bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bunun bir numarası vardı, tencereye kağıtları atıp yakardı, sonra kapağını kapardı, bir şeyler okur üflerdi, kapağı bir açardı hooop, içinden kuş çıkardı.

kendisi düşük bütçeliydi evet ama benim bütçem daha düşüktü ve ben bunu o yaşlarda ne yazık ki farketmemiştim. ufak kardeşi taraftar hesabı tribüne oturttum, ben de halının ortasına geçtim, tencereye kağıtları doldurdum, biraz kolonya döktüm üstüne. sonra yaktım kağıtları ve hemen üstünü kapadım. ama bir terslik vardı, çünkü kanat sesleri yerine alev sesleri duyuyordum. ayrıca tencerenin ağzından da duman sızıyordu. sonra kapağı bir açtım kuş çıkacak diye, kafam kadar alev yükseldi tavana. ufak velet de tribüne oturmuş hala izliyor kuş ne zaman çıkacak diye.

sonra söndürdüm tabi. ama kuş çıkmadı bir türlü.
    4 ... laz pacino
  2. 2.
    zati sungur un öğrencisi.
    1 ... the kene
  3. 3.
    cem yılmaz'ın hokkabaz filmiyle yeniden gündeme gelmiş 90'lı yıllara damgasını vurmuş ilizyonist.
    1 ... cece
  4. 4.
    mandrakeyle fena laflar söylemiş insan.
    1 ... pafküf
  5. 5.
    bir sermet erkin bir edip akbayram. yıllardır aynı bu adamlar. sermet erkin hokkbazlığıyla edip akbayram' ı da kendini de aynı tutuyor yıllardır. helal olsun.
    ... zula
  6. 6.
    asistanı eşi olan harry potter kadar 80 li yılların sihirbazı olan kişi.
    ... yesillerik
  7. 7.
    en son tv makinasında yok ettiği ya da yoketmeye çalıştığı sigarayı kameraların yakaladığı insan.
    ... st27
  8. 8.
    katıldığı beyaz show programında avucunun içinde yok ettiği kırmızı ve yeşil mendillerden, kırmızı olan mendili cem yılmaz'ın pantolonunun içinden, yeşil olan mendili özlem tekin'in göğüs arasından çıkartacağını söylemiş, özlem tekin'in göğüs arasından sütyen, cem yılmaz'ın pantolonunun içinden puanlı bir boxer çıkartmış zat-ı muhterem.*
    ... junior
  9. 9.
    zamanın birinde sayısal loto numaralarını bileceğini iddaa ederek kapalı bir zarfın içine koyduğu numaraları çekilişten sonra canlı yayında tutturduğunu herkeze gösteren ama kimseye inandıramayan sihirbazdır.
    1 ... vend avesta
  10. 10.
    modası geçmiş, çağın ve dünyanın gerisinde kalmış sihirbaz kişi! tabi bu geri kalma olayı, muhakkak onun elinde olan birşey değilidir, para ve imkanlar dahilinde olacak işdir,ama bu, o'nun demode olduğu gerçeğini silemez.
    -1 ... kerameti kendinden menkul