bugün

dexter

ikinci sezonunun ilk iki bölümü internet alemine düşmüş.

--spoiler--
dexter dertli, üzgün belki de pişman. abisini öldürmesi üzerinden 38 gün geçmiş, doakes de takip ediyor kendisini, sanat yapamıyor yani dexter. uzun süredir takip ettiği haitili bir katili maktul etmeye gidiyor en son "serbest" anında. öldüreceği kör bir büyücü, öldüremiyor dexter, yapamıyor düşünebiliyor musunuz? katile hak ettiğini veremiyor. elleri titriyor çünkü. adam da kör olduğundan bırakıyor onu, affediyor.

muhitte küçük chino diye bir ayı var, iki metreden uzun, hayvan gibi de kaslı. uyuşturucu işinde tabii, katil aynı zamanda. katil olması onu dexter ın avı yapar değil mi? polis de delil bulamadığından serbest kalıyor bu it ve dexter tenhada kıstırıyor kendisini, bayıltıyor ritüel için. fakat dexter yine hata yapmış, bantlar sıkı değil, ayı kurtuluyor bu kez dexter ın elinden, ikinci hata bu dostum!

dexter izleyici ile oynuyor, ben gidip yarım işlerini bitirmek istiyorum dexter ın!

ve ailemizin seri katilinin poşetlerini buluyorlar, okyanusa bıraktığı. dexter ı bulmak üzere fbi olaya dahil oluyor. yani artık işi biraz daha zor dexter ın.

neyse, av kaçtı demiştik. ama gördü bizimkinin yüzünü ne olacak? bizimki yarım kalan işini bitirecek, olacak olan bu! kafasını kullanarak bu kez avını yakalıyor ve hallediyor dexter, eli hiç titremiyor bu kez.

ve ikinci bölüm sonunda, abisine veda ediyor dexter. miami polisi ise ice truck killer dan kat be kat öte yeni seri katilini bulmaya çalışıyor, dexter ın da yardımlarıyla. *
--spoiler--