1. 1.
    Mario Balotelli Barwuah'tır tam adı. ganalıdır ve 1990 doğumludur, forvet oynar, uzundur: 1.90. dün juventus'a tam iki tane de çakmıştır.
    3 -3 ... pax romana
  2. 2.
    fm2008'in wonderkidlerindendir kendileri ayni zamanda. yasi kemale erdikce golleri de artmaktadir. alin oynatin, hayrini gorursunuz.*
    -2 ... fenasi kerim
  3. 3.
    henri saivet ve alexandre pato ile beraber, yaklaşık bir 5-10 sene sonra adını en çok duyacağımız forvet oyuncularından bir tanesi. 17 yaşında olmasına rağmen 27 yaşındakilerden daha sağlam bir fiziğe sahiptir kendisi.
    1 -1 ... you cant help me
  4. 4.
    görmeden önce beyaz sandığım oyuncuydu kendisi. aniden inter maçına denk gelince dumur etti.
    2 -1 ... oxygene
  5. 5.
    yeni adriano.fm 2008 de yıllar yılı ortalığı birbirine kattıktan sonra tipini görünce şok olduğum futbolcudur.hayır isim de italyan ismi.birdenbire karşımda siyah bi adam görünce "noluyo lan" dedim.
    1 ... psycho freak
  6. 6.
    gayet yetenekli bir oyuncudur.
    ... unay
  7. 7.
    1990 doğumlu olduğu düşünülürse 2020 yılından sonra fenerbahçe yada galatasaray forması giyebilme olasılığı bulunan futbolcu.
    2 -1 ... piri reis
  8. 8.
    annesi gana'lı babası italyan olan 18 yaşında Inter'de A takımda çatır çatır top oynayan futbolcu.An itirabiylen Anotrhosis'e golünü takmıştır.
    1 ... jigga
  9. 9.
    football manager 2008 oyununda 2010-2011 sezonundan ıtıbaren -olumlu olarak- patlayan golcü. oyunda ıbrahimoviç ile müthiş bir ikili oluşturuyor.
    ... inisiyatif7
  10. 10.
    soyadıyla bana inatla yeni türkü'yü çağrıştıran esmer topçu, neden diyordum. maskeli balotelli turna. *
    2 ... oxygene