bugün

six feet under' de eşcinsel cenaze evi işletmecisi, dexter' de ise kan örneklerinden faydalanarak seri katilleri yakalayan seri katil rolüyle dikkat çekmiş, 1971 doğumlu amerikalı aktör.
mimiklerini son derece abartıdan uzak ve ölçülü kullanan, beden dili ve rolleri çok uyumlu olan, en zor rollerin bile altından başarıyla kalkabilen harika bir oyuncudur.
dexter dizisindeki müthiş oyunuyla altın küre'nin en büyük favorisi olmuş ancak bu ödülü, house md dizisinin başrol oyuncusu hugh laurie'ye kaptırmıştır.
six feet under ve dexter'da, iki bambaşka ve zor ötesi karakteri (duygusal, kırılgan, dünyaya karşı daima şüphe besleyen eşcinsel - idealleri ve kararları olan soğukkanlı seri katil) kusursuz canlandıran, korkunç derecede saygı duyduğum tiyatro çıkışlı tapılası oyuncu.
feci şekilde, sinema filmlerinde oynamasını beklediğimiz. gerçekten dehşet bir oyuncu, philip seymour hoffman'a benzetiyorum.
tiyatro sanatçısıymış esasen, nedense hiç şaşırmadık! ve ayrıca beş yıllık evli bir abimizdir.
oynadığı tüm rollerde rolünün hakkını adam gibi veren oyuncudur. *
bir çok kişinin (ve kesinlikle benim) gözünde edward norton ile beraber yeni dönemin en iyi oyuncusudur.
tam adı Michael Carlyle Hall olan başarılı oyuncu. özellikle dexter performansı ile alıp götürmüştür.
bu sene 60.sı düzenlenecek olan emmy ödüllerine drama dalında en iyi erkek oyuncu kategorisinde aday gösterilen başarılı oyuncu.ayrıca şu an yayında olan başrolünü oynadığı (bkz: dexter) ise en iyi drama dizisinde aday olmayı başarmıştır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.