bugün

NEDEN OLMASINDIR YAZARIN GIRMIS OLDUGU TUM ENTRYLERE VE DURUMA BIRAZ CIDDIYETLE BAKILACAK OLURSA YAZARI YETERI KADAR TANIMLAR Ki BU DA BOYLE BIR OLASILIGI GUNDEME GETIRIR HERALDE GELIRIZDIR DUGUNE HAZIR RADYOMUZDA VARKEN YAYIN RADYODAN OLURDUR.
15 günde bir küçük altınlı sözlük zirve günü yapılabilir aile türü.
davetiyenin gelişmeler bölümünden yapılan duyuruyla iletilmesi durumunda muhtemelen yazar bolluğundan geçilmeyen bir düğün olucaktır.
ekşi sözlükte sıkça rastlanan bir durum olup bu çiftlerin çocukları olması durumunda onlara da otomatik olarak ekşi sözlük hesabı verilip verilmediğini merak ettiğim durumdur. verilmesi gereklidir kanımca. yarın öbür gün bir ekşi yazarı, normal biriyle* evlenirse, eşi de ben de ekşi hesabı istiyorum diyebilir. o da haklıdır. isyanlar ve yeni düzenlemeler yakındır. biz uludağ sözlük olarak bu tip durumlara şimdiden hazırlıklı olmalıyız derim ben.
yüzüklerini zallın takacağı çifti oluştururlar.
(bkz: sözlük moderatorlerini piste bekliyoruz)
(bkz: sözlük bana gelin bul lan allahsız)
(bkz: düğün hediyesi olarak artı oy vermek)
"hadi canım böyle bir durum da mı var?" diyerek çaylaklığının bitmesini bekleyen de vardır.
çiftetelli zirvesini yaşamamıza neden olabilecek olay.
gerçekleşmesinin çok düşük bir ihtimal olarak gördüğüm hatta ütopik olarakta tanımlanabilecek olaydır.
muhtemelen evlenmek baslıgı altında dünya evine girmişlerdir.
(bkz: yuh artık lebron james)*
(bkz: çok büyük tesadüfler)
(bkz: entry kötüleme mafyasından gelin hanıma 3 altın bilezik) *
sözlük bayanlarına o kadar çok takı takacak var kolpadan bir evlilip yapıp takılanları paylaşalım şekilde seslenmek istediğim durum.
(bkz: olan var olmayan var)
giriş ve sonuç eylemleridir; bunun bir de gelişmesi vardır.
(bkz: gerdege giriyoruz zirvesi) *
(bkz: sözlüğün fonksiyonları)
gerdeğe de sözlükte mi girilecek sorusunu akıllara getiren toplumsal olay.

(bkz: Sözlükten kız mı alınır)

edit : ciddi ciddi sözlükten evlenmeyi düşünenler var galiba!?!?! vay anasını sayın seyirciler...
kısmet.
Sözlükte birbirlerinin entrylerinden etkilenip, mesajlaşan ve akabinde aşık olarak evlenmeye karar veren erkek ve Kadın'ın durumudur (yanlış hatırlamıyorsam ekşi sözlülkte iki erkek bu işi yapmıştı, o da ayrı bir acayipliktir ya).

(bkz: Entry girerken gerdeğe girmek)
bahanesi sözlük olan evliliktir.
bu evlilik arkadaşlık sitesi, forum vs. şeklinde de olabilirdi.
(bkz: hayırlı olsun)
evlenme işinin gerçekleşmesi için ilk önce sözlüğe bir serzenişte bulunmak gerek.

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: seoviler hollandaya)*
(bkz: o da olacak)