bugün

eddie murphy ve robert deniro nun oynadıgı polısıye komedi karısımı bır fılmdır.
türkçe seslendirildiği zaman hiçbir tadı kalmayacak filmdir. izlemenin zaman kaybı sayılabileceği filmlerdendir, gerek yoktur.
digiturk kanal 15 tir. sinema paketinde yer alır.
atv tarafından inanılmaz başarısız bir türkçe seslendirme ile yayınlanan filmdir. bilhassa eddie murphy nin "showtime" ları "gösteri zamanı" na çevrilince çekilmez olmuş.
(bkz: nero show time)
dexter'ı yayınlayan amerikan kanalı. ki dexter başlamadan önce de "showtime presents" diye bi yazı çıkar ekranda.
ayrıca bir döneme damgasını vurmuş lakers ekolü. koçu pat riley saha içi lideri magic johnson'dı bu oyun tarzının.
an itibariyle kanaltürk de gösterimde olan film. eddie murphy ve robert de niro için izlenmeli...
dün gece izleyip neşemi yerine getiren film. eddie murphy klasik oyunculuğuyla filmi izletiyor. fakat dublajsız alt yazılı izlenmesi gerekir. eğer türkçe biliyorsanız türkçe alt yazılı olsun.
ABD tabanlı bir kablolu televizyon kanalıdır. Genel olarak orijinal televizyon serileriyle birlikte, kablolu yayınlara özel yapılan filmleri ve türevlerini yayınlamaktadır. Kanal CBS Corporation'ın bir bölümü olan Showtime Networks, Inc. firmasına aittir.

Ekim 2010 itibariyle, ABD içerisinde Showtime'ın yayınlarına abone olan kullanıcı sayısı 18,2 milyona ulaşmıştır. Showtime markası dünya genelinde birçok kanal ve platform tarafından kullanılmaktadır, fakat ilk anlamda ABD'deki kanallar grubunu işaret etmektedir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Showtime_(kanal)
güncel Önemli Başlıklar