerini alan olur mu bilmem.
Varoşların yıldızı olan şarkıcıdır.
sevgilisi kendisini aramadığı için "aramazsan arama yar, aramazsan aramaaaa" diye bir şarkı çığırıp, "takmayan adam" pozlarına yatan şarkıcı.
jet-ski ile kaybolur etrafında köpekbalıkları dolasır ve hemen sonrasında basın toplantısına jöleli saclarla cıkar *.
(bkz: alternatif gokhan ozen album tanitimlari)
duman gözlüm,bitanesisin,sana ne muhtacım,dön çarem ve özelliklede dayananmam parçalarını tek geçeceğim bunun dışındada yanına bile yaklaşmayacağım kişi. fakat son dizisi beni ayrı bir güldürür. ya bu kadar rol yapma özürlü insan bir arada toplanmazki (savaş dinçel'i ayrı tutalım)ya en azında gökhan özen in seslendirmesini başkası yapsa.
gökhan ismini taşıyan asil türk evlatlarının yüzkarası ve bu ismi taşımayı haketmeyen yegane şahıs kişisi..
yüzünde hep alaycı ve çocuksu bir gülüş olduğundan insanın içindeki karateci ruhu uyandırmasının yanında slow şarkıları için "yiğidi öldür hakkını yeme" denesi adamdır.

(bkz: Duman gözlüm)
mezun olduğu okul ankara ted lisesi'nin yanındaki fotoğrafçıda mezuniyet fotoğrafı bulunan zat.
(bkz: öyle büyüki içimde)
bir aralar jet skisi ile ıssız bir adada mahsur kaldıgını, kopek balıklarının etrafında fır dondugunu anlatıp, istanbul adalarda değilde fil dişi adalarındaymış gibi bih his uyandıran, gundem yapmaya çalışan, bir kac sarkısını sevdiren ama kendisine ayar ettiren sanatcı insan.
(bkz: arabaysan araba)
Eskiden best fm de program yapmışlığı olan, o dönemde severek dinlediğimiz ve keşke hiç meşhur olmasaydı öyle kalsaydı dediğim sanatçıdır.