bugün

milletvekili,sanatçıları,tarikatları,mafyası ve barajı ile ünlü ilimiz elazığ'ın plakası.
(bkz: lebron james)
(bkz: jason richardson)
müthiş bir mor ve otesi şarkısıdır. insanı sürükler , götürür.. geri gelmeye çalışırsınız ama gelemezsiniz. canınızı acıtır ama mutlu eder aynı anda. kısacası hayatımın şarkısıdır.

yüzünden başlasam gitmeye uzaklara, duymasam kimseyi
Sonu olmasa ummadık rüyalarda, eksilse yokolsa bile değer

Bir gün kendimi bırakıp, sana anlatsam ne olduğunu
Neden sözleri yuttuğumu, gerisi zaten gözlerinde

Lütfen beni hemen uyandır, ya da hep öyle bak yüzüme
Ne kork benden ne uzaktan dinle
Lütfen beni uyandırma

Sesim kısılsa, korkmasam karanlıktan, en baştan başlasam
Anlamsız sözlere artık hiç bulaşmadan, beklesem yanında

Bir gün kendimi bırakıp, sana anlatsam ne olduğunu
Neden sözleri yuttuğumu, gerisi zaten gözlerinde

Lütfen beni hemen uyandır, ya da hep öyle bak yüzüme
Ne kork benden, ne anlatmamı iste
Lütfen beni uyandırma ..
mor ve ötesi nin en vuran şarkısı.
normal akışta hayatına devam eden insanların hayata atıldıkları ve son derece iş bunalımı yaşadıkları yaştır
2 ve 3 rakamlarından oluşan iki basamaklı asal sayı..
michael air jordan (majesteleri)'ın giydiği forma numarası. daha sonra lebron,richardson gibi oyunculara ilham olmuştur.
hüzünlendiren,iç çektiren mor ve ötesi şarkısı.genede güzeldir dinlenmelidir.
elazığın plakası, semih şentürkün forma numarası.
harun tekin'in şafak çatalbaş için yazdığı iddia edilen şarkı.
(bkz: alfabenin yirmi üçüncü harfi)
(bkz: 4 8 15 16 23 42)
(bkz: lost)
23 en asil duyguların rakamıdır.
her dinledigimde aklima radiohead in exit music ini getiren, mor ve otesi nin herkesin bilmediği kanımca en güzel şarkısı.
mor ve ötesinin repeat yapılıp arka arkaya bıkmadan dinlenen bunalım şarkısı.
bir zamanlar, her dinleyişimde kendimi ağlarken buduğum mor ve ötesi şarkısı.
ardarda dinlenesi tapılası takılınası şarkı.
24'ün bir öncesi, ufak iniş çıkışların yerini büyük risklere bıraktığı zaman.
(bkz: materazzi)
birgün eğer intihar etmek istersem ederken dinliceğim şarkı olcağını hissettiğim harun tekinin hayat verdiği tapılası sözlerden oluşan şarkı***
24-1, 4!-1 gibi sonsuz matematik gösterimi olan asal sayı.
ispanya'da kralin takiminda oynayan kralin* forma numarasi olan 7'ye daha once hayatindaki butun ozelleri 7 olarak adlandirmis david beckham'in sahip olamayip sonrasinda kabullenip benimsemek zorunda kaldigi sirt numarasidir bu rakam, zira kendisine neden 23 dendiginde "jordan 23 numaraydi yani en buyukler 23 giyer" diyerek kendi kendisiyle bir nevi celiskiye dusmesini saglayan numaradir.
(bkz: what s my age again)
ilk dinleyişte "ulan bunu mvö mü söylüyor" diye şaşırtan, insanı çok uzaklara götüren mor ve ötesi şarkısı.

(bkz: yuzunden baslasam gitmeye uzaklara)
sesin kısıldığı anda akla gelir bu şarkı birden. bir sonbahar günüdür. yağmur yağdığında evde otururken dinlediğinizde kişiyi kendinden alan, aslında söylenecek birçok şey için zamanın geç olduğunu fark ettiğinizde ve o kişinin içinizde bıraktığının sadece bir boşluk olduğunu anladığınızda, anlamsız molaların aslında bir boka yaramadığına karar verip "tamam bu son" diyip de gücünüzün artık yetmediğinde dinlenilmesi gereken şarkı. yarım kalmamalı diye diretirken bazı şeyler, bir yalvarmadır bu şarkı. bilirim. mutlulukları rüyada bulup hiç uyanmayı istememektir. bilirim. artık utanmadan ağlayabilmektir. bilirim. vücudunuzun yabancı bir duyguyla karşılaşmasıdır. bilirim. bir umuttur. bilirim. içinde olmayı hiç istemediğiniz bir labirenttir. bilirim. lütfen beni uyandırma diyerek yakarmadır. bilirim.
"yüzünden başlasam gitmeye uzaklara duymasam kimseyi" diye başlayan mor ve ötesinin kusursuz sözlere ve müziğe sahip en duygulu bana göre en özel parçasıdır...
güncel Önemli Başlıklar