1. 1.
  jim carrey'i walter sparrow karakterinde göreceğimiz,joel schumacher'in yöneteceği,fernley philips'in yazdığı,dram,gerilim tadında bu yıl içinde gösterime girecek film.

  Jim Carrey ve ünlü yönetmen Joel Schumacher, senaryosunu Fernley Phillips'in yazacağı The Number 23'de beraber çalışacaklar.
  Variety'nin haberine göre, Beau Flynn ve Tripp Vinson Contra Film projenin yapımcılığını üstlenecekler. The Number 23, Kasım ayında çekimlere başlayacak.
  The New Line Pictures'ın dağıtımını yapacağı film için, Schumacher'in adı daha önce de geçmişti. The Number 23deki olay örgüsü ise, usta oyuncu Carrey'nin karakteri hayatı hakkında bir kitabı okumaya takıntılıdır, sonrasında kitaba saplantılı şekilde bağlanarak bir cinayet işler.
  Schumacher'in adı, bu projenin kesinleşmesinden önce The Crowded Room adlı film ile anılmaktaydı. The Crowded Room, 24 farklı karakterdeki bir adamın hikayesiydi.Carrey ve Schumacher en son Batman Forever'da birlikte çalışmışlardı.
  6 ... i m from absürdistan
 2. 2.
  (bkz: michael jordan)
  (bkz: lebron james)
  3 -2 ... stockton to malone
 3. 3.
  michael jordan ın şanını yürüttüğü forma numarası. jordan ın asilliği ile beslediği bu forma numarasını jordan severlerde giyer tabi ki.

  (bkz: jason richardson)
  (bkz: lebron james)
  1 -1 ... move!rat
 4. 4.
  Falling Down gibi şahane bir filmin yönetmeni olan Joel Schumacher'in 2 mart 2007 tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan filmi.
  3 ... pulp fiction
 5. 5.
  merakla beklediğim, jim carrey'den gene mükemmel bir oyunculuk performansı sunacağını tahmin ettiğim film..
  4 ... chatlock
 6. 5.
  Batman daima'dan sonra bir kez daha jim carrey'yle biraraya gelen joel schumacher filmi. komedi filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu bu filmde baya dramatik bir rolde görüyoruz. fragmandan izlediğim kadarıyla klasik bir amerikan filmi daha kapımızda h.sonu izleyip görücez...
  3 ... manifesto
 7. 6.
  --spoiler--
  acaba filmin türkiye'de gösterime giriş tarihi de bir tesadüf mü diye sormadan edemiyor insan.

  2.3.2007
  --spoiler--
  12 ... iuscivile
 8. 7.
  jim carry nin komedi filminden başka türde filmlerde oynayamaz diyenlere güzel bir cevap olan filmdir.
  sürükleyici, inceden gelen gerilimle, bilmecelerle dolu ve sonunu güzel bağlayan izlenilesi filmdir.
  3 ... asabisin galiba
 9. 8.
  jim carrey nin sadece komik rolleri değil, dramı da çok iyi başarabildiğinin bir kanıtıdır bu film. çok iyi kurgulanmış sonu insana hayret veriyor. fakat filmi izledikten sonra bir kaç soru kalıyor insanın aklında... mesela walter ve ailesi kargo yardımı ile doktoru bulduklarında, neden doktor walter a korkuyla bakıp '' sen ölmüş olmalıydın?'' diyor? böyle bir kaç ufak belirsizliğe rağmen insanı etkileyen bir film. öyle ki filmden çıktığımda saatim 17:06 yı gösteriyor diye piskopota bağlamazdım...
  7 ... papara
 10. 9.
  ilk okuduğumda bana pi yi çağrıştıran lakin gerilim ağırlıklı olduğu anlaşılan film.
  1 ... serbest radikal