bugün

Cok tatlılar yafff.

Geberin siz en iyisi.p

iyi yazmalar çinçikler.
''15 dakikalık ses kaydı atıyorsun da bacım biz onları dinlemiyoruz ki'' dediğim yazar. özet geç de diyemiyoruz ses kaydına.
stajyer dede ile evli yazarmış.

(bkz: sözlükte tanışıp evlenmek)

allah mesut etsin ne diyelim.
ses tonuna bayıldığım yazar. kendisinin asmr ses kaydı atmasını rica ediyorum. içerik bir şiir de olabilir, bi hikaye de. gerçekten beğendim. çok rahatlatıcı.
arkadaş son 1 saattir kendi çapında bir kaybedenler kulübü havası yaratmaya çalışıyor sanırız.
(#36032076)

Cenab ı Rabbülalemin deyişine yarıldığım ve itiraf etmeliyim ki bu kaydını da sonuna kadar dinlediğim yazar. Maşallah size, radyoculara taş çıkarırsınız. *
Henüz hiç Diyalog kurmamış olsam da Pek sevdiğim yazar. Başta buradan birilerinin evli olacağına ihtimal vermediydim de ikiniz bi uçtan evlilik cüzdanınızı tutup fotoğraf çekin, inanacam dediydim. Harbiden çekip koydular sözlüğe. * Mutlulukları daim olsun, çoluk çocuklarla taçlansın inşallah.

Edit: ben eski eli whitney.
(bkz: karma eğitim fuhşa neden olur/#37457614)

bunlar neyin kafasında amk? gülüp, kırıtıp duruyor böyle sevgilim olsa tokadı basardım.
7. Nesil üşengeç yazar. Koştursun efenim sözlükte.

20 dakika konuştuğu entry var (bkz: çene yayı),
Ablacım yaz arada yaz.
sürekli hasta olan yazar,bağışıklık sistemini güçlendir abla.
Ablacım daha dinlerdim de işte internet de bir yere kadar bilüün mü dediğim yazar.

Yoksa radyo dinler gibi keyifle dinliyorum ben yani. Kah gülerek kah hmm layarak. Hmm layarak ne bu arada yahu. * hmm lamayı geç hmm lamıyorum. *
dünkü kabalığım için özür mahiyetinde birkaç tavsiye vermek istediğim yazar.

hasta olduğunu söylemiş. alerjik rinit'in ne biçim bir illet olduğunu bilirim. bendeki ağustos'un bu zamanlarında başlayıp eylül'ün sonuna kadar sürüyor. bundan muzdarip biri olarak belki bir faydam dokunabilir. öncelikle kesinlikle sağlık ocağına gitmeyin buradaki doktorların bir halttan anladığı yoktur verir bir tane nazal sprey, bol bol domates yumurta ye, deniz tuzu iyi gelir der gönderir. artık kafayı yemiştim deniz suyunu içtim resmen ama hiçbir etkisi olmamıştı. gidin hastaneye özellikle sıkıntı yaratan nereniz ise artık burnunuz mu boğazınız mı damağınız mı o kısmı üstüne basarak anlatın. benim için en bela kısım ardı arkası kesilmeyen hapşırık krizleri ve damağımın aşınıp kaşınmasıdır. şu an kullandığım ilaçların işe yaradığını söyleyebilirim kaç gündür tık yok. 2 burun spreyi 1 tane de hap verdi. isterseniz özelden isimlerini yazabilirim. kolay gele sevgi pıtırcıkları.
Ses tonu kötü. Susssun.
Fazlasıyla itici kendini bisey sanan sözlük memelisi.

Sen o sesinle konuşma mümkünse.
Bu ses kaydını dinleyip eksini verdim kardeşim ama güldüm yalan yok *
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1505755/

yazıdan bağımsız olarak bu ikili konuştuğunda, kafamda beliren tipler tam olarak bu *

yazıya ne olur takılmayın *
Çakma kamusal mizah gibi geldi bana ama baya cakma nixe gibi bisey. Bu arada yahya ozgur turhan kadar orjinal komik bi adam gormedim ben.
http://vocaroo.com/i/s1scL2tfAR6T

Gerçekten ses kaydederken çok geriliyorum, rahat olamıyorum. Hislerimi iyi ifade edemedim dolayısıyla. Bunu idareten kaydettim, zira sözüm vardı. *
çekirdek, kola uzatın buralar şenlenecek birazdan.

stajyer dede berii bak beri diye her an ses atabilir.
Sözlüğü ses kayıt cihazı olarak değerlendiren bir yazar.
Yazmayı pek sevmeyen, konuşan yazar.
sözlükte kendilerini dinleyen insan sayısı bir elin beş parmağını geçmez.
Çok tatlılar.
(bkz: merve) & (bkz: meriç)
Çok tatlısınız siz.Çocuklarınızıda çekirdekten yetiştirin sözlük çocuğu olsunlar .

Madem bu kadar ses kaydı yapıyorsunuz sizden şiir bekliyorum .Okuyun dinleyelim.

Edit: evet şiir onların tarzının dışında kalır da .istemiyorsan dinleme .eksileyen çekemiyordur.
güncel Önemli Başlıklar