bugün

gülben ergen ve avrupa yakasının kubilay'ının beyaz şova konuk olduğu bir gecede,beyaz gülben'e büyük bir jest yaptı gülben'in kocası programa geldi.dört tane yaşlı sevimli amcalar da la soledad adlı parçayı çaldılar ve süper yorumladılar ama n'oldu gülben'le mustafa erdoğan bu şarkı eşliğinde dans ettiler ve gülben dansı yarıda kesti adamlar da ibibik gibi kaldılar. onlar * sadece bu dans parçasını çalmak için oraya gelmiş şeker adamlar,sanatçı gülben ergen'in bu hareketini herhalde bir ben anladım bir de ibibik gibi kalan abilerim.ayıptır gülben ergen.
Kanal D nin, sunuculuğunu talk- showun ustalarından Beyazın yaptığı beğenilen talk- show programı Beyaz Showa bu hafta;Yurta Aşk Cihanda Aşk adlı yeni albümü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan, pop müziğin güçlü yorumcularından Gülşen, Kanal D de ekrana gelen Gönül dizisi oyuncularından Ragıp Savaş ile izleyicilerin Kanal D de ekrana gelen Benimle Dans Eder Misin? adlı dans yarışmasından tanıdıkları ve bir bacağının protez olmasına rağmen, muhteşem danslarıyla hayata sıkı sıkı bağlı olduğunu göstererek, milyonların gönlünü feth eden dansçı Ebru Özkan konuk olacak.
dikkat şahan çıkabilir 'in de cuma gününe alınması sonucu iki kanal arasında gidip geldiğimiz ve artık bizi serotonin* bağımlısına döndüren programdır..
(bkz: tv makinasi)
uludağ sözlük yazarlarının özellikle zirvelere gelen yazarların yarın akşam izlemisini istediğim show.Lakin eğer ipledilerse bir sözlük yazarının görüntüleri yayınlanabilir dediğim showdur.**
uludag sozluk yazarlarının topluca gitmesi gerektiğini düşündüğüm show programı. ellerde uludag sozluk pankartları iyi bir reklam olurdu aslında..
an itibariyle başlamış, hepimizin ekrana yapışmasına (bkz: göster kendini)neden olmuş şovdur..*
an iibarı ile seyirciler arasından 50 kişinin birdeebire içlerinden gitar çıkararak mfo'nun güllerin içinden şarkısını seslendirdiği program.
Ata Demirer'in konuk olarak katıldığı bir gece, telefonla bağlanıp Ata Demirer'e sorduğu soru karşısında : niye verecen mi??? cevabını alan bir kızın şaşkınlığı ve bu durumda Bayaz'ın dumur olup da lafı kıvırmak için yapmadığı şebekliğin kalmadığı bir canlı yayın programıdır.
an itibariyle başlamış olan programdır. köpeğini de getirmiştir. köpekten bayağı espiri malzemesi çıkarmıştır.
an itibari ile ahu tuğba'nın show yaptığı program.
sonunda özgü namalın dahil olmasıyla izlenesi bir program halini almıştır.gönül ister ki sadece özgü namal olsun ama böylesi de iyidir.
ahu tuğba nın sürekli olarak ordaki seyircilere "ben size aşığım, gençliğinizin kıymetini bilin..aşkımm.." diyerek tamamen seyirciye oynadığı programdır..programın içine ediyordur..sempati yerine antipati yaratmıştır şahsımda..

telefonla katılan bir izleyici* de ismaile * sorum var diyerek şu soruyu yöneltmiştir..

-ismaiiiiilll? neeeeaaaaaaaapıyoosuuuunnnn??

bunu yazarken ahu tuğba seyircilere "ben sizin önünüzde namaz kılarım" dedi..*
nihat doğan'ın konuk olduğu bu geceki bölümde, seda sayan telefonla yayına bağlanmış ve seda sayan-nihat doğan çifti barışmıştır. barışmanın ardından nihat doğan'ın seda'nın yanına gitmek için sabırsızlanmasıyla, beyaz programı erkenden bitirmiştir. *
Almanya'da ki karşılıgı olsa olsa Stephan Raap olabilecek hatta o şişkonun Beyaz'ın eline su bile dökemeyecegi kaliteli süper bi platform. Lakin uzun zamandır izleyemediğim bu güzide programın dün akşamki bölümünde malum kişilerin tanışıklığına zemin hazırlaması benim Türkiye'den gereğinden fazla uzak kaldığımın göstergesidir dedirten, aynı anda güldürüp ağlatan zeka küpü.
http://www.kanald.com.tr adresinden de izleyebileceğiniz, bu akşamkinde kendimi, abuzittin zelzeleyi ve sharlatanı görmeyi umduğum show.
an itibariyle başlamış programdır..beyaz önce doğa rutkay'ı davet etti, onla birlikte baya bi benim kulağımı çınlattı*..sonra da mahsunkırmızıgül'ü davet etti..beyaz show oscarları da sona ermiş..EN iYi AKSiYON ADAYLARI'ndan uğur dündarın olduğu bölümdeki bone takma sahnesi oscarı almış..
format degişikligi kacınılmaz olmus kendini tekrar etmneye baslamıs program espriler aynı format aynı...
sezen aksuyu ajda pekkanın talk showunda aldığı söz üzerine konuk eden talk showdur.tüm yırtınmalara rağmen 70 milyon önünde söz ver ki cayamayasın diye bir muhabbette geçmiştir.
Talk pudrası kıvamında germeyen, başı sonu belli seyirlik.şeker oğlan beyazıt başrolde. ailenizin talk show'u.
dün geceki programda canlı yayına şahan'ın tiplemesi berkut un katılmasıyla daha da izlenesi halen gelmiş talk show.
haftaya ajda pekkan 'ın, ondan sonraki hafta ise kenan doğulu'nun katılacağı program.
cuma gecelerinin klasikleşmiş neşesi,eğlencesi,züttürüsü..
(bkz: çelikten tekrar özür diliyoruz) * *
bugünkü* programı,sezon finali olarak planlanan program.kenan doğulu'nun katılacağı ve muhtemelen çelikten özür dilenecek show programı.
geçtiğimiz hafta 10.yılını kutlamış ve kendini tekrarlamaya son vermiş programdır.ama ben beyazın lerzan mutlu ona sarılınca fondoteninin beyazın canım takım elbisesine sürülmesi nedeniyle beyazın yaptığı espriye bitmişimdir.'faruk saraç'ın yeni,kadın sarıldı modeli'demiştir ve beni bitirmiştir.