bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    aşırı hassas, narin ve duygusal.
    5 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    (bkz: romantizm)
    2 ... mosquito
  3. 3.
    duygularla ilgili içeriğe sahip, temelinde duygular olan.
    ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    sinan çetin'in 6 yıldır çekmekte olduğu film.
    1 ... ucuncayir666
  5. 5.
    başrollerini okan bayülgen,teoman ve yasemin kozanoğlu'nun paylaştığı 2001 yılında çekimlere başlayan ve hala çekimleri devam eden(!) türk filmi...sözde bu film teoman'ın ilk kez aktörlüğe soyunacağı film olacaktı...**
    2 ... tttddd
  6. 6.
    hassas insanlara, duygusal kahramanlara verilen sifat.
    -1 ... romantik prens
  7. 7.
    iç bayıltan şahsiyetler için yapılan bir genelleme.
    1 -1 ... personanongrata
  8. 8.
    2 mart 2007'de gösterime girecek olan sinan çetin filmi.

filmde okan bayülgen, yasemin kozanoğlu'nu bol bol öpüyor. teoman da öylece bunları izliyo.
    1 ... janjan
  9. 9.
    Mart ayında vizyona girecek olan ve yılan hikayesi olma özelliğini nihayet yitiren filmdir. O kadar bekleyişe inşallah değecektir. Çekimleri sırasında Yasemin kozanoğlu ile öpüşme sahneleri bulunan Okan Bayülgen'in, malum sahnelerden sonra etriği sitem yerindedir.Okan bayülgen öpüşme sahnelerinin bitiminden sonra aynen şöyle isyan etmiştir: '' (Tükürerek) Allah kahretsin, lanet olsun, atı öpseydim keşke, beyler bana biraz su getirebilir misiniz lütfen? '' *

Yasemin Kozanoğlunun ise gazetecilerin bu hadiseyle alakalı sorusuna verdiği cevap ise muhteşemdir. '' E Okan o zaman gitsin atı öpsün ama ben de at gibi kızım yani...'' ****

not: Filmin yönetmeni sinan çetin bu filmin neden bu kadar beklettiğini soran gazetecilere ise: ''Başlangıçta senaryo yazılıp çekimleri yaparken, her defasında başka bir nokta yakaladım ve başka bir romantik filmi ortaya çıkardım. Şimdi bu çekimlerini yaptığımız olan dördüncüsü oluyor o taslak filmlerin. istediğimi bulup en iyisini yapabilmek için bu film bu kadar zaman bekledi. Bu film işte o dört filmin bir birleşmesi aslında aynı zamanda'' demiştir.
    1 -1 ... faithful lover
  10. 10.
    http://kelebek.hurriyet.c...agazin/5777598.asp?gid=90
    1 ... celibon