bugün

entry'ler (12953)

sözlük kadınları

sözlük harun ablaları olmalı bu başlık. inanmayın yalan.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel

gamedeveloper

steamda oyun çıkarmakla game developer olunsaydı * çer çöp dolu bedava aset oyunlarıyla dolu steam.

altay cem meriç

tanrı çürütmesi bilmeyen ateist kendini kandırıyordur sadece.

sabah 08 30 da ev süpüren üst komşu

temizlik imandandır. tepki veren imansızdır. Ayrıca ilhan mansız iyi bir topçudur.

ulan kadınlar çok kötüsünüz

oltalar atılmış bakıyorum. bu sözlükteki 9. yılıma doğru gidiyorum.
hep kadınların şöyle olması diye başlık atılır.
kadınlaar yooo öyle değiliz!!... der.
oltayı atan abazalarda nickleri not edip seriden yürümeye başlar hiç sekmez.

chp lilerin kürt oğlu kürt olması

bir yere kadar ciddiye alıp okudum insan sonuçta saçma sapan da olsa görüşleri olabilir diye ama sonra zafer turizm click bait reklamını görünce tüm ciddiyeti gitti işin *

kemalizm hastalığı

aynı troller nick değişe değişe devam ediyor bakıyorum.

krizle gelen krizle gidecek diyin istediğinizi. aç karını hiç bir şey manipüle edemez.

biz hristiyanlar çok şanslıyız

dinin önemi yok bu tarz şeylerde. cehaletin yani (corruption) diye de geçer bazı oyunlarda *

onun önemi var. 22. yüzyılda kafa kesen ufak bir kesime barbar diyenler. Tüm avrupayı yöneten kilisenin yetkisi altında binlerce insanı yakarak öldürmüşler. çok örneği var da en ünlüsü sanırım gaileo.

şimdi yahudi madur edebiyatı var soykırım muhabbetine ama 30 yıl geçmeden israili kurup arapları kıran da aynı yahudiler. demem o ki din değil insan belirliyor bazı şeyleri *

atakürt

(bkz: neden mizah)

siyasi görüşünü üç kelimeyle anlat

--spoiler--
yaşamak bir agaç gibi tek ve hür,

ve bir orman gibi kardeşcesine.
--spoiler--

dünyada kinder surprise salgını

ilk defa fakir bir ülke olmak işe yaradı kinder yiyemiyor bizim çocuklar.
püskevitte falan çıksa tamamda. bu ülke için haber değeri taşımıyor.

250 bin dolara vatan satan parti

enflasyona göre ucuz olan zamdır. %144 bekliyorduk %55 geldi :( unlucky.

bir kadını orgazm edememek

terübe konuşuyor sanırım. yazara açtığı başlıkta bizimle anılarını paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

zafer partisi ne katılan emekli kurmay albay

0.01 coming...

sözlüğün 00 00 dan sonra canlanması

2015 de online sayısı bu saatte 1000 den fazla olurdu.

2016 işimin ilk yılında 1 yıl boyunca sözlük halı sahası yaptık şişlideki küçük sahada.

suan burada tenis eşi bulamazsın. kadıköyler fermante arpa suyu içecek birini bulamazsın.

he canlı he.

necip fazıl ın dersimli isyancıları savunması

devlet haklıydı çünkü seküler bir devletin böyle şeylere izin vermesi imkansızdı.

kürtler haklıydı çünkü çoluk cocuk dinlemeden uçaklarla toplu kıyımlar yapıldı. kalanlar direniş yanlısı olsun ya da olmasın türkiyenin dört bir yanına sürüldü.

kafkas kartalı kitabı alan kürt

çeçen kürt mizahı oke. kürt kaka tamam da. çeçen kürt alakasını çözemedim. 5 dakikadır düşünüyorum.

buda oglumuz mahmut un essy olması

rp var burda amed yazmadı diyarbakır yazdı. sherlock anlı hislerimle hemen çözdüm essy bu. panikleyerek diyarbakır yazdı. başka birisi bunu fark edip anlamazdı ama bende kaçmaz.

konu kilit.

rte üniversitesinde suriye milli marşı okunması

ırkçılığa girer bu. almanya'da istiklal marşı okunsa ne fark var. ve keza almanlar da türklerden rahatsız almanyadakileri emekli edip bir an önce türkiyeye dönsün istiyorlar.

almanlara hak vermiyor da bu tepkiye hak veriyorsan bu iki yüzlülük oluyor. sonuçta orada da halk istemedi, hükümet vasıfsız iş gücü için aldı o kadar türkü ülkeye.

neyse ak parti ya da suriyeli savunucusu değilim sadece iki yüzlü davrandığınızı belirtmek istedim.