bugün

gülben ergen ve avrupa yakasının kubilay'ının beyaz şova konuk olduğu bir gecede,beyaz gülben'e büyük bir jest yaptı gülben'in kocası programa geldi.dört tane yaşlı sevimli amcalar da la soledad adlı parçayı çaldılar ve süper yorumladılar ama n'oldu gülben'le mustafa erdoğan bu şarkı eşliğinde dans ettiler ve gülben dansı yarıda kesti adamlar da ibibik gibi kaldılar. onlar * sadece bu dans parçasını çalmak için oraya gelmiş şeker adamlar,sanatçı gülben ergen'in bu hareketini herhalde bir ben anladım bir de ibibik gibi kalan abilerim.ayıptır gülben ergen.
Kanal D nin, sunuculuğunu talk- showun ustalarından Beyazın yaptığı beğenilen talk- show programı Beyaz Showa bu hafta;Yurta Aşk Cihanda Aşk adlı yeni albümü geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan, pop müziğin güçlü yorumcularından Gülşen, Kanal D de ekrana gelen Gönül dizisi oyuncularından Ragıp Savaş ile izleyicilerin Kanal D de ekrana gelen Benimle Dans Eder Misin? adlı dans yarışmasından tanıdıkları ve bir bacağının protez olmasına rağmen, muhteşem danslarıyla hayata sıkı sıkı bağlı olduğunu göstererek, milyonların gönlünü feth eden dansçı Ebru Özkan konuk olacak.
dikkat şahan çıkabilir 'in de cuma gününe alınması sonucu iki kanal arasında gidip geldiğimiz ve artık bizi serotonin* bağımlısına döndüren programdır..
(bkz: tv makinasi)
uludağ sözlük yazarlarının özellikle zirvelere gelen yazarların yarın akşam izlemisini istediğim show.Lakin eğer ipledilerse bir sözlük yazarının görüntüleri yayınlanabilir dediğim showdur.**
uludag sozluk yazarlarının topluca gitmesi gerektiğini düşündüğüm show programı. ellerde uludag sozluk pankartları iyi bir reklam olurdu aslında..
an itibariyle başlamış, hepimizin ekrana yapışmasına (bkz: göster kendini)neden olmuş şovdur..*
an iibarı ile seyirciler arasından 50 kişinin birdeebire içlerinden gitar çıkararak mfo'nun güllerin içinden şarkısını seslendirdiği program.
Ata Demirer'in konuk olarak katıldığı bir gece, telefonla bağlanıp Ata Demirer'e sorduğu soru karşısında : niye verecen mi??? cevabını alan bir kızın şaşkınlığı ve bu durumda Bayaz'ın dumur olup da lafı kıvırmak için yapmadığı şebekliğin kalmadığı bir canlı yayın programıdır.
an itibariyle başlamış olan programdır. köpeğini de getirmiştir. köpekten bayağı espiri malzemesi çıkarmıştır.
an itibari ile ahu tuğba'nın show yaptığı program.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.