1. 1.
  2,03 boyunda, 108 kg, 30 aralik 1984 dogumlu basketbolcu.. michael jordandan daha iyi olacagi söylenmekte..su anda nba in cleveland cavaliers takiminda oynamakta..maç basina 31 sayi ortalamasiyla kobe bryant ve allen iverson in ardindan 3. sirada..son olarak da 101-87 biten san antonio spurs maçinda 44 sayi atarak güçlü rakibini adeta tek basina dagitti.. (bkz: spor haberleri tadinda entry girmek).simdiden böyleyse ileride nasil olacagi merak edilen insan.

  (bkz: yok artik lebron james)
  21 -3 ... atan alir spor
 2. 2.
  bütün bu yetenekleri ve başarısının arkasında oldukça mütevazi bir kişiliği olan, etliye sütlüye karışmayan, sadece işini yapan, ama çok iyi yapan basketbolcu.
  14 -6 ... devedikeni
 3. 3.
  ulkemizde de powerade reklamlari sayesinde tanimayanin kalmadigi,smaca giderken adeta ucan,cavaliers i ucuran,murat murathanoglu nun ismini cok guzel telaffuz ettigi nba in super stari. * *
  11 ... looser
 4. 4.
  all-star 2006 da en değerli oyuncu * * seçilmiş,21 yaşındaki yetenekli basketbolcu.daha lisede kolej takımındayken adı duyulmuş,rivayetler türemişti.ama michael jordan'ı geçmesi için bir kaç fırın ekmek yemesi gerekir.zira mj gibisi kolay kolay gelmez bir daha..
  3 -2 ... elendil
 5. 5.
  nba de genç yaşında bütün rekorları altüst eden profesyonel basketbolcu.
  5 -1 ... armi
 6. 6.
  kaan kural ın ne zaman lafı geçse inanılmaz bir fiziği var dediği basketbolcu.gerçekten öyledir.1984 doğumludur bu insan evladı.
  5 ... ranger65
 7. 7.
  şahan ın metin tok tiplemesinde yaptığı bir basketbol oyuncusu
  4 ... enterezan
 8. 8.
  kariyerindeki ilk play-off maçında trible-double yapmış olan basketbolcudur.
  4 ... ranger65
 9. 9.
  (bkz: hayvan)
  6 -1 ... radioslave
 10. 10.
  tam bi steps makinesi özellikle fast break e çıkarken topu iki elle tutup sektirmeye başlaması neredeyse her fast break ini steps yapıyor.bu arkadaşımız steps yapıp basket atarak maç bile kazandırdı.asım parsın en güçlü rakibi.tek farkı lebron ın yaptığı stepslerin çalınmaması.
  4 -4 ... monolith
 11. lebron james Başlığındaki Önemli Entry'ler