bugün

Merak ettim baktım tam 10 yıl önce izlemeye başlamışım. Büyük bir travma sonrası başlayıp kendimi kaybettiğim, gerçek zamanlı izlemeye geçip 3 sezonu bekle bekle gelmeyen, gelip görünce de özellikle son sezonu kesmeyen.. ama genel olarak çok ama çok benimsediğim.

Geri gelecekti ama dün olduğunu bilmiyordum. izlemeden yazmak istedim. Bakalım nasıl dönmüş kahraman kardeşim dexter ım, tersine kahramanım.. vay be
görsel

Dexter'ın yeni sezonundan ilk tanıtım geldi. "Dexter: New Blood" ismiyle ekrana gelecek olan sezon 7 Kasım'da Showtime'da başlayacak.

10 bölüm sürecek mini sezonla dönecek olan Dexter'ın başrolünü yine Michael C. Hall üstleniyor ve sezonu yine showrunner Clyde Phillips hazırlıyor. Yeni sezonda Dexter, New York'ta bulunan Iron Lake isimli hayali bir kasabada izleyici karşısına çıkacak. Kendisine yeni bir hayat kuran Dexter, ister istemez eski alışkanlıklarının içine çekilecek.

Fragman 》 https://youtu.be/l9H1uSS_zkk

http://www.ranini.tv/habe...onundan-ilk-tanitim-geldi
o kadar boktan bir finalle bitmişti ki.. debra olmadan nasıl olur bilmiyorum tek istediğim seriye yakışacak bir final yapması.
https://www.youtube.com/w...0&ab_channel=SHOWTIME

vallahi geliyor, ulan çok duygulandım. tonight is the night.
Latincede "sağ" kelimesini ifade ediyor.
Şu dizinin seneler sonra devam edeceğini öğrenmek, bu sene aldığım en iyi haberdi.

michael c. hall isimli dahiyi yeniden dexter morgan rolünde görmek inanılmaz güzel olacak.

tanımlamak gerekirse, tam 8 sene sonra, 9. sezonu ile, bu sene sonbahar gibi geri dönecek dizidir.

debra'nın da, aynen harry gibi, dexter'ın vicdanı olarak geri döneceği konuşuluyor. inanılmaz.

https://i.imgur.com/0yrQMhB.jpg
yeni başladığım bir dizi. sevgilisi rita çok tatlı bir kadın.
dönüşünü dört gözle beklediğim, finali iyi olmadığı için ağzımızda bıraktığı tuhaf tadı sileceğine can-ı gönülden inandığım, nefis dizi.
Bu diziyi izledikten sonra diğer diziler o kadarda iyi gelmiyor nedense. Dönüp kaç kere baştan başladığımı hatırlamıyorum bile. Hala izliyorum gerçi, 3. Sezon finalindeyim. Uzun bir ara vermem gerecek, yeni sezon çıkana kadar Dexter hakkında aklımda bir şey kalmaması, izlerken tekrar orgazm etkisi yaratması gerekiyor.
geliyor gönlümün efendisi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.